Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wypromuj.net

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

visia

visia

Praktyk

• Użytkownik
  • 151 postów
Co sądzicie o autosurfie wypromuj.net? To pierwszy autosurf, z którego korzystam. Jestem dość zadowolona. Przybyło mi dzięki niemu kilku referali w różnych firmach, ale chciałabym poznać opinię innych użytkowników.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

coyoti

coyoti

Dyskutant

• Użytkownik
  • 259 postów
A mogłabyś napisać coś więcej o tym systemie:)? Trochę mnie zachęciłaś, na razie nie korzystam:)
Czy można tam dodawać tylko swoje strony takie powiedzmy "ogólne" tzn np na temat zarabiania ale własnoręcznie tworzone, czy np linki do ptp czy np do 20dollars2surf też by przeszły:)?
pozdrawiam:)
Studencka gazeta językowa - ZAPRASZAM:)
Autorski projekt studentów z AGH

endefis

endefis

Maniak

• Webmaster
  • 1285 postów
  • GG:2191900
  • Zainteresowania:plane-spotting, train-spotting
Linków PTP nie można reklamować. Zresztą 99,5% firm zabrania takich praktyk. Strona działa na zasadzie wymiany, za 5 stron wysurfowanych otrzymuje się 4 wyświetlenia swojej. Sam program ogólnie bardzo fajny i mogę z czystym sumieniem polecić. Adminem jest znany na tym forum kuleyszon.

Kolekcjoner

Kolekcjoner

Tytuł / Ranga użytkownika

• Użytkownik
  • 2372 postów
  • Zainteresowania::))) Brak
NIe wiedziałem ,że kuley prowadzi jeszcze jakieś firmy ;)

coyoti

coyoti

Dyskutant

• Użytkownik
  • 259 postów
A mi się troche nie podoba, że pkt dostaje się za otwarcie strony, i nie trzeba na niej aktualnie się znajdować. Bo to znaczy że na Twoją stronę większość osób nie zwraca w ogóle uwagi:P
Czy znacie jakies podobne programy, które wymagają np tego żeby wyświetlana strona była aktualnie otwartą/przeglądaną? Tylko raczej bez zadnych kodów do wpisywania:)
Studencka gazeta językowa - ZAPRASZAM:)
Autorski projekt studentów z AGH

visia

visia

Praktyk

• Użytkownik
  • 151 postów
Odpowiadając na pytanie coyoti:
Tak można tam reklamowac strony o dowolnej tematyce (ale nie PTP), stronki reklamowane są naprawdę różne i dość ciekawe, tak więc nawet przyjemnie się ogląda i sama często klikam coś z ciekawości (jakieś sklepy, gry online, czasem autorską witrynkę).
Mam jednak wrażenie, że ostatnio spadła mi liczba poleconych zdobywanych przez wypromuj.net... :icon_question:
Ale będę jeszcze obserwować.

totalismo

totalismo

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 11 postów
Przez to nie znajdziesz refferali, ludzie prawie w ogole tego nie oglądają ,mają włączone to w przeglądarce na jednej z kart i nie zwracają uwagi. Prazez to raczej poleconych nie znajdziecie.... niestety:(
Czasami uda się przepchnąć PTP ,ale duzo lepiej miec program ktory uzywajac proxy wchodzi poprostu na strone ( moze byc ptp) i nabija ci pkt;)
Sam to mam ,ale do ptp nie uzywam - są lepsze cele tego programiku....

aneczka1

aneczka1

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 5 postów
Niezupełnie się z tym zgadzam

Przez to nie znajdziesz refferali, ludzie prawie w ogole tego nie oglądają ,mają włączone to w przeglądarce na jednej z kart i nie zwracają uwagi. Prazez to raczej poleconych nie znajdziecie.... niestety:(

, gdyż to właśnie w autosurfach zdobyłam poleconych i sama też się zainteresowałam paroma stronkami. Sprzedałam nawet dzięki nim parę ebooków. :)
4 linijki -> 1/6

DawidG3

DawidG3

Znawca

• Użytkownik
  • 364 postów
Jak długo będzie trwała przerwa techniczna?

EDIT: Pytanie już nieaktualne :yahoo:

Użytkownik DawidG3 edytował ten post 05 July 2010 - 17:08

SuperBux

SuperBux

Nowicjusz

• Zbanowany
  • 4 postów
szkoda ze nie mozna wszystkich stron promowac, chcialem wstawic blog lub inna stronke, to dostalem odpowiedz ze nie mozna promowac stron lamiacych ramki,,,, a to zaweza mozliwosci reklamy...

RedHead

RedHead

Praktyk

• Użytkownik
  • 114 postów
Ostatnio testowałem z około 10 autosurfów(również zagraniczne) i dzisiaj zostałem tylko przy wypromuj.net. Jest najbardziej stabilny i nie trzeba co chwilę przydzielać punktów.

[EDIT]
Ostatnio niestety coraz częściej pojawiają się w tym surfie zasyfione strony...

Użytkownik RedHead edytował ten post 17 October 2010 - 13:27

laki992

laki992

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 10 postów
  • GG:34017361
Wypromuj jest bardzo fajne tylko to 0.8 pkt za odświeżenie to trochę mało... Ale jest jedynym surfem bardzo dobrze administrowanym, który się ciągle rozwija...

topsurfeu

topsurfeu

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 3 postów
Ja polecam http://surfuj.eu i http://topsurf.eu

esa

esa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Co sądzicie o autosurfie wypromuj.net? To pierwszy autosurf, z którego korzystam. Jestem dość zadowolona. Przybyło mi dzięki niemu kilku referali w różnych firmach, ale chciałabym poznać opinię innych użytkowników.

To zależy...- ale znam lepsze surfy o niebo lepsze!
Wypromuj.net to zero kontaktu z adminem,odrzucanie linków reklamowych i nie do końca unikalne wejścia -3/4jakieś ale trzeba najpierw wykupić premium
A jak się już wykupi premium, to administracja ma cię głęboko w d.
Nie dogadasz się tam z nikim, bo nikt nie odpowie na żadno z twoich pytań, jakbyś pisał w próżnię!
Odradzam szczerze !

Polecam za to
http://www.surf.fenka.pl
-Tam ludzie którzy tworzą ten surf są otwarci na każdą Twoją propozycję,
Mają tam wszystko i dla każdego i stale się rozwijają!
Z administracją masz stały kontakt (czat24h)i możesz chyba nawet zagrać z nimi w pokera jak zechcesz-Są super! GORĄCO POLECAM!

UniX

UniX

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 9 postów
Moim zdaniem świetny serwis

mehehe

mehehe

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 7 postów
Takie surfy dają ruch na stronach a nie koniecznie zainteresowanie. Ale podnoszenie ruchu też jest przydatne :)

Bot Name

Bot Name
  • Advert

bitcoin

bitcoin

Początkujący

• Użytkownik
  • 33 postów

Za czasów działania ładny był ruch jako na tamte czasy.

add.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych