Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy Ptp Zdechło ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

bosman

bosman

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 995 postów
Ahoj forumowicze !

Trochę mnie nie było na forum i ze zdziwieniem stwierdzam, że moja ulubiona działka czyli PTP (ja wykładam kasę, a kilkają inni, he he) podupada.
Czy naprawdę nie ma już firm z PTP, które warto promować czy po prostu każdy trzyma wiedzę dla siebie ?

Jeśli są jeszcze jakieś poważne i płacące firmy z promowaniem - PTP to podajcie namiary.
Chyba, że ta działalnośc to już pieśń przeszłości i teraz pieniądze robi się gdzie indziej ?

Bosman :kufel:

Bot Name

Bot Name
  • Advert

KaCzY

KaCzY

Praktyk

• Użytkownik
  • 197 postów
  • Zainteresowania:Kobiety wino i śpiew, ale niekoniecznie w tej kolejności ;-)
stawka 0.5 donkey, no-minium, zniechęca ;-P xray 0.45 drugi link trochę lepszy - jak znasz dobre reklamy na tak słabe linki to z chęcią zaciągnę się znowu na twoją łajbę pod banderą PTP ;)

sieger

sieger

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 666 postów
fmptp ma stawkę 0.8$

DVM

DVM

Stażysta

• Użytkownik
  • 51 postów
Na razie jakoś tam ciągnie ale marnie. A składają się na to cztery czynniki.

1.) Mała stawka za tysiąc kredytek od 0.40 PLN do 1 PLN nonUV gdzie przy 1 PLN dało by się wyjść na swoje jednak jakimś cudem marnie zalicza kredytki im wyżej tym jakoś tak gorzej :icon_biggrin:

2.) Rosnący koszt reklamy, który musi użytkownik ponieść na promocję co przy marnym zaliczaniu co przynosi stratę lub niewielki zysk więc promowanie jest niezbyt opłacalne bo oczywistym jest to że mamy zarabiać promując a nie dokładać do promowania.

3.) Klikalność w reklamy ptp. W większości programów klikalność w te reklamy jest mizerna co pociąga za sobą długi czas oczekiwania.
Przyczyn się nie doszukuje ale zapewne to będą małe stawki za klik a to zniechęca do klikania.

4.) Mała efektywność reklamy w rotatorze ptp ponieważ z reguły nie oglądamy pojedynczo reklamy tylko całymi pakietami wiec efektywność czyli dotarcie do oglądającego jest raczej nijaka.
Więc zamiast płacić za tysiąc wyświetleń np. 1 czy 2 PLN lepiej zamówić sobie pakiet reklamowy tam przynajmniej będzie zainteresowanie o parę procent większe niż tu :icon_biggrin:

Tak więc podsumowując PTP nie ma świetlanej przyszłości ponieważ i admini i my użytkownicy pośrednio ponosimy tego konsekwencje i najprędzej w niedalekim czasie zostanie to zlikwidowane lub odejdzie w zapomnienie.

(pomijam z litości tu kwestie PTP uV bo to juz opłacalne nie jest i nie będzie dla nas użytkowników :icon_biggrin: :eusa_naughty: )

Użytkownik DVM edytował ten post 20 August 2011 - 19:16

KARKONOSZ

KARKONOSZ

Praktyk

• Użytkownik
  • 112 postów
  • Zainteresowania:online football manager,ptc
Chyba jednak większość trzyma wiedzę dla siebie,bo w moim przypadku ptp ma się lepiej niż jakiekolwiek klikanie w reklamy.Polskie ptp opusciłem już dawno bo jest jakieś złodziejskie z mojego punktu patrzenia.Jeżeli mam podgląd do statystyk kupionej reklamy to jakim cudem mam 1000 uniakalnych wejść a kredytek w ptp zatwierdzonych 200,któraś strona tu kłamie jak nic.Do tego dochodzi reklamowanie w zatwierdzonych serwisach co praktycznie oznacza bujanie się w tych samych piaskownicach z tymi samymi userami,pewnie tu mamy góra 20% zaliczeń bo trafiamy na te same ip w kółko.Moje dzisiejsze wyplaty to właśnie z ptp ale zagranicznych serwisów.Po pierwsze mogę promować gdzie tylko chcę,mam nieograniczony dostęp do userów,promuję za darmo i nie za 40 groszy ale za 2 euro/1000 a co najważniejsze zlecam wypłaty od 0,01 euro a nie od 10 zł,więc właściwie nie którzy nie widzą sensu promowania polskiego ptp.A najlepsze jest to że ja osobiście częściej zostałem oszukany na wypłatach w polskich serwisach niż zagranicznych,chociaż kwotowo to by było jakieś 50 zł do 12000 zielonych ale chodzi o częstotliwość.Podsumowując- PTP ma się świetnie ale zagranicznych serwisów

Szymi1

Szymi1

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 10 postów
są jeszcze też polskie serwisy które dobrze działają i są wypłacalne jak np maxptp.com czy proptp.net ...

Markonix

Markonix

Maniak

• Użytkownik
  • 1375 postów
  • GG:3195122

są jeszcze też polskie serwisy które dobrze działają i są wypłacalne jak np maxptp.com czy proptp.net ...

A te dwa serwisy co wymieniłeś to niby jakieś HITy w PTP, które mają wypłacone aż po jednym dolarze?
Jak dla mnie SPAM.

Szymi1

Szymi1

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 10 postów
Tutaj się troche pomyliłeś bo wartość którą podałeś to:
Redeemed: $2.23
czyli "do wypłaty" (będzie zrobiona w tym tyg.)

Natomiast wypłacone to "total payouts" 130$ na maxptp i 34$ na proptp (bo jest troche młodszy)

Wiec w sumie wypłacone ponad 160$

W przyszłości będzie zrobiona też polska wersja strony tak by każdy mógł się połapać :)

Bot Name

Bot Name
  • Advert

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów
Bez reflinków, niemniej lekkim spamem trąci. :icon_lol:

Adminie wymienionych programow z setkami uszczęśliwionych userów, nie ładniej byłoby po prostu wykupić reklamy?
I Twoje serwisy mogłyby zyskać i inne ;)

Tym razem darujmy, bo spam delikatny i w temaie.
Następnym razem będą karniaki.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych