Skocz do zawartości

Zdjęcie

W Jakim Banku Konto? Bzwbk?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
75 odpowiedzi w tym temacie

Studencik

Studencik

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów
Zastanawiam się gdzie otworzyć konto?
Na takim forum czytałem, że w BZWBK jest całkiem dobre bo za 0 złotych. http://www.kredytfor...otych-w-bzw-bk/
Prawda to?

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Valenty

Valenty

Początkujący

• Użytkownik
  • 49 postów
Jeśli chodzi o banki to w tej kwestii trzeba dużo czytać.
Co do B ZWBK , to rzeczywiście konto" Konto<30" jest niemal że darmowe , jedyna opłata to 3 zł na kartę debetową.
W mbanku opłata za kartę wynosi 2 zł ( najtaniej na rynku )
Jeszcze jest coś takiego jak getin online , i tam rzeczywiście jest wszytko free , nawet karta. Ale mało opinii jest na temat tego baku , wiec nie wiadomo co w trawie piszczy.

Pizol

Pizol

Dyskutant

• Użytkownik
  • 245 postów

Jeśli chodzi o banki to w tej kwestii trzeba dużo czytać.
Co do B ZWBK , to rzeczywiście konto" Konto<30" jest niemal że darmowe , jedyna opłata to 3 zł na kartę debetową.

3zł i z tego co pamiętam to chyba jeszcze 2zł ubezpieczenia. Ale jak się tą kartę dostanie to chyba można z niej zrezygnować, przynajmniej ja miałem taką możliwość.

Użytkownik Pizol edytował ten post 01 September 2011 - 11:02

www.kanal.czat-gg.pl - darmowe kanały czatu gadu-gadu

Nowe forum o grach - Pomoc-Gracza.pl
oraz czat gadu-gadu pod numerem 5037777

Valenty

Valenty

Początkujący

• Użytkownik
  • 49 postów
Ubezpieczenia kart, w większości banku jest dobrowolna. Co do zrezygnowania z karty hmmm to nie wiem , a jak wypłacisz pieniądze ?

Pizol

Pizol

Dyskutant

• Użytkownik
  • 245 postów

Ubezpieczenia kart, w większości banku jest dobrowolna. Co do zrezygnowania z karty hmmm to nie wiem , a jak wypłacisz pieniądze ?

Tak samo jak wpłacisz, czyli w oddziale
www.kanal.czat-gg.pl - darmowe kanały czatu gadu-gadu

Nowe forum o grach - Pomoc-Gracza.pl
oraz czat gadu-gadu pod numerem 5037777

mrobert15

mrobert15

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 24 postów
  • Zainteresowania:Interesuję się gospodarką, bankowością, ekonomią, polityką. Lubię podróże, pływanie, tenisa. Moje nowe hobby to strony internetowe i blogi finansowe.
Według mnie jedną z najlepszych ofert ma teraz Millennium. Jeśli wpłaca się co miesiąc 1.000 zł i robi przynajmniej jedną transakcję kartą w miesiącu to przy rezygnacji z jakiegoś ubezpieczenia za kilka złotych, konto i karta jest całkiem za darmo. Ale najważniejsze jest to, że robiąc kartą zakupy dostajemy zwrot 3 procent wydatków (zakupy w supermarketach, sklepach spożywczych i na stacjach benzynowych). Można zarobić maks. 50 zł miesięcznie po prostu płacąc kartą.

Witryna finansowa Kredyty Lokaty Konta. Informacje gospodarcze, oferty bankowe, np. pożyczki online, kredyty gotówkowe i hipoteczne, oferta dla firm, ubezpieczenia - np. ubezpieczenie OC oraz inne usługi finansowe. Można też założyć konto, lokaty bankowe albo konto oszczędnościowe. Dostępny ranking kredytów gotówkowych.

dawwyy

dawwyy

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 5 postów
ja mam w mbanku i nie narzekam póki co ;)
cze

GarryMoveOut

GarryMoveOut

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 10 postów
Getinbank nie polecam wszystko jest ok do puki nie ma problemów. Zależy Ci na karcie ? W mBanku jest tak że jeśli nie zapłacisz w sklepie kartą (łącznie w miesiącu) więcej niż 100 zł to naliczają Ci 2 zł opłaty. I tutaj nie liczą się wypłaty z bankomatów. Po tej zmianie przeszedłem do Deutsche Bank PBC S.A. dbNET. Tam mam kartę i też jest opłata 5 zł miesięcznie ale z tą zaletą że nie musisz zapłacić na 100 zł w sklepie aby Ci nie policzyli za kartę. Wystarczy że wypłacisz albo zapłacisz kartą za dowolną sumę, dla mnie to było o tyle lepsze że karty używam sporadycznie i zazwyczaj używam jej do wypłacania. Na razie jestem zadowolony i nie miałem żadnych problemów z DB. W BZWBK chyba tylko pierwszych 6 przelewów jest za darmo a w mbnaku i dbnet wszystkie (krajowe zwykłe) są za darmo. Na plus jeszcze dbNET to że wszystkie bankomaty są za darmo. Jak byś napisał na czym bardziej Ci zależy to łatwiej było by Ci dobrać bank do twoich potrzeb.

czem300

czem300

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 7 postów
moim zdaniem póki co jedna z najlepszych ofert ma ING

traderman

traderman

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 9 postów

moim zdaniem póki co jedna z najlepszych ofert ma ING

bzwbk nie jest zły za darmo prowadzenie konta ale do 30 lat , konkurencyjny jest mBank tam za dramo za prowadzenie i fajne warunki dla kont dla firm

zarabiacz69

zarabiacz69

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów

bzwbk nie jest zły za darmo prowadzenie konta ale do 30 lat , konkurencyjny jest mBank tam za dramo za prowadzenie i fajne warunki dla kont dla firm

Citi według mnie najlepsze warunki:

Fajka

Fajka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 16 postów

CiTi może jest dobre jak dużo jeździsz za granicę, bo wtedy darmowa wypłata z ich bankomatów.
Ja tam wolę PKO lub coś z oferty ING oczywiście mówię o kontach internetowych.

Użytkownik Fajka edytował ten post 05 September 2014 - 15:44

gofer

gofer

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów
Ja polecam BZWBK i mBank :) ale tylko jeżeli masz poniżej 26 lat, choć i tak nie do końca wiem za co płacę w tych bankach... tu 5 zł, tu 3 zł i nie wiesz na co, co chwila jakieś nowe opłaty

maximusik

maximusik

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Mam konto w bzwbk od ponad 8 lat i jestem bardzo zodowolony. Jest całkowicie darmowe dla osób poniżej 30. Konto elektroniczne także super. Nie miałem żadnych problemów. Szybkie przelewy, łatwe otwieranie lokat. Polecam

Użytkownik maximusik edytował ten post 03 December 2013 - 12:32

PiotrSkrzypczak

PiotrSkrzypczak

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów
Na codzień korzystam z mBanku i Citi. mBank dość dobry, jeśli chcemy darmowe konto do płatności w Internecie. Szybkie przelewy (nawet do 15 min na koncie), brak opłat za przelew do innego banku, intuicyjny interfejs bankowości internetowej. Jeśli chcesz tylko konto, to polecam właśnie w mBanku. Natomiast jeśli zależy Ci na innych produktach bankowych, to Citi albo Alior.
Zobacz także: wtyczka wordpress.

pankrzysiek

pankrzysiek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 7 postów
ja od lat już mam konto w mbanku i nie narzekam

trak

trak

Początkujący

• Użytkownik
  • 35 postów
Ja mam od lat konto w ING i praktycznie za nic nie płacę. Mówię o koncie internetowym, lata temu zrezygnowałem z 'normalnego' bo i tak nigdy do stacjonarnego banku nie chodziłem.
Tarnowskie Góry Informacje z miasta, firmy, wydarzenia.
Kalkulator zużycia paliwa - kotroluj spalanie Twojego samochodu.

Fajka

Fajka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 16 postów

Cała zabawa z bankami jest taka, że z początku oferują wszystko za free, a potem wprowadzają opłaty. Tak było z mbankiem, który kosi 2 zeta za kartę jak jej nie używasz, ale kiedyś wpychali ją na siłę.

Całkiem fajna jest oferta ING konta e-direct, 1,5 zeta za kartę jak nie wydasz nią w miesiącu chyba 100 zł, ale masz wszystkie bankomaty za free.

Najlepiej to mieć dwa konta - jedne z myślą o Polsce a drugie z myślą o wycieczkach zagranicznych, aby móc za free wypłacać kasę np. Citibank ma coś takiego.

Użytkownik Fajka edytował ten post 05 September 2014 - 15:42

traderman

traderman

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 9 postów

Zastanawiam się gdzie otworzyć konto?
Na takim forum czytałem, że w BZWBK jest całkiem dobre bo za 0 złotych. http://www.kredytfor...otych-w-bzw-bk/
Prawda to?

za 0 to już chyba nie aktualne chyba że konto >30 czyli do 30 lat za darmo prowadzenie potem 7 z grozami opłaty, najlepiej w mBanku darmowe prowadzenie także dla firm

Bot Name

Bot Name
  • Advert

elektron

elektron

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów
Polecam bardzo Mbank. Od lat ma najlepszą ofertę. Można to łatwo sprawdzić w rankingach banków.
Profesjonalne szafy sterownicze znajdują się w Zielonej Górze

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych