Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kantor Alertpay

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

wysol

wysol

Praktyk

• Użytkownik
  • 136 postów
Witam czy istnieją jakieś sprawdzone kantory wypłat z Alertpay, które nie pobierają jakiejś znaczącej prowizji? (chodzi mi o wypłatę do WBK) Znalazłem ten kantor http://liliontransfe.../?strona=kantor ale napisałem maila i dostałem odpowiedź że wymiana na AP zawieszona do odwołania. Z góry dziękuje za podanie linków

Użytkownik wysol edytował ten post 22 September 2010 - 18:00

Bot Name

Bot Name
  • Advert

megorasz

megorasz

W stanie spoczynku

• Przyjaciel Forum
  • 1470 postów
Też kiedyś szukałem i obawiam się, że obecnie nie funkcjonuje nic takiego.

Legia Warszawa + Pogoń Szczecin + Olimpia Elbląg + Zagłębie Sosnowiec + FC Den Haag + Juventus Turyn

BRACI SIĘ NIE TRACI!

Radek221

Radek221

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 3 postów

Osobiście mogę polecić świetny kantor online Pluskantor.pl. Jest on obecnie najlepszym kantorem internetowym, ponieważ oferuje najkorzystniejsze kursy wymiany walut na rynku. Na dodatek prowizja do kwoty 5000 w danej walucie jest zerowa :)

Bot Name

Bot Name
  • Advert

finansistka

finansistka

Praktyk

• Użytkownik
  • 105 postów

Kantory internetowe są teraz świetną opcją i w ten sposób można szybko wymienić pieniądze bez wychodzenia z domu. Nie jest to w żaden sposób niebezpieczne czy niepewne. Kantor Waluteo ma korzystne kursy walut i wymienienie gotówki i przelanie jej na konto zajmie dosłownie chwilę. Tutaj jest niski spread i nie ma prowizji, więc warto z tego korzystać.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych