Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak Efektywniej Reklamować Stronę Firmową W Internecie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

zysk

zysk

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 12 postów

google adwords i od razu pod frazą przesyłam link co byś mógł sobie więcej poczytać w tej tematyce. Z pewnościa pomoże Ci się rozeznać. To aktualnie jedna ze skuteczniejszych metod.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Darus

Darus

Stażysta

• Użytkownik
  • 52 postów

Pozycjonowanie to dobry pomysł, ale najpierw trzeba dobrze zoptymalizować stronę, aby spełniała ona wymagania Google, czyli m.in. była przystosowana do urządzeń mobilnych, stosowała naturalne metody pozyskiwania odnośników czy budowała unikalne i wartościowe treści. Jeżeli potrzebujesz firmy, która pomoże Tobie dostosować witrynę czy wdrożyć zalecenia optymalizacyjne to polecam: http://retesly.pl/ Jest to serwis komputerowy, ale również zajmują się opieką informatyczną firm i tworzeniem stron. 

mks22

mks22

Dyskutant

• Użytkownik
  • 247 postów

Może warto postawić na wiarygodne dane w oparciu o badania marketingowe. Myślę, że kompleksowa analiza danych dotyczących potrzeb i preferencji klientów może znacznie ułatwić efektywne działania promocyjne oraz stworzyć szansę na optymalizację budżetu przeznaczanego na działanie firmy. Firmy badawcze wykorzystują dziś do tego nie tylko jakościowej techniki badawcze takie jak IDI czy FGI. Ogromną popularność zyskują dziś nowoczesne urządzenia, wymienić można w tym miejscu chociażby śledzący ruchy gałek ocznych eyetracker czy obserwujący akcje za pomocą myszki komputerowej clicktracking. Jeżeli jednak chcemy ponieść jak najniższe koszta, duże efekty może przynieść nawet prosty sondaż elektroniczny.

Użytkownik mks22 edytował ten post 30 January 2017 - 15:19

Zachęcam do spróbowania pracy jako tajemniczy klient. Świetnie stawki, ciekawe projekty, uczciwa firma z 12 letnim stażem na rynku. Polecam! 

tajemniczy-klient.com.pl

MonikaDerka

MonikaDerka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów

Proponuję zainwestować w seo organiczne, metoda powolna, ale w dłuższym odcinku daje efekty.

MonikaDerka

MonikaDerka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów

Tak zdecydowanie naturalne pozycjonowanie przynosi oczekiwane efekty

zysk

zysk

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 12 postów

Nie ma czegoś takiego stricte jak naturalne pozycjonowanie. Jak robisz coś pod kątem pozycjonowania to już chociażby dlatego jest to sztuczne. Ale nie zmienia to faktu, że pozycjonowanie przypominające naturalne jest najbardziej skuteczne. Aczkolwiek jeśli chodzi o szybki efekt to lepsze jest google adwords, bo wspiera Cię sama wyszukiwarka za odpowiednią opłatą na dane frazy

babr

babr

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 12 postów

Na pozycjonowaniu się nie znam, tym zajmuje się profesjonalna firma i ja się niczym nie przejmuję. Poza tym w moim sklepie internetowych  jest też wdrożona kampania produktowa Google i muszę przyznać, że zaobserwowałam już znaczący wzrost sprzedaży. Planuję jeszcze więcej zainwestować w promocję, biznes może się ładnie rozkręcić :)

portsmouth0x

portsmouth0x

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 9 postów

Pomyśl o stworzeniu film jako reklama, który będzie świetnym sposobem na promocję twojej firmy. Profesjonalny klip może zdecydowanie podnieść sprzedaż produktów i usług.

mniam1785

mniam1785

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 3 postów

Osobiście uważam, że pozycjonowanie to dobry pomysł ale nie dla początkujących, ponieważ to droga i czasochłonna sprawa, która potrafi zrujnować budżet zanim przyniesie rezultaty, no chyba że mówimy o frazach mało konkurencyjnych lub lokalnych.

Ogólnie reklama w internecie to bardzo droga sprawa, albo finansowo albo czasowo i wymaga dobrego przemyślenia aby nie utopić kasy. Początkowo w dużej mierze start upy zdane są na siebie, czyli powinny powoli budować markę dobrym kontentem na stronie, jakimiś  filmikami promocyjnymi, mediami społecznościowymi, blogami itp.

http://flakers.com.pl/

Bot Name

Bot Name
  • Advert

mateo3

mateo3

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów

Hej,
jeżeli macie jakąś działalność internetową zlećcie pozycjonowanie i działania reklamowe dla SEMsolutions! Firma Semsolutions sprawnie zajmuje się marketingiem internetowym i kompleksowo prowadzi komunikację w internecie. Zobaczcie nieco więcej informacji o ich działalności marketing internetowy gdynia

Współpracuje z nimi od roku i jestem bardzo mile zaskoczony. Moja firma zyskuje coraz więcej klientów i zapytań. Dodatkowo wzrosła moja pozycja w wyszukiwarce. Firma Semsolutions jest sprawdzoną działalnością, której możecie zaufać
polecam!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych