Skocz do zawartości

Zdjęcie

Paypal Kilka Pytań

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

Drax

Drax

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 16 postów
Witam
Założyłem konto na PayPal z myślą o zarabianiu przez internet. Chcę się upewnić w kilku kwestiach:

1 Czy jeśli mam niezweryfikowane konto to czy jest ryzyko, że wypłata z któregoś serwisu(polskiego lub zagranicznego) nie dojdzie lub będzie zablokowana do czasu weryfikacji konta? Mam możliwość powiązania konta bankowego z kontem paypal, ale póki co nie chce tego robić. Planuje najpierw nazbierać pewna sumkę pieniędzy.

2 Mój brat ma konto w banku. Czy mogę bez żadnych problemów powiązać jego konto bankowe z moim kontem PayPal? Nie będzie potem problemów z wypłatą kasy z paypala na konto bankowe jeśli nie będą sie zgadzały imiona?

3 Od jakiej najmniejszej kwoty opłaca mi się zażądać wypłaty z serwisu mailingowego tak żeby paypal nie zabrał mi większości środków które mają być przelane, w ramach opłaty za odbiór przelewu?

4 Czy dodanie karty kredytowej jest niezbędne do pełnej weryfikacji konta?

Bot Name

Bot Name
  • Advert

strusp

strusp

Struś Pędziwiatr

• Root Admin
  • 4510 postów
  • Zainteresowania:trening, ogrodnictwo, gry cRPG
Ad.1 Bardzo rzadko, ale mogło się zdarzyć w zagranicznych serwisach
Ad 2. Lepiej poczekaj na powiązanie ze swoim kontem
Ad 3. To zależy, czy serwis robi "mass pay" czy nie. Policzyć sobie prowizje samodzielnie chyba umiesz.
Ad 4. Do weryfikacji potrzebna jest karta, ale niekoniecznie kredytowa -sporo debetwóek też działa.
Michalkiewicz.pl -Pierwsze pióro Rzeczpospolitej
"It's not about who's right, but who's left"

Drax

Drax

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 16 postów
dzięki za info

morves

morves

Stażysta

• Użytkownik
  • 58 postów
Do weryfikacji konta PayPal potrzebne jest konto bankowe, na to samo nazwisko. PP przesyła dwie groszowe kwoty, a przy weryfikacji należy je podać. Zrobiłam to 6 miesięcy temu, nie była potrzebna żadna karta. Czy coś się zmieniło?

Lepiej zweryfikować konto, bo niektóre serwisy płacą tylko na takie. I nie kombinować, tylko podać prawdziwe dane.

coyoti

coyoti

Dyskutant

• Użytkownik
  • 259 postów
A ja chcialabym zapytać czy podczas weryfikacji, w polu imię powinnam podać dwa miona, jeżeli tak mam w banku ?

Jeśli na przykład wyciąg z rachunku bankowego zawiera nazwę właściciela „J. M. Kowalski” zamiast jego pełnego imienia i nazwiska „Jan Marian Kowalski”, w polu nazwiska podczas dodawania rachunku bankowego należy wpisać „J. M. Kowalski”.

to sugeruje mi, że powinnam wpisać dwa imiona? Na koncie w banku mam podane dwa.

I druga sprawa, czy podczas weryfikacji moja kasa na koncie PP moze zostać "zamrożona" jeśli coś poszłoby nie tak, nie wiem coś źle bym wpisała? Jeśli tak to chyba bezpiecznie byłoby wysłać na czas weryfikacji pieniądze na inne konto PP? Można tak zrobić?

Bardzo proszę o rozwianie mych wątpliwości;)
Studencka gazeta językowa - ZAPRASZAM:)
Autorski projekt studentów z AGH

jamik

jamik

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 508 postów
Dodajac konto bankowe jest ono automatycznie weryfikowane. Jak pisal morves PP przelewa dwie drobne kwoty na Twoje konto i aby dokonczyc weryfikacje musisz je podac w formularzu na stronie PP.
Jak nie zweryfikujesz konta to nie masz mozliwosci wysylania pieniedzy na konto bankowe, a o swoje srodki nie masz sie co martwic - PP nic z nimi nie zrobi.

Dlaczego wypłata środków nie powiodła się?

W większości przypadków przyczyną cofnięcia (odrzucenia) wypłaty środków na rachunek bankowy jest zarejestrowanie dla konta PayPal danych rachunku bankowego w formie nieco różniącej się od informacji podanych w banku.

Aby uniknąć cofnięcia wypłaty w przyszłości, prosimy o usunięcie danych rachunku bankowego, a następnie ich ponowne dodanie przy użyciu poprawnych informacji. Poprawność danych rachunku bankowego, który chcesz dodać, możesz zweryfikować, sprawdzając wyciąg z rachunku bankowego.

Upewnij się, że imię i nazwisko zarejestrowane dla Twojego konta PayPal są zgodne z imieniem i nazwiskiem, które zostały podane dla Twojego rachunku bankowego. Jeśli np. nazywasz się Jan Mariusz Kowalski, a Twój rachunek bankowy został otwarty na nazwisko J. M. Kowalski, to jako swoje imię wpisz „J. M.”. Jeśli imię i nazwisko nie zostaną wprowadzone dokładnie w tym samym brzmieniu, co na wyciągu bankowym, przelew może zakończyć się niepowodzeniem.

W przypadku cofnięcia (odrzucenia) wypłaty środków przez bank firma PayPal obciąża użytkownika kosztami cofnięcia operacji (kosztami zwrotu przelewu). Opłata za cofniętą wypłatę środków wynosi 30,00 PLN.

Użytkownik jamik edytował ten post 15 September 2010 - 14:06

20$2Surf WYPŁATY $4334,30: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 Było fajnie...
Wypłacalne PTC: Clixsense

Nowość: http://mini-surf.com...ion.php?r=jamik

coyoti

coyoti

Dyskutant

• Użytkownik
  • 259 postów
czyli powinnam wpisać dwa imiona:)?
Proszę o pomoc;) Nie chcę tracić kasy na zwrot kosztów operacji;)

coyoti

coyoti

Dyskutant

• Użytkownik
  • 259 postów

czyli powinnam wpisać dwa imiona:)?
Proszę o pomoc;) Nie chcę tracić kasy na zwrot kosztów operacji;)

Odpowiem sobie sama zatem, skoro nikt się nie pokusił o pomoc;)

Trzeba podać dwa imiona, jeśli tak jest na rachunku bankowym.
Przelew dotarł bez problemów.

sieger

sieger

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 666 postów
weryfikacja konta paypal nie jest niezbędna do wypłacania kasy na konto bankowe (poniżej rocznego limitu wypłat - 3850 pln)

alkanl123

alkanl123

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów
Ciekawa jestem czy paypal jest taki na 100% bezpieczny, tzn co po weryfikacji naprawdę robią z naszymi danymi. Czy jest np opcja że dowie się o nich nasz cudowny urząd skarbowy ;)

megorasz: Przeniosłem post, ponieważ dotyczy on PayPal, a nie weryfikacji Alertpay. Pozdrawiam.

Użytkownik megorasz edytował ten post 04 January 2011 - 09:49

Bot Name

Bot Name
  • Advert

jamik

jamik

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 508 postów
Widac ze nie czytales Zasad zachowania poufnosci. Co do informowania US, to istnnieje taka opcja ;)

Informacje pozwalające zidentyfikować osobę Użytkownika nie są sprzedawane ani wynajmowane przez firmę PayPal żadnym osobom trzecim, a samo ujawnienie tych informacji ma miejsce tylko w wyjątkowych przypadkach i tylko ze względu na cele opisane w niniejszych zasadach. Dotyczy to również transferu danych do państw niebędących członkami Unii Europejskiej. Mówiąc ściślej, Użytkownik wyraża zgodę na i zobowiązuje firmę PayPal do przeprowadzania następujących działań:

1. Ujawnianie informacji dotyczących m.in. transakcji, informacji o koncie, danych osobowych i treści korespondencji policji, innym służbom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo, uprawnionym instytucjom rządowym, międzyrządowym oraz ponadnarodowym, uprawnionym agencjom (innym niż władze podatkowe), instytucjom nadzorującym oraz branżowym organizacjom nadzorującym i innym organizacjom (m.in. agencjom określonym w poniższej tabeli pod nagłówkiem „Agencje”) oraz każdej innej osobie trzeciej, co do której uznamy w dobrej wierze, że jest odpowiednia do współpracy przy prowadzeniu dochodzenia dotyczącego oszustwa lub innej działalności nielegalnej albo potencjalnie nielegalnej lub przy prowadzeniu dochodzenia dotyczącego naruszenia Umowy z Użytkownikiem.

20$2Surf WYPŁATY $4334,30: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 Było fajnie...
Wypłacalne PTC: Clixsense

Nowość: http://mini-surf.com...ion.php?r=jamik

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych