Skocz do zawartości

Zdjęcie

Awbarre.com

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

DawidG3

DawidG3

Znawca

• Użytkownik
  • 364 postów
Chyba macie mnie już dość ;)
Używa ktoś tego surfbara? Płaci?
I jak się z adminem skontaktować?

Bot Name

Bot Name
  • Advert

sylwek160

sylwek160

Maniak

• Użytkownik
  • 1238 postów
do czego jest periode i co jest z bonusami, bo ich nie dolicza

BatoniQ

BatoniQ

Początkujący

• Użytkownik
  • 399 postów

do czego jest periode i co jest z bonusami, bo ich nie dolicza

"Zone "Peer" Jest to obszar w jedną stronę podziału, czyli komputer do wymiany danych z serwerami w sieci społeczeństwa Kadrimex LLC (która jest właścicielem awbarre.com miejscu) i to w celach informacyjnych oceny czasu reakcji w zależności od jakiegoś ISP i regionów frankofońskich. Oczywiście wszelkie dane osobowe interesuje nas tylko odebrane dane zostaną wykorzystane do oceny niezawodności sieci stron internetowych i ich wzorów.

Jak to działa?
Okres "peer" to okres czasu od 25 minut za każdym razem komputer konsultuje dostęp do serwera naszej sieci i informatyki czas reakcji połączenia między komputerem a serwerem i wracamy swoje informacje zostaną zapisane w celu ustalenia, bardzo szczegółowe statystyki zużytych punktów dostępu i czasu zajęło, aby połączyć się z serwerem. Pozwoli to na celu optymalizację naszej sieci dla lepszej widoczności i ruchu na rzecz bardziej efektywnego miejscu z utrudnionym dostępem."

czyli krótko pisząc, niby co 25 minut AW-manager wysyła do sieci informacje o Twoim kompie...jak dla mnie to wcale tak nie jest i info wysyłane są na bieżąco do serwera... co najlepsze, Firewall wywala mi cały czas komunikaty zawsze wtedy , kiedy hasła do programów wpisuje, że AW Manager chce udostępnienia połączenia, oczywiscie cały czas blokuje, nie mam zamiaru komuś moich danych przesyłać... ;) ale co za tym idzie surfbar mi się wysypuje, na razie sobie poczekam, może admin da też sam program jak wcześniej to było :) jesli nie, to trzeba będzie zrezygnować z tej strony, bo admin nawet nie zapytał się czy zgadzam się na wysyłanie moich danyh gdziekolwiek, wrzucił progam i dowiaduj się sam co on robi... ;)

Klikając w bonusy, dostajesz punkty do konkursu dniowego :) na stronie masz tabele ile jest płatnych miejsc itd itp :)

sylwek160

sylwek160

Maniak

• Użytkownik
  • 1238 postów
dzięki, zapisałem się wczoraj i już trzeba zakończyć
może przyjmuje wszystkich, bo dane osobowe są w cenie

BatoniQ

BatoniQ

Początkujący

• Użytkownik
  • 399 postów
Jak na razie wszystko wróciło w miare do normy, jeśli chodzi o bar :) nie wysyła juz tak często danych, jak to miało miejsce wcześniej :) dodatkowo od tego miesiąca została dodana nowa opcja - dołączenia do klanu lub też stworzenia swojego i uczestniczenia w dodatkowym konkursie :)

crissu90

crissu90

Początkujący

• Użytkownik
  • 101 postów
czy tylko mnie wywala z barra? co go wlacze to po chwili wyskakuje mi, że wystapil blad i się wylacza

:)

sylwek160

sylwek160

Maniak

• Użytkownik
  • 1238 postów
u mnie chodzi dobrze

Login

Login

Stażysta

• Użytkownik
  • 81 postów

witam

Czy surfbar nadal wyplaca na paypal ?

KRAKUS

KRAKUS

Znawca

• Użytkownik
  • 436 postów

Na razie czekam na wypłatę,ale myślę,że wypłaca.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Heniek

Heniek

Stażysta

• Użytkownik
  • 133 postów
Mam pytanie odnośnie wyplat. Jak to wygląda tzn. czas oczekiwania itp.

Zielonymail bardzo dobra firma zaufany admin Imperiumreklamy Również bardzo dobry system także zaufany admin Packbarre Pewny surfbar płaci od wielu lat Donkeymails wypłacalny system No-minimum także wypłacalny system Neobux chyba najbardziej popularna firma

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych