Skocz do zawartości

Zdjęcie

Księgarnie W Internecie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

gregorus

gregorus

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów
Witam, sporządzam zestawienie sprawdzonych księgarni w Interncie. Podzielicie się swoimi uwagami? Z góry dzięki!

Bot Name

Bot Name
  • Advert

strusp

strusp

Struś Pędziwiatr

• Root Admin
  • 4510 postów
  • Zainteresowania:trening, ogrodnictwo, gry cRPG
Inbook- były problemy. Obsuwa czasowa gdyż jedna z pozycji już była niedostępna w momencie mojego zamówienia. Książki dostałem, ale musiałem się pary razu upomnieć o nadpłaconą kwotę. Jednak niskie ceny zrekompensowały mi to.

Albertus- tu było bez zarzutu, ceny i ofertę kiedyś mieli naprawdę fajne.

Teraz nie wiem jak sytuacja wygląda, bo książki kupuję w pakietach raz na rok albo rzadziej. Znajduję księgarnie, które mają to co chcę,wybieram tę, chce najmniej i tyle.
Michalkiewicz.pl -Pierwsze pióro Rzeczpospolitej
"It's not about who's right, but who's left"

milka

milka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 0 postów
Nie wiem, czy już przypadkiem jej nie masz na swojej magicznej liście ale polecam http://www.czytam.pl Co jakiś czas zamawiam tam książki i jeszcze nigdy nie było z nimi problemu. Spory wybór po dobrych cenach, także warto!

strusp

strusp

Struś Pędziwiatr

• Root Admin
  • 4510 postów
  • Zainteresowania:trening, ogrodnictwo, gry cRPG
Dodam jeszcze bonito.pl -sprawdzona, wysztko ok. Tylko maile reklamowe przysyłają.
Michalkiewicz.pl -Pierwsze pióro Rzeczpospolitej
"It's not about who's right, but who's left"

SCO

SCO

Uzależniony||Uzależniona

• Użytkownik
  • 1587 postów
drops.pl
Dobre ksiązki w niskich cenach

Jak chcesz to moge dac Ci namiary na kilka hurtowni ;p

http://www.idealneupominki.pl - prezenty na każdą okazję!  A może zabawki dla dzieci - http://maxzabawki.pl :icon_biggrin:

net-praca.ovh.org

net-praca.ovh.org

Praktyk

• Użytkownik
  • 197 postów
  • GG:6695332
  • Zainteresowania:Kiedyś praca w domu, klikanie w emaile reklamowe i takie tam... teraz zupełnie na poważnie AdSense oraz pisanie treści na zlecenie.
Ja kupuje tylko używane książki. Tradycyjne antykwariaty, targi ze starociami oraz allegro. Te trzy źródła są dla mnie najważniejsze.

Blog na temat zdrowia zdroweblogowanie.wordpress.com

cashmichal

cashmichal

Początkujący

• Użytkownik
  • 32 postów
Z mojej strony poleciłbym selkar (szybka wysyłka i do książek dodają gratis zakładkę) oraz aurelus.pl . Kto nie chce sie rejestrować na stronach tych księgarni, to zdaje się że może znaleźć owe marki na allegro.

Lord Voldemort

Lord Voldemort

Maniak

• Użytkownik
  • 1170 postów
zlotemysli.pl ?

KrawieC

KrawieC

Stażysta

• Użytkownik
  • 85 postów
Polecam gandalf.pl. Często promocje, i dosyć konkurencyjne ceny w porównaniu do empika i merlina. Również polecam taniaksiazka.pl

maciejas

maciejas

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 0 postów
Rema rzecz jasna !! To sprawdzona księgarnia internetowa, na której jeszcze nigdy sie nie zawiodłem. dużo ciekawych tutułów, ceny również konkurencyjne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Gorąco polecam! :)

lilijka

lilijka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 0 postów

Ja lubię Weltbild, bo można znaleźć tam ciekawe promocje, a ostatnio w oko wpadła mi także Fabryka. Z tego co wiem to Matras ma również sporo promocji i jest rajem dla książkofili.

Anikamiskiew

Anikamiskiew

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 0 postów

Chciałabym kupić książki za pośrednictwem księgarni internetowej,gdyż nie ma w pobliżu moje miejsca zamieszkania księgarni. Co byście mi polecili? bardzo bym prosiła o takie księgarnie naprawdę dobre,które nie mają nieaktualnych książek do szkoły ( bo to w nie mam zamiar się zaopatrzyć).W tamtym roku korzystałam z księgarni internetowej merlin.pl i nie jestem zadowolona-duże opóźnienia i wiele nieaktualnych książek. Także proszę o jakieś sprawdzone i zaufane księgarnie. :)
Z góry wielkie dzięki. :* 

Inuk

Inuk

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 0 postów

matras.pl - nigdy nie miałem z nimi problemu.

shejk

shejk

Stażysta

• Użytkownik
  • 97 postów

Jest ich sporo. Najlepiej jest pomysleć o tym jaka ksiazka nas interesuje i porównać sobie cenę w kilku księgarniach internetowych. Jest i księgarnia pwn, bonito, empik czy gandalf. Zaglądajcie sobie również do tych mniejszych księgarni.

Najwieksze promocje widziałem chyba właśnie w ksiegarni pwn, gdzie nie ma jedynie ksiażek naukowych, ale można kupić również książki typowo beletrystyczne.

Zwykle w księgarniach internetowych jest o wiele taniej niż w stacjonarnych. Nawet jeśli wliczy się koszt przesyłki.  Dobre ceny ma pwn: https://ksiegarnia.pwn.pl/

Użytkownik shejk edytował ten post 19 February 2018 - 11:52

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Kartello3

Kartello3

Stażysta

• Użytkownik
  • 57 postów

Ja często korzystam z bonito ;) A ceny książek to jakiś żart - szczególnie, że do autora trafia bardzo niewielka część tej kwoty.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych