Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Wyjaśniona] Stiffmeister - Handel Kradzionym Skryptem

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

piokom123

piokom123

Znawca

• Użytkownik
  • 480 postów
Witam wszystkich

Myślałem, że jakoś normalnie uda się sprawę załatwić, ale za mocno gość się rozpędził.
Kliku użytkowników już wcześniej pisało mi, że na stronach stiff'a i tatiinstal działa mój dodatek umożliwiający prowadzenie konkursów kliknięć. Sprawdziłem i niestety pisali prawdę.
Co do tatiinstal sprawa szybko się wyjaśniła, dodatek kupiony był nieświadomie z kopią kasygpt od stiff'a. Admin za dodatek zapłacił i sprawa w jego przypadku zamknięta (ale plus za załatwienie tego!).

Co do stiff'a to raczej instalacja dodatku na kilku stronach i do tego sprzedaż go innemu adminowi nieświadoma już nie była.

Strony, o których wiem, mające konkursowe kliki z tego dodatku:
- bluecash.org
- reklama-email.pl
- click.media.pl

O innych dowiem się niedługo (pewnie sprzedał jeszcze kilka kopii).
Dodatek jest podpisany moim imieniem i nazwiskiem (na dole strony), więc nie może tłumaczyć się, że to nie mój skrypt.

Sprawę mogę uznać za niebyłą jeśli stiff opłaci WSZYSTKIE kopie, których używał lub sprzedał.

Kopia skryptu to koszt 30pln.

Co prawa jego konta tutaj nie znalazłem, ale w takim wypadku to raczej znaczenia nie ma i zamiast nakładania bana na konto, trzeba będzie wpisać jego programy na listę SCAM'ów (jeśli jeszcze ich tam nie ma).

Nie chcę jeszcze zakładać oddzielnego tematu, ale doszedł jeszcze tofikreaktywacja z ereklama.org. Nie spodziewałem się tego po nim..

PS. Jak ktoś widzi w jakimś programie dział 'kliki konkursowe' to chętnie zapoznam się z taką stroną ;)

---------------

Stiff skontaktował się po przeczytaniu tego tematu i sprawa z nim załatwiona. Ah ta moc forum ^^
Okazuje się, że ze sprawą związani są jeszcze adi i elmox. Ciekawie się robi ;)
Zobaczymy na kogo skierują oni..

Użytkownik piokom123 edytował ten post 06 September 2010 - 20:01

Bot Name

Bot Name
  • Advert

tofikreaktywacja

tofikreaktywacja

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 630 postów
To dobrze, ze mnie o to bys nie podejrzewal i dzieki za to. Niestety, ja rece mam czyste. Musisz spytac elmox'a jak z tym jest, bo ja cala strone mam od niego kupiona. Skrypt legalny, a z dodatkami to nie wiem... Chociaz, wiesz co... jak bede mial chwile czasu to napisze PW ;) Milego sledztwa :)

piokom123

piokom123

Znawca

• Użytkownik
  • 480 postów

To dobrze, ze mnie o to bys nie podejrzewal i dzieki za to. Niestety, ja rece mam czyste. Musisz spytac elmox'a jak z tym jest, bo ja cala strone mam od niego kupiona. Skrypt legalny, a z dodatkami to nie wiem... Chociaz, wiesz co... jak bede mial chwile czasu to napisze PW ;) Milego sledztwa :)

Chyba na szczęście ;)
Czyli kolejna osoba, z którą handlował elmox..
Przynajmniej jest szansa, że na nim szukanie się skończy.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych