Skocz do zawartości

Mbank - 2 Pln Za Kartę

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

Guest_Krygierol_*

Guest_Krygierol_*
  • Gość

Informujemy, że z dniem 1 sierpnia 2011 r. nastąpi zmiana w ofercie KART debetowych mBanku.

Wprowadzona zostanie miesięczna opłata za korzystanie z KARTY debetowej w wysokości 2 PLN miesięcznie.

Ja osobiście rezygnuję z konta w mBanku :icon_frown:

Bot Name

Bot Name
  • Advert

adi1982

adi1982

Maniak

• Użytkownik
  • 1421 postów

Jednocześnie informujemy, że możesz złożyć rezygnację z karty - zrobisz to w serwisie transakcyjnym lub dzwoniąc na mLinię.

Ktoś wie gdzie to jest bo jakoś nie widzę.

tofikreaktywacja

tofikreaktywacja

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 630 postów
Opłatę można ominąć płacąc minimum 100zł transakcjami bezgotówkowymi (kartą) miesięcznie albo włączając usługę - wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce za 5zł/m-c.

Ale się wycwanili...

Ktoś wie gdzie to jest bo jakoś nie widzę.

Po prostu ją zastrzeż, kartę zniszcz i po problemie ;)

Użytkownik tofikreaktywacja edytował ten post 04 June 2011 - 00:44

megorasz

megorasz

W stanie spoczynku

• Przyjaciel Forum
  • 1470 postów
Też myślałem o rezygnacji, ale...co dalej? Jest jakiś bank, który oferuje konto, kartę i przelewy za 0zł bez żadnych haczyków?

Legia Warszawa + Pogoń Szczecin + Olimpia Elbląg + Zagłębie Sosnowiec + FC Den Haag + Juventus Turyn

BRACI SIĘ NIE TRACI!

pabloss

pabloss

Dyskutant

• Użytkownik
  • 329 postów
Tak jak wcześniej pytałem w innym temacie o banki Getinonline oraz Deutsche Bank.
Ten pierwszy ma podobno wszystkie podstawowe rzeczy za darmo (karta,przelewy,prowadzenie) a ten drugi 5 zł na kartę chyba że wykonasz jedną rzekomo dowolną transakcję miesięcznie (liczy się wyjmowanie z bankomatów podobno), ale o szczegóły właśnie chciałem wypytać, tyle że nikt nie odpisuje, póki co. A w mBanku rezygnuje z karty, a konto na razie zostawie w razie jakiś nieprzyjemności w nowym banku, bądź powrotem w niedalekiej przyszłości przez mBank do starych zasad.

Użytkownik pabloss edytował ten post 04 June 2011 - 10:13

logiczek

logiczek

Maniak

• Użytkownik
  • 1119 postów
GetinOnline ma beznadziejny system. Czesto nie odswierza jak dostaniecie kase to w systemie tego nie widac itd. po prostu nie podaje prawdziwych danych.
Pozatym nie ma zadnych dodatkow jak mBank typu SFI emakler ubezpieczenia itd. Nie ma tez mozliwosci powiadomien sms.
Ogolnie nie polecam a mam.

Ja tam zostaje w mBanku bo to najlepszy bank pod wzgledem funkcjonalności no i najtańszy :)
Deutsche Bank nie jest wpelni darmowy bez wymogow tez narzucaja wymogi.''

Co do mBanku to dobry krok po co komus karta skoro nie wydaje nia nawet 100zl miesiecznie? zeby pokazac komus ze ma ?:D
Choć z 2 strony szkoda bo polityka 3x0zl mi sie podobala. Choć kiedys były przelewy zewnetrzne za 0.5pln to z tego zrezygnowali :)

Użytkownik logiczek edytował ten post 04 June 2011 - 14:21

pabloss

pabloss

Dyskutant

• Użytkownik
  • 329 postów
Mi karta potrzebna bo przeważnie w miesiącu pobieram z bankomatu kwotę od 20 do 60 PLN, a w jaki inny sposób bowiem bym mogł wypłacać gotówkę? A na stronie getinonline jak i na innych wyraźnie twierdzą (może kłamią) że przelewy i operacje potwierdza się hasłami SMS.

Użytkownik pabloss edytował ten post 04 June 2011 - 14:59

strusp

strusp

Struś Pędziwiatr

• Root Admin
  • 4510 postów
  • Zainteresowania:trening, ogrodnictwo, gry cRPG
Na stronie mbanku wystarczy zastrzec kartę- wybrać: została zgubiona.

Ja praktycznie nie używam delfinka - będzie mniej śmieci.
Michalkiewicz.pl -Pierwsze pióro Rzeczpospolitej
"It's not about who's right, but who's left"

Guest_Krygierol_*

Guest_Krygierol_*
  • Gość

A czy później jak skończy się ważność tej zgubionej karty, to nie dostaniesz automatycznie nowej?
Ja posiadam jeszcze konto w Alior Banku z którego korzystam częściej. Moja dziewczyna również posiada konto w tym banku i często robimy sobie na przemian przelewy, więc księgowanie jest automatyczne, a tak z mBanku przy przelewie muszę czekać.
Dodatkowo rezygnuję z mBanku, bo często dzwonią do mnie z tymi swoimi ofertami kredytu, a czasami nawet jak dzwonią to mylą osoby z którą się kontaktują.

Użytkownik Krygierol edytował ten post 05 June 2011 - 11:44

megorasz

megorasz

W stanie spoczynku

• Przyjaciel Forum
  • 1470 postów

Ja praktycznie nie używam delfinka - będzie mniej śmieci.

Ja używam...wypłacam kasę z bankomatów, a ostatnio coraz częściej zamiast ganiać do bankomatu, to zwyczaje płacę kartą. Zobaczę czy będę kupował rzeczy za 100zł miesięcznie (wątpię). Najwyżej będę dawał najbliższym moją kartę żeby nią płacili, a kasę będą mi oddawać przelewem ;)

Legia Warszawa + Pogoń Szczecin + Olimpia Elbląg + Zagłębie Sosnowiec + FC Den Haag + Juventus Turyn

BRACI SIĘ NIE TRACI!

zoperto

zoperto

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 836 postów

Jest jakiś bank, który oferuje konto, kartę i przelewy za 0zł bez żadnych haczyków?

Wydaje mi się że w BZWBK nie byłoby źle.
0 za kartę przy jednej transakcji/miesiąc.
Jeżeli ktoś posiada konto, napiszcie co nieco :icon_cheesygrin:

kusmider

kusmider

Rekin forum

• Użytkownik
  • 716 postów

Tak jak wcześniej pytałem w innym temacie o banki Getinonline oraz Deutsche Bank.
Ten pierwszy ma podobno wszystkie podstawowe rzeczy za darmo (karta,przelewy,prowadzenie) a ten drugi 5 zł na kartę chyba że wykonasz jedną rzekomo dowolną transakcję miesięcznie (liczy się wyjmowanie z bankomatów podobno), ale o szczegóły właśnie chciałem wypytać, tyle że nikt nie odpisuje, póki co. A w mBanku rezygnuje z karty, a konto na razie zostawie w razie jakiś nieprzyjemności w nowym banku, bądź powrotem w niedalekiej przyszłości przez mBank do starych zasad.

W Deutsche Bank mam za darmo prowadzenie konta, przelewy oraz kartę - a jedyny haczyk odnośnie karty to ten, że raz w miesiącu muszę z tej karty skorzystać. Obojętnie czy w sklepie, czy też "wydoję ścianę" ;) i obojętnie jaką kwotą. W przeciwnym razie płacę 3,99 zł miesięcznie. Owszem, jest to jakiś "wymóg", ale za to wszystkie bankomaty mam darmowe (w mBanku za ten przywilej płaciłbym 5 zł miesięcznie). Moim zdaniem opłata 2 zł za miesiąc mogłaby istnieć, gdyby za aktywne używanie karty (anulujące opłatę) uważali także korzystanie z bankomatów i wpłatomatów (choćby i z limitem przynajmniej 100 zł). A tak, to mBank strzela we własną stopę.

Użytkownik kusmider edytował ten post 09 June 2011 - 21:08

LANDOFBITCOIN- Centrum pozyskiwania darmowej kryptowaluty BTC :)  |||  Klasyka GetPaid - CLIXSENSE  |||  MXWORLD - coś bardziej dla ryzykantów ||| Packbarre - rzetelny surf, swoisty Neobux pośród surfbarów |||

Pizol

Pizol

Dyskutant

• Użytkownik
  • 245 postów

Wydaje mi się że w BZWBK nie byłoby źle.
0 za kartę przy jednej transakcji/miesiąc.
Jeżeli ktoś posiada konto, napiszcie co nieco :icon_cheesygrin:

Hehe mam staż w tym banku i masz trochu racji, 0zł za kartę masz wtedy, jak wykonasz jakąś transakcje kartą w sklepie, bankomat się nie liczy, ale dobre i to
www.kanal.czat-gg.pl - darmowe kanały czatu gadu-gadu

Nowe forum o grach - Pomoc-Gracza.pl
oraz czat gadu-gadu pod numerem 5037777

Lord Voldemort

Lord Voldemort

Maniak

• Użytkownik
  • 1170 postów
trochę mnie dziwi fakt, że nigdzie nie dostałem takiej informacji.
ani na maila ani na stronie po zalogowaniu.

jeśli ktoś chce zakładać aliorbank, zrobi to z mojego polecenia i wpłaci minimum 200zł, to oddam za to większość prowizji - oczywiście po rozliczeniu. daję 50zł.
jak ktoś chętny to pisać.
myślę, że admini pozwolą mi zostawić taki mały spamik. pozdrawiam

poop

poop

Maniak

• Użytkownik
  • 1409 postów
A mnie problem nie dotyczy, bo przy izzyKonto nie płaci się tej opłaty :)
W sumie pełnoletność osiągnąłem już dawno, ale cały czas korzystam z izzy :)
Oprócz tego, że jest oprocentowane (mało, bo mało, ale jest) w przeciwieństwie do eKonta, to jeszcze teraz nie będę musiał płacić za kartę.
A kredytów na razie nie planuję, więc eKonto mi niepotrzebne :)

brutusik

brutusik

Dyskutant

• Użytkownik
  • 271 postów
Mam izzy, ale założyłem eKonto. Może czas wrócić ;) Dobrze, że nie usunąłem konta ;)

logiczek

logiczek

Maniak

• Użytkownik
  • 1119 postów
za izzy również jest opłata 2zł jak osoba ma >18lat ;]

brutusik

brutusik

Dyskutant

• Użytkownik
  • 271 postów
Ee, no to nie jest tak kolorowo jak myślałem ;)

zoperto

zoperto

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 836 postów
Przeniósł się ktoś już może do Deutsche Banku? Może ktoś ma/miał konta w obu? Fajnie byłoby poznać z czym to się je przed założeniem konta.
Googlując natrafić można na opinie o starodawnym(?)systemie internetowym, braku kodów sms, opóźnionych przelewach...

Bot Name

Bot Name
  • Advert

kusmider

kusmider

Rekin forum

• Użytkownik
  • 716 postów

Przeniósł się ktoś już może do Deutsche Banku? Może ktoś ma/miał konta w obu? Fajnie byłoby poznać z czym to się je przed założeniem konta.
Googlując natrafić można na opinie o starodawnym(?)systemie internetowym, braku kodów sms, opóźnionych przelewach...

Powyżej napisałem parę słów o moim aktualnym pobycie w Deutsche Bank. W mBank również posiadam konto i to znacznie dłużej od DB.
Wygląd interfejsu systemu internetowego w DB może i nie wygląda zbyt "czadowo", ale mi to nie przeszkadza. Zamiast kodów sms otrzymujesz kartę zdrapkę (wielkości karty telefonicznej) z kodami TAN (zawartymi w polach A1,A2 ... B1, B2 itd.), które każdorazowo podajesz podczas dokonywania przelewów. Możesz przy tym korzystać z wirtualnej klawiaturki. Z przelewami to jest - a przynajmniej była jakiś czas temu - prawda. W weekendy naturalnie przelewy nie przechodzą. Kiedyś czekało się w tygodniu roboczym nawet 3 dni na przelew (!). Dziś jest lepiej, na ogół księgują jeszcze tego samego dnia lub w dniu następnym.

LANDOFBITCOIN- Centrum pozyskiwania darmowej kryptowaluty BTC :)  |||  Klasyka GetPaid - CLIXSENSE  |||  MXWORLD - coś bardziej dla ryzykantów ||| Packbarre - rzetelny surf, swoisty Neobux pośród surfbarów |||

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych