Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak Efektywniej Reklamować Stronę Firmową W Internecie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

gregorus

gregorus

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów
Mam pytanie odnośnie reklamowania w Internecie, własnej strony firmowej, wrzuciłem już w tych najpopoluarniejszych serwisach i portalach. Może znacie, jakieś nowe stronki umożliwiające reklamę. Fajnie gdyby były one skuteczne. Dzięki za każde info, pozdrawiam.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Jir

Jir

Stażysta

• Użytkownik
  • 56 postów
Zainteresuj się katalogami stron.

anders

anders

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów
No witaj, z ostatnio pojawiających się portali, które znalazłem, to wejdź na www.recomene.pl Mnóstwo ciekawych opcji, stronka/katalog/portal społecznościowy. Atrakcyjnie przygotowane i myślę, że dobra baza firm i produktów. Pozdrawiam.

laki992

laki992

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 10 postów
  • GG:34017361
Katalogi stron odchodzą powoli do lamusa ja polecam tzw. Precle
Strony Preseller lepiej są indeksowane więc i gwarantuje nam to lepszy wynik w przeglądarkach...

Androidekp

Androidekp

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów
  • Zainteresowania:Electronic Device
temat stary ale chciałem dodać że link powyżej nie działa, a co do odchodzenia katalogów do lamusa to na jakim ty świecie żyjesz katalogi mają się dobrze i nigdzie się nie wybierają
Najtańsze części gsm oraz Akcesoria jak pokrowce czy folie na wyświetlacz

trak

trak

Początkujący

• Użytkownik
  • 35 postów

...katalogi mają się dobrze...

Oczywiście, bo każde źródło dające link jest dobre.
Tarnowskie Góry Informacje z miasta, firmy, wydarzenia.
Kalkulator zużycia paliwa - kotroluj spalanie Twojego samochodu.

lament

lament

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 21 postów

Nie każde, ale w sporej części. Wracając do tematu. Postaraj się reklamować gdzie tylko się da. Poczynając od forów tematycznych, wymiana linkami/bannerami z zaprzyjażnionymi stronami, dodawanie strony do katalogów. Zerknij tutaj, masz w miarę dokładnie opisane jak się wypromować.

Użytkownik lament edytował ten post 29 October 2012 - 16:33

L4 - strony www - pozycjonowanie - social media - oprogramowanie dla agencji marketingowych

brutusik

brutusik

Dyskutant

• Użytkownik
  • 271 postów

Tiaa... A narzędzie do usuwania linków od Google powstało od tak sobie? Powodzenia z takim nastawieniem i zdobywaniem linków gdzie popadnie.

trak

trak

Początkujący

• Użytkownik
  • 35 postów

Tiaa... A narzędzie do usuwania linków od Google powstało od tak sobie? Powodzenia z takim nastawieniem i zdobywaniem linków gdzie popadnie.

Po pierwsze to nigdzie nie powiedziałem, żeby zdoywać linki gdzie popadnie. Z zadbanego katalogu link też się przyda.
Po drugie jak to narzędzie do usuwania LINKÓW działa? Wchodzi na stronę i usuwa link? Wyjaśnij mi to proszę.

brutusik

brutusik

Dyskutant

• Użytkownik
  • 271 postów

Po pierwsze to nigdzie nie powiedziałem, żeby zdoywać linki gdzie popadnie. Z zadbanego katalogu link też się przyda.

Napisałeś:

A to jest równoważne ze zdobywaniem linków gdzie popadnie.

Po drugie jak to narzędzie do usuwania LINKÓW działa? Wchodzi na stronę i usuwa link? Wyjaśnij mi to proszę.

Tutaj masz najlepiej wyjaśnione, poczytaj sobie:
http://lmgtfy.com/?q=narz%C4%99dzie+do+usuwania+link%C3%B3w

gardener

gardener

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów
Najlepiej reklamować poprzez marketing szeptany właśnie. Tania a skuteczna forma reklamy.
zrzeczenie się spadku - co i jak? Zobacz i przekonaj się!

trak

trak

Początkujący

• Użytkownik
  • 35 postów

A to jest równoważne ze zdobywaniem linków gdzie popadnie.

To jest Twoja interpretacja. Dla mnie to nie jest jednoznaczne. Ale biorę to na klatę, nie doprecyzowałem. Mea Culpa.

Tutaj masz najlepiej wyjaśnione, poczytaj sobie:

http://lmgtfy.com/?q=narz%C4%99dzie+do+usuwania+link%C3%B3w

Co mam wyjaśnione? Google nie usunie żadnego linku ze strony nie należącej do niej. Może co najwyżej nie uwzględnić go w ustalaniu swojego rankingu. Sugeruję sprawdzić w słowniku znaczenie słowa 'Disavow', bo zakładam, że chodzi o Disavow Links Tool.

brutusik

brutusik

Dyskutant

• Użytkownik
  • 271 postów

Google nie usunie żadnego linku ze strony nie należącej do niej. Może co najwyżej nie uwzględnić go w ustalaniu swojego rankingu. Sugeruję sprawdzić w słowniku znaczenie słowa 'Disavow', bo zakładam, że chodzi o Disavow Links Tool.

Oczywiście, że tak, zbyt duży skrót myślowy ;) No i błędne tłumaczenie nazwy narzędzia, które niestety przyjęło się w "Polskim Internecie".

Pozdrawiam

shejk

shejk

Stażysta

• Użytkownik
  • 90 postów
Wydaje się że najkorzystniejszą formą reklamy jest pozycjonowanie w Google a więc zdobywanie linków. Aby ten proces przebiegał w kontrolowany sposób warto jest się zaopatrzyć w odpowiednie narzędzia wspomagające linkowanie jak dodawarki do katalogów czy monitory badające wydajność oraz pozycje jak seostation.pl. Ten ostatni posiada został rozbudowany o wiele instrumentów dzięki którym możesz obserwować wpływ Twoich działań na Twoją stronę.

Thanatos

Thanatos

Zbereźnik

• Root Admin
  • 1361 postów
  • GG:779519
Narzędzie Disavow nie usuwa linka tylko nakłada na niego nofollow i przestaje być uwzględniane w rankowaniu witryny - tak jakby odcięto moc do zera.
Za pozycjonowanie forum odpowiada Zgred seo.zgred.pl.

gimon

gimon

Nowicjusz

• Zbanowany
  • 1 postów

Nie polecam katalogów jeśli chodzi o pozycjonowanie.. jeśli mamy wartościową treść na stronie oraz produkty które lubią klienci to strona sama się wypozycjonuje tak jak u mnie [spam] zobaczcie ze moja strona ma 0 linków a jest na wysokiej pozycji google.

Użytkownik Thanatos edytował ten post 16 August 2014 - 17:28
wycięto głupoty

Kasyx

Kasyx

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 22 postów

Katalogi nie są złe, ale większość z nich da mniejszy efekt, niż ten link, który sobie powyżej upchnąłeś...

Mój blog - zarabianie przez internet jest możliwe

CPM24.pl - zarabiaj na wyświetlaniu reklam

Onet - zarabiaj, gdy ktoś kliknie w newsy onet na Twojej stronie.

Hedonia

Hedonia

Początkujący

• Użytkownik
  • 29 postów

Katalogi to nie wszystko. Mój sklep odzieżowy jest pozycjonowany już od około 2 lat i Agencja SEO, która się tym zajmuje osiąga niezłe efekty. Pozyskali mi spora ilość fraz, które są w topach i generują sporą konwersję. Jednak nie chciałabym się ograniczać do pozycjonowania strony i chciałabym zainwestować w reklamę. Prowadzę sklep odzieżowy, który ma ogromną konkurencję. Szukając w Internecie artykułów i skutecznej reklamie w branży odzieżowej trafiłam na ten artykuł http://performance36...eklamowa-mango/ , w którym opisana jest kampania reklamowa dla Mango, dzięki której zwiększyli o 20% konwersję. Zastanawiam się, czy sama nie zainwestować w taką reklamę, ale nie mam pojęcia ile może ona kosztować. Może ktoś z Was ma doświadczenie z takimi działaniami reklamowymi i mógłby mi doradzić?

karolina232

karolina232

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów

pomyśl też nad optymalizacją strony, dobra optymalizacja daje duży efekt. Najlepiej zleć to firmie lub osobie, która ma doświadczenie w tej sprawie. Za dużo nauki, żeby samemu pozycjonować i prowadzić biznes :P Ale tutaj możesz poczytać więcej http://seo-pozycja.p...onowanie-stron/ na ten temat :) Taka rada :)

Użytkownik karolina232 edytował ten post 17 July 2016 - 16:49

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Darus

Darus

Stażysta

• Użytkownik
  • 52 postów

W internecie można przeczytać o wielu skutecznych form reklamy i jedną z takich jest dierct mail oferowany przez agencję reklamową http://www.directchannel.pl/oferta/ Mają bardzo dobre opinie w internecie tak wiec warto co nie co o nich przeczytać aby uświadomić się tylko w tym że dobrze robimy decydując się na współpracę z nimi.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych