Skocz do zawartości

Zdjęcie

Awbarre.com

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

DawidG3

DawidG3

Znawca

• Użytkownik
  • 364 postów
Chyba macie mnie już dość ;)
Używa ktoś tego surfbara? Płaci?
I jak się z adminem skontaktować?

Bot Name

Bot Name
  • Advert

sylwek160

sylwek160

Maniak

• Użytkownik
  • 1220 postów
do czego jest periode i co jest z bonusami, bo ich nie dolicza

BatoniQ

BatoniQ

Początkujący

• Użytkownik
  • 399 postów

do czego jest periode i co jest z bonusami, bo ich nie dolicza

"Zone "Peer" Jest to obszar w jedną stronę podziału, czyli komputer do wymiany danych z serwerami w sieci społeczeństwa Kadrimex LLC (która jest właścicielem awbarre.com miejscu) i to w celach informacyjnych oceny czasu reakcji w zależności od jakiegoś ISP i regionów frankofońskich. Oczywiście wszelkie dane osobowe interesuje nas tylko odebrane dane zostaną wykorzystane do oceny niezawodności sieci stron internetowych i ich wzorów.

Jak to działa?
Okres "peer" to okres czasu od 25 minut za każdym razem komputer konsultuje dostęp do serwera naszej sieci i informatyki czas reakcji połączenia między komputerem a serwerem i wracamy swoje informacje zostaną zapisane w celu ustalenia, bardzo szczegółowe statystyki zużytych punktów dostępu i czasu zajęło, aby połączyć się z serwerem. Pozwoli to na celu optymalizację naszej sieci dla lepszej widoczności i ruchu na rzecz bardziej efektywnego miejscu z utrudnionym dostępem."

czyli krótko pisząc, niby co 25 minut AW-manager wysyła do sieci informacje o Twoim kompie...jak dla mnie to wcale tak nie jest i info wysyłane są na bieżąco do serwera... co najlepsze, Firewall wywala mi cały czas komunikaty zawsze wtedy , kiedy hasła do programów wpisuje, że AW Manager chce udostępnienia połączenia, oczywiscie cały czas blokuje, nie mam zamiaru komuś moich danych przesyłać... ;) ale co za tym idzie surfbar mi się wysypuje, na razie sobie poczekam, może admin da też sam program jak wcześniej to było :) jesli nie, to trzeba będzie zrezygnować z tej strony, bo admin nawet nie zapytał się czy zgadzam się na wysyłanie moich danyh gdziekolwiek, wrzucił progam i dowiaduj się sam co on robi... ;)

Klikając w bonusy, dostajesz punkty do konkursu dniowego :) na stronie masz tabele ile jest płatnych miejsc itd itp :)

sylwek160

sylwek160

Maniak

• Użytkownik
  • 1220 postów
dzięki, zapisałem się wczoraj i już trzeba zakończyć
może przyjmuje wszystkich, bo dane osobowe są w cenie

BatoniQ

BatoniQ

Początkujący

• Użytkownik
  • 399 postów
Jak na razie wszystko wróciło w miare do normy, jeśli chodzi o bar :) nie wysyła juz tak często danych, jak to miało miejsce wcześniej :) dodatkowo od tego miesiąca została dodana nowa opcja - dołączenia do klanu lub też stworzenia swojego i uczestniczenia w dodatkowym konkursie :)

crissu90

crissu90

Początkujący

• Użytkownik
  • 101 postów
czy tylko mnie wywala z barra? co go wlacze to po chwili wyskakuje mi, że wystapil blad i się wylacza

:)

sylwek160

sylwek160

Maniak

• Użytkownik
  • 1220 postów
u mnie chodzi dobrze

Login

Login

Stażysta

• Użytkownik
  • 81 postów

witam

Czy surfbar nadal wyplaca na paypal ?

KRAKUS

KRAKUS

Znawca

• Użytkownik
  • 435 postów

Na razie czekam na wypłatę,ale myślę,że wypłaca.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Heniek

Heniek

Stażysta

• Użytkownik
  • 128 postów
Mam pytanie odnośnie wyplat. Jak to wygląda tzn. czas oczekiwania itp.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych