Skocz do zawartości

Zdjęcie

A Moze Google Adsense?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

panjowialski

panjowialski

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów
Niesmialo podrzucam temat.
Ja juz tam zarabiam i to calkiem niezle, a chodzi mi jak widac o program Google AdSense, ktory placi za klikniecia w swoje reklamy.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

doberdob

doberdob

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów
no Adsense to świetne rozwiązanie przy takich średnio oglądanych serwisach.

Lord Voldemort

Lord Voldemort

Maniak

• Użytkownik
  • 1170 postów
ile zarabiasz i przy jakiej ilości uników?

opracy

opracy

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 5 postów
  • Zainteresowania:Prowadzę blog o pracy
Myślę, że musi być przynajmniej z 10,000 wizyt w takim serwisie, żeby to miało jakiś sens. I raczej chodziło Ci o to, że inni klikają w Twoje reklamy, bo za klikanie we własne reklamy, można szybko wyhaczyć bana.

PiotrSkrzypczak

PiotrSkrzypczak

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów
Na AdSense oczywiście można sensownie zarobić w przypadku większych serwisów lub stron niszowych ze sporym ruchem. Tak jak już tutaj wcześniej zostało wspomnianej około 10 000 uu jest takim minimum, żeby sensownie zarabiać. Jeśli masz do tego wiedzę i umiejętności, to czemu nie skorzystać?
Zobacz także: wtyczka wordpress.

Mateusz432

Mateusz432

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 20 postów

Adsense jes ok, ale najpierw trzeba się nauczyć pisać blogi i je pozycjonować, co niestety obecnie jest trudniejsze niż parę lat temu. Szkoda, bo kiedyś łatwo było o pozycję w Google, po ostatnich zmianach teraz nawet ludzie precli nie piszą, bo się nie opłaca.

archauboli1988

archauboli1988

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 21 postów

Adsnese to moim zdaniem najbardziej opłacalny program partnerski w sieci dotyczacy reklamy kontekstowej. Można zarobic dużo przy małych ruchu. Najważniejsza w tym wszystkim jest tematyka strony, a co za tym idzie - jakość emitowanych reklam (budżetowych).

earn4me

earn4me

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 3 postów

O ile Wam nie zbanują konta bez powodu. 

cpumedic

cpumedic

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 8 postów
  • Zainteresowania:prowadzenie działalności gospodarczej - teoria i praktyka

Adsense jes ok, ale najpierw trzeba się nauczyć pisać blogi i je pozycjonować, co niestety obecnie jest trudniejsze niż parę lat temu. Szkoda, bo kiedyś łatwo było o pozycję w Google, po ostatnich zmianach teraz nawet ludzie precli nie piszą, bo się nie opłaca.

A jaki jest związek między content marketingiem i pozycjonowaniem stron a Google Adsense? Pytam, bo o ile na tym pierwszym znam się w stopniu amatorskim, o tyle na tym drugim właściwie wcale, a kompleksowość operacji jest kuszącą perspektywą.

erosrix141

erosrix141

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 3 postów

Witam, jeżeli ktoś posiada konto w Google Adsesnse to zapraszam do mnie, ponieważ mogę zdradzić kilka legalnych tajników jak zwiększyć zarobki :)

Forsa

Forsa

Początkujący

• Użytkownik
  • 34 postów

Google Adsense to dobra opcja na dodatkowy zarobek, ale nie na stronach o tematyce paid to click. Za umieszczenie kodu w takich witrynach, poleci szybki banik.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Adell

Adell

Początkujący

• Użytkownik
  • 25 postów

mogę prosić o więcej informacji, albo jakiś poradnik online?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych