Skocz do zawartości

Zdjęcie

Surfbar Z Bonusami

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

piokom123

piokom123

Znawca

• Użytkownik
  • 480 postów
Ostatnio komputer chodzi u mnie prawie 24h/dobę więc pomyślałem, że warto rozejrzeć się za jakimś surfbarem ;)
Szukam czegoś z bonusami typu pojawia się jakiś link za kliknięcie, którego są dodatkowe punkty (takie wynagrodzenie za oglądanie reklam), płatnością na PP, czasem oczekiwania na wypłatę do miesiąca i najlepiej dedykowanym programem pod linuksa (ale ostatecznie obejdzie się bez tego, zawsze można emulator odpalić).

Będę wdzięczny za adresy stron z krótkim opisem (jakie minimum, w ile idzie to uzbierać, jakie limity punktów, itp.).

Bot Name

Bot Name
  • Advert

brutusik

brutusik

Dyskutant

• Użytkownik
  • 271 postów
20dollars2surf.com - chyba najlepszy surfbar. Nie sprawdza obecności przy komputerze, ale często pojawiają się bonusowe bannery, które można kliknąć i zarobić ekstra punkty. 10% z poleconych, limit 10k punktów na miesiąc (z samego surfbara) plus to co zarobią poleceni dla ciebie.

RedHead

RedHead

Praktyk

• Użytkownik
  • 114 postów
A ja jestem ciekaw czy właśnie są jeszcze jakieś surfy, które nie sprawdzają obecności przy kompie, bo mnie męczą te sprawdzania. Wie ktoś?

eltoroloco

eltoroloco

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 22 postów

A ja jestem ciekaw czy właśnie są jeszcze jakieś surfy, które nie sprawdzają obecności przy kompie, bo mnie męczą te sprawdzania. Wie ktoś?

Myślę, że tylko 20dollars2surf nie sprawdza.
nieregulaminowa stopka

RedHead

RedHead

Praktyk

• Użytkownik
  • 114 postów
To może coś takiego jak ma surfbar.pl? Wystarczy kliknąć w potwierdź i muzyka gra dalej. Ostatnio testowałem smart barre(czy jak to tam ma) i wymiękłem, bo nie dałem rady wpisywać co chwilę cyferek.
To co ma surfbar.pl jest dosyć wygodne i dlatego działam w tym surfie dalej.

Skarboniusz

Skarboniusz

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów
20dollars2surf jednak najlepszy :P surfbar.pl ma małe stawki :/

finansistka

finansistka

Praktyk

• Użytkownik
  • 109 postów

Niektórzy samodzielnie podłączają głośniki, jakie tylko chcą. Zdecydowanie jest to najlepsza opcja do uzyskania dobrej jakości dźwięku. Wystarczą przewody głośnikowe https://www.poweraud...we-c-33_35.html i będzie można nimi podłączyć sprzęt. Dobrej jakości głośniki i przewody to podstawa.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

trikmen

trikmen

Dyskutant

• Użytkownik
  • 315 postów
  • Zainteresowania:Interesuje Cię zysk na poziomie 100% wkładu którego wpłacasz? Odezwij się ...

Jakikolwiek działający surfbar teraz ?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych