Skocz do zawartości

Zdjęcie

Finanse W Pigułce

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

bolero79

bolero79

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 14 postów
Dzięki tej stronce sprawdziłem sobie oferty wszystkich Banków, chodzi mi o konta osobiste i to w kilka minut a wypełnienie wniosku i otwarcie konta zajęło mi dwie minuty, także nie widzę sensu aby chodzić po Bankach i wyczekiwać w kolejkach na swoja kolej, teraz to po prostu strata czasu. Można tam znaleźć oferty z każdej dziedziny finansowej: konta osobiste , kredyty , lokaty itd itd Mój odnośnik

Bot Name

Bot Name
  • Advert

morwinkaa

morwinkaa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 23 postów

Dzięki tej stronce sprawdziłem sobie oferty wszystkich Banków, chodzi mi o konta osobiste i to w kilka minut a wypełnienie wniosku i otwarcie konta zajęło mi dwie minuty, także nie widzę sensu aby chodzić po Bankach i wyczekiwać w kolejkach na swoja kolej, teraz to po prostu strata czasu. Można tam znaleźć oferty z każdej dziedziny finansowej: konta osobiste , kredyty , lokaty itd itd Mój odnośnik

dlaczego w zakładce "pożyczki społecznosciowe" widnieje tylko kokos? imhp to dyskryminacja jakas....

bolero79

bolero79

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 14 postów

dlaczego w zakładce "pożyczki społecznosciowe" widnieje tylko kokos? imhp to dyskryminacja jakas....

hehe nie żadna dyskryminacja , na stronie znajdują się produkty rekomendowane przez grupę BANKIER

morwinkaa

morwinkaa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 23 postów

hehe nie żadna dyskryminacja , na stronie znajdują się produkty rekomendowane przez grupę BANKIER

ok, dziekuje za wyjaśnienia :-)

zwierzu1

zwierzu1

Dyskutant

• Użytkownik
  • 271 postów
  • GG:7878488
A czy w 'VirtaPay' opłaca się zakładać konto ?

bolero79

bolero79

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 14 postów

A czy w 'VirtaPay' opłaca się zakładać konto ?

To się dopiero okaże wkrótce, na razie zmienili nazwę i kuszą wysokimi zarobkami , ale co z tego tak naprawdę się wykluje to zobaczymy, ja się na razie wstrzymuje z założeniem u nich konta

Thanatos

Thanatos

Zbereźnik

• Root Admin
  • 1364 postów
  • GG:779519
daleko z tą strona nie zajedziesz ... czym sie wyróżnia spośród wielu tego typu stron partnerskich ? może jakies SEO ?
Za pozycjonowanie forum odpowiada Zgred seo.zgred.pl.

morwinkaa

morwinkaa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 23 postów
jak zrobi dobrą reklamę to myślę, że strona ma szanse ;-)

photon

photon

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów

jak zrobi dobrą reklamę to myślę, że strona ma szanse ;-)

Może nie reklamę, ale zleci wypozycjonowanie tej stronki komuś, kto się zna na rzeczy.

traderman

traderman

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 9 postów
porównanie ofert i kont można znaleźć też na scanbank.pl proste i przydatne ale podobnych stronek jest dużo najważniejsze aby oferty były aktualne

shejk

shejk

Praktyk

• Użytkownik
  • 108 postów

To sprawdźcie sobie jeszcze tą witrynę: http://www.ehipoteka.com.pl

olga1

olga1

Nowicjusz

• Zbanowany
  • 6 postów

Warto rozglądać się na necie ,czasami trafiamy na ciekawe stronki na których jak na dłoni mamy przedstawione banki które mają ciekawe oferty .Mam zamiar założyć konto ale słyszałam ze w niektórych bankach nie płacimy za prowadzenie tutaj  o takich czytałam [spam]  wiec warto szperać aby potem nie żałować swoich decyzji .

Użytkownik Thanatos edytował ten post 16 August 2014 - 17:25
wycięto spam

petrus2

petrus2

Stażysta

• Użytkownik
  • 60 postów

Nikt tutaj dawno nie zaglądał, więc troszeczkę odświeżę temat. Mianowicie moim skromnym zdaniem, dziś warto korzystać z porównywarek i internetowych zestawień, ponieważ to najlepsze narzędzia do sprawdzenia w jednym miejscu różnych propozycji. Aktualnie funkcjonuje rynek konsumenta i to banki muszą starać o to, aby pozyskać względy potencjalnych klientów. Z drugiej jednak strony, wciąż w umowach zawieranych z bankami znajdują się dosyć często zapisy, delikatnie mówiąc kontrowersyjne z punktu widzenia zgodności z prawem. Dlatego ja przed wyborem konta osobistego zdecydowałam się właśnie na dogłębny research poszczególnych ofert. Pomogła mi jeszcze kuzynka, która jest księgową, ale przy okazji regularnie śledzi świat finansów, w efekcie zdecydowałam się zaufać bz wbk i założyć tam konto osobiste - https://www.bzwbk.pl...jakie-chce.html Minął od tamtej pory rok i jestem zdania, że dokonałam słusznej decyzji. Nic nie płacę za prowadzenie konta i sms-kody, a wierzcie mi, że, wbrew stereotypowi, nie jest to jeszcze standard we wszystkich bankach

Darus

Darus

Stażysta

• Użytkownik
  • 91 postów

Jeśli chodzi o finanse i podbudowanie w danym miesiącu budżetu swojej firmy czy działalności to polecam dowiedzieć się czym dokładnie jest faktoring. Na https://www.monevia....przedaz-faktur/ można przeczytać o tym dla kogo on jest. Choć szczerze to moim zdaniem jest on dla każdego kto wystawia faktury o wydłużonym terminie spłaty. Mówiąc o finansach i różnych usługach nie można było pominąć własnie sprzedaży faktur gdyż na pewno one nam się przydadzą. Szczególnie, że wystawianie faktur o wydłużonych terminach spłaty jest bardzo atrakcyjne dla klientów.

Forsa

Forsa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 19 postów

Ja od lat wszystkie produkty finansowe obczajam na tej stronce http://darmowekontobankowe.org/ Teraz zastanawiam się nad założeniem jakiejś lokaty, ale przy aktualnej ofercie, chyba nie za bardzo jest to opłacalne.

Kacha85

Kacha85

Początkujący

• Użytkownik
  • 28 postów

W kwestii finansów firmy to moim ostatnim odkryciem jest księgowość online. Korzystam z usług ifirma. I nie chodzi wcale tu o to, że jakoś lepiej zarządzają moimi finansami. Chodzi mi o to, że zauważyłam dużą optymalizację jeśli chodzi o rachunkowość mojej firmy. Tyczy się to zarówno pieniędzy, jak i czasu, który wcześniej nad tym tematem spędzałam (chociażby jeżdżąc do księgowej z papierami).

Hedonia

Hedonia

Stażysta

• Użytkownik
  • 71 postów

Jeśli chodzi o finanse i podbudowanie w danym miesiącu budżetu swojej firmy czy działalności to polecam dowiedzieć się czym dokładnie jest faktoring.

To fakt, faktoring to teraz bardzo ciekawa opcja. I to bardzo elastyczna – możemy znaleźć najróżniejsze opcje, które będą wytargetowane do różnych klientów. Np. tym, którzy dopiero zaczynają i są na etapie mikro- albo małego przedsiębiorstwa, warto jest polecić opcję mikrofaktoringu. Ogólna zasada jest taka sama, co w przypadku, nazwijmy to, „standardowego” faktoringu, niemniej skala jest – jak pewnie można się domyślić – nieco inna. Chodzi o to, że z jednej strony oferta ta dotyczy skupu faktur na mniejsze kwoty – a pewnie na takie w małej firmie będą właśnie wystawiane – ale w zamian dostajemy parę, nazwijmy to, bonusów. Czegoś, czego można się w sumie spodziewać w takiej sytuacji – jest taniej, jest o wiele mniej formalności a także wszystko możemy załatwić online – czyli nie ma potrzeby spotykać się z przedstawicielem firmy. To są takie podstawowe informacje, także wszelkie szczegóły można przeczytać tutaj: https://www.monevia....niejszych-firm/ gdzie zostało to, jak myślę, dość dokładnie wytłumaczone.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Alexund

Alexund

Początkujący

• Użytkownik
  • 28 postów
  • Zainteresowania:Kajak, pływanie, zarabianie:)

I wszystko jasne ;)

Swoją drogą szeptanka szeptanką, a reklama "na perwę" to co innego ;)

---

Sprawdź jak zacząć kopanie kryptowalut BEZ własnej koparki.

Co nie znaczy, ze za darmo - bądźmy poważni. :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych