Skocz do zawartości

Mbank - 2 Pln Za Kartę

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

DawidPG

DawidPG

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów
Bzwbk>30. wszystko za darmo + zbliżeniowa visa (trzeba raz na miesiąc zapłacić nawet za gumę do żucia albo przez internet przelewa, inaczej wezmą 3zł). I ŚWIETNY w porównaniu do tragicznego systemu online

Bot Name

Bot Name
  • Advert

net-praca.ovh.org

net-praca.ovh.org

Praktyk

• Użytkownik
  • 197 postów
  • GG:6695332
  • Zainteresowania:Kiedyś praca w domu, klikanie w emaile reklamowe i takie tam... teraz zupełnie na poważnie AdSense oraz pisanie treści na zlecenie.
Ja tam nie rezygnuje z tego banku. Co miesiąc i tak płacę 5 zł za wszystkie bankomaty tak więc dla mnie jest to bez różnicy. Konto mam tutaj od wielu lat i chyba z przyzwyczajenia jest mi dobrze z tym.

Pomóż Marcelkowi, on chce żyć tak jak Ty. Siepomaga.pl Facebook Marcel Mały Wojownik

Irek123

Irek123

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 3 postów
Hehehehehehe... rezygnujesz z konta w Mbanku, bo masz płacić 2zł ????? :D DOBRE! Tylko nawet piwko nie kosztuje, a będziesz miał tylko formalności w związku z przeniesieniem do innego Banku.
Najlepsza Ginekologia Lublin w okolicy.

adi1982

adi1982

Maniak

• Użytkownik
  • 1421 postów

Hehehehehehe... rezygnujesz z konta w Mbanku, bo masz płacić 2zł ????? :D DOBRE! Tylko nawet piwko nie kosztuje, a będziesz miał tylko formalności w związku z przeniesieniem do innego Banku.

Jakie formalności :icon_twisted: 1-2 h i masz konto za free

Bot Name

Bot Name
  • Advert

brutusik

brutusik

Dyskutant

• Użytkownik
  • 271 postów
W mBanku też jest za free, płaci się 2zł, jeśli nie płacimy przynajmniej 100zł miesięcznie karta. Ale jeśli ktoś nie korzysta z karty, to nie musi jej mieć wcale i nie płaci, proste.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych