Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem Mbank Nie Dochodzą Przelewy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

mrozental

mrozental

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów
Witam mam problem z dochodzeniem przelewów na moje konto otóz znajomy robiąc przelew ze swojego konta mbank wyskoczył mu komunikat po wpisaniu hasla sms
EFT 0039, Bład Altamiry BGE 9650, Brak możliwości wykonania przelewu. Problem z rachunkiem odbiorcy
co to może oznaczać nigdzie nie mogę się dowiedzeć, a czekam na kilka przelewów i żaden z nich jeszcze nie dotarł do mnie może mi ktoś pomóc to dość pilne pozdrawiam i czekam na odp

Bot Name

Bot Name
  • Advert

strusp

strusp

Struś Pędziwiatr

• Root Admin
  • 4510 postów
  • Zainteresowania:trening, ogrodnictwo, gry cRPG
Takie rzeczy załatwisz tylko z bankiem. Przez mLinię chyba najlepiej
Michalkiewicz.pl -Pierwsze pióro Rzeczpospolitej
"It's not about who's right, but who's left"

Markonix

Markonix

Maniak

• Użytkownik
  • 1375 postów
  • GG:3195122
Nowe konto?

mrozental

mrozental

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów
Konto od ponad 2 lat nie wiem co się dzieje juz 2 tydzień idzie muszę zadzwonich chyba do nich

Bot Name

Bot Name
  • Advert

mrobert15

mrobert15

Początkujący

• Użytkownik
  • 25 postów
  • Zainteresowania:Interesuję się gospodarką, bankowością, ekonomią, polityką. Lubię podróże, pływanie, tenisa. Moje nowe hobby to strony internetowe i blogi finansowe.
To ciekawy błąd. Udało się wyjaśnić tę sprawę? Sam jestem zainteresowany takimi przypadkami i dlatego pytam.

Witryna finansowa Kredyty Lokaty Konta. Informacje gospodarcze, oferty bankowe, np. pożyczki online, kredyty gotówkowe i hipoteczne, oferta dla firm, ubezpieczenia - np. ubezpieczenie OC oraz inne usługi finansowe. Można też założyć konto, lokaty bankowe albo konto oszczędnościowe. Dostępny ranking kredytów gotówkowych.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych