Skocz do zawartości

Zdjęcie

Inwestycja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

dziad69

dziad69

Początkujący

• Użytkownik
  • 63 postów
Witam!

Chciałem zapytać czy istnieje jakis "program" czy też "system" inwestycyjny, do którego wpłacając jakieś drobne sumy (np. 100zł) można liczyć na wypłatę zysków?
Taki system posiadając dużą ilość uczestników mógłby dysponować sporą sumą pieniędzy gotowych do inwestycji w akcje, giełdę czy jakies tam inne obligacje(nie znam się na tym:_).

Dajcie znać czy istnieje coś na ten kształt.

slightyboy

slightyboy

» Nie®efo®mowaln¥ ™ «

• Przyjaciel Forum
  • 2431 postów
  • Zainteresowania:To, tamto, siamto, owanto...

Witam!

Chciałem zapytać czy istnieje jakis "program" czy też "system" inwestycyjny, do którego wpłacając jakieś drobne sumy (np. 100zł) można liczyć na wypłatę zysków?
Taki system posiadając dużą ilość uczestników mógłby dysponować sporą sumą pieniędzy gotowych do inwestycji w akcje, giełdę czy jakies tam inne obligacje(nie znam się na tym:_).

Dajcie znać czy istnieje coś na ten kształt.

Bankowe fundusze inwestycyjne, lokaty strukturyzowane...

dziad69

dziad69

Początkujący

• Użytkownik
  • 63 postów
Jest sens wybierać się do banku z takimi małymi kwotami?

strusp

strusp

Struś Pędziwiatr

• Root Admin
  • 4510 postów
  • Zainteresowania:trening, ogrodnictwo, gry cRPG
mbank -Supermarket Funduszy Inwestycyjnych nie ma prowizji za kupno jednostek ,ale i tak większość funduszy ma wyższy poziom wejścia niż 100zł
Michalkiewicz.pl -Pierwsze pióro Rzeczpospolitej
"It's not about who's right, but who's left"

Daniel820

Daniel820

Praktyk

• Użytkownik
  • 114 postów
Być może pożyczki społecznościowe takie jak kokos ale jeszcze nie testowałem

jamik

jamik

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 508 postów

Jest sens wybierać się do banku z takimi małymi kwotami?

Jesli masz zamiar tylko zainwestowac stowe to sobie daruj, ale jesli chcesz systematycznie ladowac po stowce w fundusz to mozesz o tym pomyslec.

20$2Surf WYPŁATY $4334,30: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 Było fajnie...
Wypłacalne PTC: Clixsense

Nowość: http://mini-surf.com...ion.php?r=jamik

robert21

robert21

Praktyk

• Użytkownik
  • 144 postów

mbank -Supermarket Funduszy Inwestycyjnych nie ma prowizji za kupno jednostek ,ale i tak większość funduszy ma wyższy poziom wejścia niż 100zł

Czy jest ktos kto moglby mi to bardziej przyblizyc ,bo zastanawialem sie nad tym :]

slightyboy

slightyboy

» Nie®efo®mowaln¥ ™ «

• Przyjaciel Forum
  • 2431 postów
  • Zainteresowania:To, tamto, siamto, owanto...

Czy jest ktos kto moglby mi to bardziej przyblizyc ,bo zastanawialem sie nad tym :]

Wejdź na stronę mBanku i kieruj się do działu pomocy - tam wszystko jest opisane. Jeśli będzie Ci mało, poszukaj for dyskusyjnych na ten temat. Myślę, że lepiej samemu się tym zainteresować niż liczyć na to, że ktoś Ci to objaśni. ;)

SKRYPTYpro

SKRYPTYpro

Początkujący

• Użytkownik
  • 29 postów
  • Zainteresowania:Profesjonalne skrypty PHP
A jaka kwota byłą by rozsądna? Ile według was jest optymalnie zinwestować w takie systemy.
Profesjonalne Skrypty PHP pomagające w pozycjonowaniu, na których postawisz zaplecze czy własną stronę internetową lub portal. Obiecany rentowny najlepszy Program Partnerski

Greed

Greed

Początkujący

• Użytkownik
  • 40 postów
  • GG:674555
Najlepiej ładować tysiące tyle że to się wiąże z ryzykiem bo na funduszach inwestycyjnych możesz stracić .Wszytko jest w sieci poczytaj sobie ;)

SCO

SCO

Uzależniony||Uzależniona

• Użytkownik
  • 1587 postów

A jaka kwota byłą by rozsądna? Ile według was jest optymalnie zinwestować w takie systemy.

Jeżeli piszesz tutaj o funduszach inwestycyjnych - to oczywiście najlepiej jak najwięcej, z tym że musisz to dobrze rozlokować.
ja osobiście głównie inwestuje w fundusze HSBC 0- ale tam pierwsza wpłata jest dość wysoka, zaczyna się od 2 do 5k (w zależności od funduszu)
Ale są inne fundusze, które mają pierwszą wpłatę wynoszącą także 0 zł. Pamiętaj tylko by właściwie rozlokować fundusze - i wybierać te w których nie masz prowizji od wpłaty.
Statystyki i notowania funduszy masz w necie, bankier.pl a także i na stronie mbanku.
Aha, i ważna sprawa - jeżeli liczysz na szybki zysk (2-3 miesiące) to sobie od razu odpuść :)
W przypadku gdybyś chciał odkładać miesięcznie po 200 zł - wtedy lepiej jest wejść w .... to jakoś się tak nazywa ponownie: program Systematycznego oszczędzania - jakoś tak. Czyli zgłaszasz się do Konkretnego Funduszu poprzez pośrednika (np open Finanse), podpisujesz umowę np na 5 lat. Wpłacasz co miesiąc 200 zł, dostajesz dane do logowania do swojego panelu, tam też zarządzasz swoim "kapitałem" - równocześnie dostajesz dyspozycje od funduszu raz na miesiąc / 3 miesiące/ zależy od programu - możesz się do nich stosować, nie musisz, wybór należy do Ciebie - Stopa zysku w skali roku na poziomie 8-15% (przeważnie koło 12%). Bezpieczniejszy sposób na długoterminowe oszczędzanie, gdyz nawet przy obsuwach na giełdzie nie musisz tracić.

http://www.idealneupominki.pl - prezenty na każdą okazję!  A może zabawki dla dzieci - http://maxzabawki.pl :icon_biggrin:

morwinkaa

morwinkaa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 23 postów

Być może pożyczki społecznościowe takie jak kokos ale jeszcze nie testowałem

no właśnie, bawi się ktoś z was w bycie inwestorem?

photon

photon

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów
morwinkaa, ja się bawię:)

W innym temacie Ci już odpisałem. Przy małych kwotach można się nauczyć basicsów inwestowania w SL, aby później wtłoczyć więcej pieniędzy.

morwinkaa

morwinkaa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 23 postów
tylko z tego co się orientuję to Polskie społeczeństwo nie wiedzieć czemu reaguje alergicznie na tego typu formy pożyczania, przydałyby się jakieś programy edukacyjne w tej kwestii ;]

photon

photon

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów
Programy edukacyjne? Ciężko o takowe, świadomość pieniądza i ekonomii roznosi się przez dobrą nowinę. Tak więc - jeśli będzie więcej osób zadowolonych z SL, to z automatu większy będzie nań popyt:). Kwestia tego, żeby prekursorzy się nie bali. Wg mnie to się opłaca (wiem z autopsji).

Darus

Darus

Stażysta

• Użytkownik
  • 76 postów

Wydaje mi się że to bardzo dobry pomysł aby swoje oszczędności zainwestować w jakiś bardzo dobry fundusz. Wiele osób tak robi i w taki właśnie sposób zapewniają sobie oni stabilną przyszłość w wieku emerytalnym. Jeśli szukacie funduszu w który warto zainwestować to radzę zajrzeć na https://www.leggmaso...funduszy/wyceny To godna uwagi oferta która można na prawdę Was zainteresować. Dajcie znać w komentarzach co o tym sądzicie.

Qusa

Qusa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów

Takie fundusze często pozwalają się szybko wzbogacić :victoria:

Guest_patix98_*

Guest_patix98_*
  • Gość

ja celuje w te "Stabilne" inwestycje np. złoto, srebro i BTC. Niepewność na świecie oraz coraz bardziej szerząca się niechęć do bankowości tylko wybijają ceny w górę;)

korab

korab

Praktyk

• Użytkownik
  • 164 postów

Z zasady to powinno się 'celować' tam gdzie zarobek jest pewny i duży. Zajmuję się zarabianiem i wiem że można zarabiać pieniądze większe niż nie jedna wypłata. 

Solidne zarabianie na lata od zaraz -  https://zarabianieodzaraz.pl.tl/

Guest_Grrill84_*

Guest_Grrill84_*
  • Gość

Z mniej popularnych inwestycji warto wymienić kryptowaluty takie jak bitcoin (są co prawda mniej opłacalne, niż kilka lat temu, ale nadal można na nich zarobić), oraz opcje binarne. Co do opcji, to zyski mogą być zarówno wysokie, jak i niskie, można też stracić - wszystko zależy od wybranej strategii, oraz zdobytego doświadczenia. Na https://exbino.com/pl/ mają dobrą, nowoczesną platformę do inwestowania w opcje - na początek można dostać bonus do 100-u % wysokości depozytu.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych