Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sklep Sportowy, Markowe Ubrania.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

gregorus

gregorus

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów
Hej, szukam dobrego sportowego sklepu z markowymi ciuchami najlepszych producentów, oczywiście nie w kosmicznych cenach tylko możliwych do zaakceptowania. Dziękuje.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

net-praca.ovh.org

net-praca.ovh.org

Praktyk

• Użytkownik
  • 195 postów
  • GG:6695332
  • Zainteresowania:Kiedyś praca w domu, klikanie w emaile reklamowe i takie tam... teraz zupełnie na poważnie AdSense oraz pisanie treści na zlecenie.
Nie wiem czy tanio ale sklep z moją ulubioną marką http://www.newbalance.pl Gdy dołączysz do niego na facebooku będziesz mógł skorzystać z wielu zniżek na ubrania, buty itp.

Blog na temat zdrowia zdroweblogowanie.wordpress.com

dendrol

dendrol

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 0 postów
Cześć, sklep Sarafis idealnie się nadaje, dobre ceny częste promocje wszystkich znanych firm, no i co ważne pewność że dostaniesz przesyłkę.

cashmichal

cashmichal

Początkujący

• Użytkownik
  • 32 postów
Warto szukać w jakiś outletach gdzie są końcówki serii. Dosyć często fajne rzeczy można znaleźć np. w decathlonie jak są jakieś promocje albo właśnie resztki z poprzednich serii (np. jesień 2011). Z czasem ceny naprawdę nieźle spadają.

Misiasty

Misiasty

Początkujący

• Użytkownik
  • 25 postów
co do butów newbalance to z czystym sumieniem polecam. Kupiłem sobie w tym roku buty do biegania w terenie i jestem bardzo zadowolony.
Jeśli potrzebujesz dobrych linków to katalog stron jest idealnym miejscem, aby je zdobyć.
Katalog stron dzięki któremu Twoja strona stanie się widoczna. Dodaj swoją stronę katalog stron

Bartoszklosz

Bartoszklosz

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów
Teraz na rynek wchodzi nowy sklep activstyle.pl.
Mają 2 sklepy, jeden na Węgrzech i jeden w Słowacji a teraz będą atakować rynek Polski.

lilijka

lilijka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 0 postów

Czemu to od razu muszą być markowe ciuchy? Marka nie zawsze świadczy o trwałości ;-)

A jak chcesz tańsze ceny to wystarczy się wybrać do ciucholandu i również znajdziesz tam sporo markowych ciuchów.

Marikaa05

Marikaa05

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów

Bardzo dużo firmowych marek znajdziesz na http://www.szch.pl/ . Pełno modeli bardzo fajnych butów, w fajnych cenach. Ja tam kupuje, bo buty są sprowadzane bezpośrednio z innych krajów. Trzeba czasem poczekać pare dni dłużej ale opłaca się to :)

shejk

shejk

Stażysta

• Użytkownik
  • 87 postów

Nigdy jeszcze nie znalazłem dla siebie niczego w outlecie. Serio. Po prostu nie byłem w stanie dopasować rozmiaru, Noszę baaaardzo standardowe rozmiary jak na facetów. Czyli buty 43 oraz L. A w outletach rzeczy są bardzo dużo albo bardzo małe. Takie, których nikt nie chciał kupować. Jak już coś na siebie znalazłem to po prostu mi sie nie podobało. 

Tak więc robię zakupy w normalnych sklepach ( sprawdzonych, na allegro nie zamawiam bo już raz wysłali mi podrobę). Lubię 7store. Maja tam dobre ceny. 

https://www.7store.p...idas-nmd-runner

Użytkownik shejk edytował ten post 23 May 2017 - 06:53

Tolka

Tolka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów

Niekoniecznie trzeba stawiać na markowe ubrania, ale takie są zdecydowanie lepszej jakości. Na przykład sneakersy najlepiej kupić markowe, bo to buty, które są dość specyficzne poprzez połączenie stylu eleganckiego ze sportowym.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

tst

tst

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 10 postów

Kilka sportowych sklepów jakie polecam:

decathlon

sklep sportowy

sklep firmowy Reeboka

Warto jest również zagladać sobie do sklepu Gomez ponieważ tam równiez miewają jeszcze lepsze promocje nawet niż w powyższych sklepach ( szczególnie w okresach wyprzedaży). Upolowaem tam ostatnio oryginalne adidasy od Calvina Kleina w cenie o jakiejs połowę niższej niż w sklepach w moim mieście, 

https://gomez.pl/

Użytkownik tst edytował ten post 27 June 2017 - 11:57

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych