Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dolarek.com -Scam

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

adaskost

adaskost

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 5 postów
Nie dajcie się naciąć - firma nie płaci ( 108 dni od zlecenia) brak jakiegokolwiek kontaktu z adminem mimo wielu prób.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

adaskost

adaskost

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 5 postów
Udało sie skontaktować z adminem na gg. Mały zator w płatnościach ale juz wypłatę dostałem 15.02 na pp. Długo bo długo ale wypłata poszła

wariat711

wariat711

Stażysta

• Użytkownik
  • 89 postów
  • Zainteresowania:biznes

Udało sie skontaktować z adminem na gg. Mały zator w płatnościach ale juz wypłatę dostałem 15.02 na pp. Długo bo długo ale wypłata poszła

Wypłacam wszystkim użytkownikom.
Wypłaty są realizowane zgodnie z kolejnością zgłoszenia.
Gdy mam lekkie opóźnienia nie należy się obawiać. Moja firma posiada Certyfikat Rzetelna Firma od 3 lat. Wypłaty będą realizowane. Opóźnienia pojawiają się gdy klient przeciąga opłacenie faktury. Niestety w Polsce już tak jest że jedni klienci płacą natychmiast inni próbują przeciągnąć ile się da powodując zatory płatności u innych.

Daniel820

Daniel820

Praktyk

• Użytkownik
  • 114 postów
A jeszcze inni mogę mieć dodatkowe pieniądze i nie być zależnymi od opóźnień swoich kontrahentów...

Sleeppy

Sleeppy

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 600 postów
  • GG:5270511
Wariat to ta Twoja rzetelna firma 3 lata istnieje i nie ma żadnego kapitału?, tylko tak ledwo wiąże koniec z końcem od przelewu do przelewu?
Co to za podejście do użytkowników z wypłacaniem im po 4 miesiącach 15 zł. śmiech na sali ...

Guest_Miroka_*

Guest_Miroka_*
  • Gość
Certyfikat Rzetelna Firma po prostu się kupuje - a więc nie świadczy on o niczym.
Sama co jakiś czas mam propozycje zakupu owego certyfikatu.

Vamp67

Vamp67

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów

tia, placi, chyba w Afryce - > Przed toba jest 140 zamowien.

Twoje zamowienie na kwote 14.00 USD PayPal i PL Bank  czeka od 112 dni(a).

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Vamp67

Vamp67

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów

a tu kolejny BOSS do kolekcji typu dolarek - www.early-cash.com - > przed Toba jest 46 zlecen w kolejce.

Twoja Wyplata 13.99 PLN PayPal ([email protected]) oczekuje 244 dni na realizacje.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych