Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skarga Na Tomi

• Zamknięty Temat jest zamknięty
21 odpowiedzi w tym temacie

kaskader

kaskader

Maniak

• Użytkownik
  • 1357 postów
Który to już raz wyleciał mój post z tematu? Inne bardziej nietematyczne posty zostają, mój znika. Tomi ma jakiś osobny regulamin, który nie pozwala pisać, że jego posty są beznadziejne? Średnio mi się chce szukać, podawać przykłady, ale ten koleś na miano administratora nie zasługuje, skoro wykorzystuje swoje przywileje do własnych celów. Wiele razy dostało się Ancie, Homerowi ale nie przypominam sobie, żeby któreś z nich wywaliło posta w nich uderzającego.
Pomijam przy tej skardze fakt, że pisze trzy po trzy i nawet się tego czytać nie da (bo ile można czytać ten sam pogląd napisany w inny sposób, albo coś co w temacie padło juz kilka razy)

http://www.szuwi.com...mp;#entry706362

Użytkownik kaskader edytował ten post 18 February 2010 - 20:03

Bot Name

Bot Name
  • Advert

tomi135

tomi135

Uzależniony||Uzależniona

• Przyjaciel Forum
  • 3144 postów
Post nie wyleciał, dla tego że uderzyłeś we mnie.
Post jest kompletnie nie na temat i to jest nie tylko moje zdanie.

kaskader

kaskader

Maniak

• Użytkownik
  • 1357 postów
Nie jedyny post nie na temat w tym temacie i w setkach innych na forum. Kosz byłby najobfitszym działem forum gdybyś był taki sumienny jak w przypadku mojego posta

tomi135

tomi135

Uzależniony||Uzależniona

• Przyjaciel Forum
  • 3144 postów
Daj ten drugi cytat z wywalonego postu + to co napisałeś o mnie, to Ci tego nie wywalę, żebyś nie mówił że kasuje posty, w których piszesz niepochlebnie o mnie.

kaskader

kaskader

Maniak

• Użytkownik
  • 1357 postów
Kpisz waść

aster1

aster1

Dyskutant

• Użytkownik
  • 253 postów

Tomi ma jakiś osobny regulamin, który nie pozwala pisać, że jego posty są beznadziejne? Średnio mi się chce szukać, podawać przykłady, ale ten koleś na miano administratora nie zasługuje, skoro wykorzystuje swoje przywileje do własnych celów. Wiele razy dostało się Ancie, Homerowi ale nie przypominam sobie, żeby któreś z nich wywaliło posta w nich uderzającego.
Pomijam przy tej skardze fakt, że pisze trzy po trzy i nawet się tego czytać nie da (bo ile można czytać ten sam pogląd napisany w inny sposób, albo coś co w temacie padło juz kilka razy)

Kaskader, trudno się z Tobą nie zgodzić. Według mnie Tomi nie potrafi po prostu znieść krytyki pod swoim adresem. Zdążyłem się już o tym przekonać osobiście. Zasugerowałem mu w temacie "Aster- adminem każdy być może- ale nie każdy powinien", że jeżeli nie jest się ekspertem w jakiejś dziedzinie, wypadałoby zapytać o radę kogoś bardziej kompetentnego w danej sprawie- konkretnie chodziło o jakiego doświadczonego Admina.
Reakcja Tomiego była dosyć impulsywna, jak można się tego doczytać, potem posypał się szereg postów krytykujących moją osobę (w znacznej części była to krytyka słuszna, choć i luźnych domysłów Tomiego nie brakowało). Kolejne komentarze tego moderatora były już coraz mniej wartościowe merytorycznie, doszukiwał się w moim programie nie wiadomo czego, przyczepił się do jakiejś reklamy CPM profit, której w best-click nigdy nie było....itd.

Żadnych pretensji wobec niego nie mam, wszystkie dotychczasowe cofam, tak samo jak i on zrobił w stosunku do mojej osoby.

Nie potrafię jednak ukryć swojego zażenowania jego komentarzem w temacie o Deliver, kiedy napisał do Kuciołka, cytuję :"Wypchaj się sianem".
Jak dla mnie jest to bez wątpienia złamanie regulaminu forum- obrażenie innego użytkownika FVC, zachowanie godne jak by to każdy skomentował w przypadku nieletniego, godne "gówniarza", ucznia podstawówki czy nastolatka a nie dorosłego czlowieka, a już tym bardziej moderatora forum. Rozumiem, że każdy użytkownik forum może nie dbać o poziom swoich wypowiedzi, ale w interesie moderatora chyba jest, żeby ze swojego "podwórka" nie robić śmietniska, jarmarku. Endefis dostał 2/6 za coś podobnego, jego zachowanie określiliście jako porażkę. Nie domagajmy się, żeby moderatorzy egzekwowali regulamin względem samych siebie, ale jakieś przeprosiny względem Adminki byłyby chyba całkiem na miejscu.

Pozwolę sobie zwrócić uwagę Tomiemu, Norbiemu i innym uzytkownikom forum, żeby czasami ważyli swoje słowa, a szczególnie komentarze w stylu: "Tak to jest jak gówniarze biorą się za Getpaid".
Tomi nie potrafi znieść krytyki względem siebie, osoba Norbitalego to już jednak zupełnie inna sprawa- temat na osobny artykuł. Ostatni artykuł o best-click na Dochodowy-Internet (autorstwa użytkownika kalosz1000), z którego dowiedziałem się, że miałem wypłacić zwycięzcom refkonkursu 450zł powalił mnie całkowicie (ja doliczyłem się 165zł, łącznie z Vipami i reklamami to niecałe 250zł). Po raz kolejny okazuje się, że internet daje niektórym poczucie całkowitej bezkarności, co pozwala im pisać cokolwiek-co nie musi być nawet zgodne z prawdą ani do niej zbliżone.

Życie pokazuje, że odpowiedzialność za swoje słowa i czyny nie zawsze rośnie wraz z wiekiem- to kwestia indywidualna.

Krótkie, marne, ale jednak, doświadczenie, uczy, że dojrzałość i odpowiedzialność nie rośnie wraz proporcjonalnie z wiekiem i jest kwestią zupełnie indywidualną. Nie raz można się już było przekonać, że 20-, 30- czy 50-latek potrafi być bardziej lekkomyślny, kłótliwy, chamski czy bezczelny od 18-letniego człowieka (lub dzieciaka czy "gówniarza"- jak kto woli).

Jakby tak każdego 18- czy 19-latka nazywać dzieciakiem pewnie okazałoby się, że Getpaid to w większości zbiorowisko nieodpowiedzialnych dzieciaków.

Użytkownik aster1 edytował ten post 18 February 2010 - 18:36

tomi135

tomi135

Uzależniony||Uzależniona

• Przyjaciel Forum
  • 3144 postów

Nie potrafię jednak ukryć swojego zażenowania jego komentarzem w temacie o Deliver, kiedy napisał do Kuciołka, cytuję :"Wypchaj się sianem".
Jak dla mnie jest to bez wątpienia złamanie regulaminu forum- obrażenie innego użytkownika FVC, zachowanie godne jak by to każdy skomentował w przypadku nieletniego, godne "gówniarza", ucznia podstawówki czy nastolatka a nie dorosłego czlowieka, a już tym bardziej moderatora forum. Rozumiem, że każdy użytkownik forum może nie dbać o poziom swoich wypowiedzi, ale w interesie moderatora chyba jest, żeby ze swojego "podwórka" nie robić śmietniska, jarmarku. Endefis dostał 2/6 za coś podobnego, jego zachowanie określiliście jako porażkę. Nie domagajmy się, żeby moderatorzy egzekwowali regulamin względem samych siebie, ale jakieś przeprosiny względem Adminki byłyby chyba całkiem na miejscu.

Poproszę o faktyczne zacytowanie tej wypowiedzi.

strusp

strusp

Struś Pędziwiatr

• Root Admin
  • 4510 postów
  • Zainteresowania:trening, ogrodnictwo, gry cRPG
Post został zaraportowany przez użytkownika, akurat tomi135 sprzątał ... i teraz jeździcie na nim jak na łysej kobyle.
Oddalam skargę.

Użytkownik strusp edytował ten post 18 February 2010 - 19:49

Michalkiewicz.pl -Pierwsze pióro Rzeczpospolitej
"It's not about who's right, but who's left"

kaskader

kaskader

Maniak

• Użytkownik
  • 1357 postów
Hmm.. Niech zgadnę, rapotrował logiczek, którego cytaty bezpośrednio dotyczyły. Nie no. Od dziś każdy niewygodny post raportuję zostaną same zajebiste dupowłastwa. Jakim dziwnym zbiegiem okoliczności tomiemu było na rękę skasować

Cytat logiczka z tematu:

JA wyrażam swoją opinie, ale niestety nie zachowujesz się jak facet i nie potrafisz wziąć zarzutów na klatę jak prawdziwy facet ;)

Użytkownik kaskader edytował ten post 18 February 2010 - 20:13

tofikreaktywacja

tofikreaktywacja

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 630 postów
Mnie jednak zaciekawił post:

haha smieszny jestes kolego ;) skoro temat dotyczy kupna ekasy to czemu mam mowic ze nie chce tego admina za admina ekasy?:)
Mnie zdanie tomiego interesuje i zgadzam sie z tym wiec chyba raczej ty nabijasz bezsensownie posty.

Widze zaczely licytowac program jakies nie znane mi osoby;D chyba lepiej zeby ktos wygral kto nie ma jeszcze ptr a noz uda mu sie poprowadzic ta firme dobrze.

Prowokacje tego delikwenta nie poszły do kosza i nadal sobie wiszą, moje zaś wyleciały w tematu... I jak tu się bronić, jak jeden broni drugiego. Zmówili się i tyle...

norbitaly

norbitaly

Maniak

• Użytkownik
  • 1182 postów
  • GG:10572512
Tomi wielokrotnie pokazywał na co go stać, ale nie liczcie na to że go wywalą. Choć by spalił to forum to i tak pozostanie modem ... zgliszcz jakie zostaną ;)
Ja oczekuję tylko zmiany postępowania Tomiego, niech czasem się zastanowi dwa razy za nim napisze bądź coś zrobi. Ta sprawa może nie jest ewidętna, i może nie być to skutek zamierzony przez tomiego, jednak w wielu innych sytuacjach więcej robił niż myślał.

Dla przykładu szybszej myszki niż niż mózgu podam przykład usunięcia mojego bannera ze stopki mimo że była opłacona, ale tomiemu nie chciało się zajrzeć do spisu uprawnionych do wstawiania bannera w stopki. To mało znacząca sytuacja która co prawda poruszyła wszystkich adminów i modów, to jednak pierwsze przeprosiny popłynęły od strupa, zamiast od tomiego. Chyba nie jest tak trudno powiedzieć przepraszam?

adi1982

adi1982

Maniak

• Użytkownik
  • 1421 postów
Jedno co ciśnie się aby napisać.

BIAŁORUŚ (kumaci załapią reszta hm)

kaskader

kaskader

Maniak

• Użytkownik
  • 1357 postów
O to właśnie chodzi. Albo kasujemy wszystko co nie jest związane z tematem, albo nic. A nie na widzi mi się.
Swoją drogą, nie wiedziałem, że z logiczka jest taki hipokryta.

anthony

anthony

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 622 postów
wręcz żenujący dzień w wykonaniu tomiego i to właściwie już drugi taki z rzędu bo wczoraj pisał bezsensowne posty nie na temat a dziś daję już totalnie czadu...

aha i - ja nie mam aż tak wiele przeciw offtopom,można czasami,nie trzeba wywalać każdego posta nie na temat tym bardziej jeśli tak jak w tym wypadku-samemu się napisało takich stos i inni również po kilka takowych a pewna osoba(kaskaderek) napiszę jeden taki i kosz,żenada....

mój post z cytatami postów nie na temat autorstwa tomiego również nie wyleciał choć powinien wraz i z tymi cytowanymi jego autorstwa.Nie wyleciał bo jak to stwierdził tomi:

Fajnie zrobiłeś, Antku, że to wszystko zebrałeś w jednym poście. Teraz użytkownicy mogą w sposób bardziej przejrzysty dowiedzieć, się dla czego uważam, że wspomniani w cytatach Admini, nie nadają się na zarządców ekasy.

no cóż,wystarczy ''fajnie zrobić'' tomiemu(nieumyślnie,bo tamto było pisane w obronie kaskadera)i post się utrzyma mimo iż jest nie na temat ;) lub też można donosić na kaskadera jak i zapewne na tofika i śmiało pisać posty nie na temat i to w dodatku szukajace zaczepki z userami jak i nic nowego nie wnoszące do dyskusji-patrz zachowanie logiczka.

Użytkownik anthony edytował ten post 18 February 2010 - 20:39

tomi135

tomi135

Uzależniony||Uzależniona

• Przyjaciel Forum
  • 3144 postów
Nie wszystko co się pisze, jest później użyte zgodnie z intencją autora.

slightyboy

slightyboy

» Nie®efo®mowaln¥ ™ «

• Przyjaciel Forum
  • 2431 postów
  • Zainteresowania:To, tamto, siamto, owanto...
Ja myślę, że nie powinniście aż tak daleko posuwać się w interpretacji zachowania Tomiego. Cóż, można to równie dobrze nazwać pomyłką czy błędem.

Wspomnę jeszcze jaki jest mój punkt widzenia. Sam nieraz mam wątpliwości na temat pewnych topiców, w których dyskusja wyraźnie zbacza z obranego przez autora tematu. Wtedy przychodzi do głowy jedno - wydzielenie tematu. Niestety nie jest to takie łatwe, bo treść poszczególnych postów składa się i z dygresji i z odpowiednich odniesień. Kiedy wyrzuci się wpis, którego 90% treści nijak odnosi się do tematu, słyszy się, że przecież 10% jest na temat, więc decyzja jest niesłuszna. Ja więc postanowiłem, iż interweniować będę jedynie w sytuacjach jednoznacznych. Dlaczego? Na forum i tak dzieje się bardzo mało, więc delikatny offtop od czasu do czasu nie zaszkodzi, a może pomóc w tym by forum nie "umarło". ;)

gamelover

gamelover

Znawca

• Użytkownik
  • 409 postów
W moim mniemaniu.

Mnie też Tomi zalazł za skórę, ale nie jako moderator, administrator, murarz czy hydraulik - jako człowiek.
Uważam jednak, że trzeba tutaj rozgraniczyć pewne aspekty. Często, jak widać, kierujemy się emocjami i uprzedzeniami. Intencje - wynik obowiązków wobec forum z racji rangi, trzeba wziąć na to poprawkę, bo możemy się w wielu przypadkach mylić i świadomie bądź też nie, kogoś skrzywdzić. Przypatrywałem się dzisiaj "akcji" i doszedłem do wniosku, że:
a) Tomi postępował w 100% dobrze
:) Tomi postępował w 100% źle
Wszystko co napiszemy, nie tylko na tym forum, każdy może potraktować "pod siebie" niejako. W wirtualiach, o niedomówienia czy nieporozumienia bardzo łatwo. Gdy sprawa rozbija się o jakieś domysły, to już pewna i murowana bomba.

Tomi robi swoje. W tak obleganym dzisiaj temacie jest więcej offtopów, niż się wydaje, jednak powiązane są one ściśle z innymi wątkami, pasującymi jednak do tytułowego zagadnienia. Czy Tomi ma zatargi z Kaskaderem, czy Tofik ma z Logiczkiem - szczerze, mam to w nosie. Jednak, jeśli post ewidentnie jest nie na temat, to dlaczego ma nie zostać usunięty. Jednak, to administrator podejmuje decyzję, czy tak jest, czy nie jest. Ja w ogóle nie zazdroszczę moderatorom, mają tutaj mnóstwo pracy, narażają się na takie jak owa, sytuacje.

Może jednak, to tak słowem podsumowania, warto czasami poczuć się na czyimś miejscu. W czyjejś skórze. Odnoszę wrażenie, że to forum dzieli się na 2 grupy: omylni i nieomylni. Bzdura. Nie ma ludzi nieomylnych. Każdy ma prawo strzelić gafę, zrobić błąd.

I malutka sugestia. Skoro i tak można dyskutować w "Koszu", to może każdy, nawet ten najmniej offtopowy offtop, wywalać? Skończy się biadolenie. Jeśli komuś będzie zależało, to i tak w koszu przedstawi swoje racje.

Wow, 38.7 sprzyja filozowaniu ;)

kaskader

kaskader

Maniak

• Użytkownik
  • 1357 postów
4 taka akcja? ile można. Zawsze leci mój post, w którym źle wyrażam się o tomim. I zawsze jest nieuzasadniona skarga. Jak mozna dyskutować z kimś, kto wywali nagle posta? Ile trzeba mieć lat i jakim trzeba być tchórzem, żeby tak zrobić
Zgoda jeżeli leci cała reszta offtopu. Ale nie jeżeli posta raportuje hipokryta, który za jakiś czas mówi komuś, że trzeba umieć krytykę przyjąć na klatę. Tu miałem pecha, bo i tomiemu było na ręke wywalić.
Ale jak chce, nie ma problemu, mogę i ja poraportować.

tomi135

tomi135

Uzależniony||Uzależniona

• Przyjaciel Forum
  • 3144 postów
Jeszcze raz Ci powiem, wywaliłem dla tego, że post był totalnie nie na temat, nawet nie dopatrzyłem się pośrednich związków. Gdyby nie raport nie wywaliłbym, to prawda, dla tego bo wywalanie Twoich postów wcale nie jest wygodne i dopiero naraża na niepotrzebne utarczki, a ty mi tu piszesz, że z tchórzostwa, właśnie pozostawienie, by było tchórzostwem ;). Oczywiście nie potrafisz uwierzyć w prostotę sprawy i szukasz drugiego dna, niepotrzebnie bo go nie ma.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

kaskader

kaskader

Maniak

• Użytkownik
  • 1357 postów
Buziak i zgoda?
Przepraszasz mnie, wracasz posta. Bo na ruch administracji nie liczyłem. Bez jajeczne wywody i tak będzie zawsze

Jest jeszcze jeden warunek zgody, podpiszesz pod postem logiczka:
"JA wyrażam swoją opinie, ale niestety nie zachowujesz się jak facet i nie potrafisz wziąć zarzutów na klatę jak prawdziwy facet biggrin.gif Trochę pokory kolego."

"Godzinę temu, zaraportowałem posta w którym kaskader zacytował mnie i miał czelność ustosunkować się do tego co napisałem"

Użytkownik kaskader edytował ten post 18 February 2010 - 23:09

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych