Skocz do zawartości

Zdjęcie

[nieuzasadniona]skarga Na Moderatorów Forum

• Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

endefis

endefis

Maniak

• Webmaster
  • 1285 postów
  • GG:2191900
  • Zainteresowania:plane-spotting, train-spotting
Dot. wątku: http://www.szuwi.com...showtopic=85790

Witam.

Składam ogólną skargę na moderatorów forum, którzy nie robią nic. Wątek powinien zostać od razu zamknięty a ciągnie się bez końca. To jest kolejna awantura o nic.

Przypominam,że według kodeksu cywilnego to właściciel forum i strony jest odpowiedzialny za treści obraźliwe na danym nośniku a nie ten co to naskrobał, więc jeżeli coś tam się znajdzie na moją osobę udam się do odpowiedniego urzędu bo mam już dość oczerniania przez inne osoby.

Wymagam natychmiastowego zamknięcia tematu oraz ukaraniu ostrzeżeniem osób które robią wszystko aby mnie sprowokować (anthony) i bez celu ciągną ten wątek dalej.

Serdecznie pozdrawiam,
@endefis

Użytkownik strusp edytował ten post 08 February 2010 - 15:57

Bot Name

Bot Name
  • Advert

anthony

anthony

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 622 postów

Dot. wątku: http://www.szuwi.com...showtopic=85790

Witam.

Składam ogólną skargę na moderatorów forum, którzy nie robią nic. Wątek powinien zostać od razu zamknięty a ciągnie się bez końca. To jest kolejna awantura o nic.

Przypominam,że według kodeksu cywilnego to właściciel forum i strony jest odpowiedzialny za treści obraźliwe na danym nośniku a nie ten co to naskrobał, więc jeżeli coś tam się znajdzie na moją osobę udam się do odpowiedniego urzędu bo mam już dość oczerniania przez inne osoby.

Wymagam natychmiastowego zamknięcia tematu oraz ukaraniu ostrzeżeniem osób które robią wszystko aby mnie sprowokować (anthony) i bez celu ciągną ten wątek dalej.

Serdecznie pozdrawiam,
@endefis

hmmm,awantura o nic-nie powiedziałbym,założycielka tematu poczuła się oszukana,to też taki temat założyła :) Wczoraj również i ja optowałbym za zamknięciem tematu,ale dziś już nie bo myślę że zmierzać on będzie już we właściwszych kierunkach i kolejne ''debile'' od tych rzekomo oczernianych nie padną już,może jedynie pomyślałbym nad rozwiązaniem kwestii czy za to z tamtymi aukcjami nazwa tematu jest adekwatna czy też nie,no ale to już leży w gestii adminów/moderatorów forum.

Z tym straszeniem urzędami to przywaliłeś :P To ja za ''debila'' w moim kierunku z Twojej strony mam zaskarżać forum? ;) Nie chcę mi się,wiszą mi takie odzywki,mimo iż są naprawdę chamskie :) Z tym oczernianiem Ciebie przez inne osoby to śmieszny jesteś,patrz co Ty robisz i że to tak naprawdę Ty(przynajmniej między nami) mnie oczerniasz,nie odwrotnie ;)

Nie robiłem ani nie robię wszystkiego ani nawet niczego by Cię czy kogokolwiek innego sprowokować.Ty czy inne osoby tak to odbieracie i dajecie się bardzo łatwo wyprowadzić z równowagi,za łatwo. Temat endefis=hooligan poruszyłem tam bo mnie on ciekawi,a że poruszyłem w taki a nie inny sposób,no cóż taki już mam styl pisania,ale obelg,oszczerstw tam nie było ;)
Temat serwisów o gptr również tam poruszyłem bo dla mnie chorym jest to,że nigdzie poza jedną stroną(moją) nie znajdzie się porad dla klikaczy typu ''czytajcie wiadomości od admina'' i tu pstryczek w nos dostał Norbitaly jak i inni ;)
Swoją drogą-kto by pomyślał,że jakieś 2 tygodnie temu całkiem miło rozmawiało się nam na gg przez tę pomoc live :D ;)

endefis

endefis

Maniak

• Webmaster
  • 1285 postów

Z tym straszeniem urzędami to przywaliłeś :) To ja za ''debila'' w moim kierunku z Twojej strony mam zaskarżać forum? ;) Nie chcę mi się,wiszą mi takie odzywki,mimo iż są naprawdę chamskie :D Z tym oczernianiem Ciebie przez inne osoby to śmieszny jesteś,patrz co Ty robisz i że to tak naprawdę Ty(przynajmniej między nami) mnie oczerniasz,nie odwrotnie :)

Oczernianie mojej osoby trwa od 2 lat, ja się tylko bronie, to że mnie nie lubicie nie oznacza że musicie ciągle atakować moją osobę.

anthony

anthony

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 622 postów

Oczernianie mojej osoby trwa od 2 lat, ja się tylko bronie, to że mnie nie lubicie nie oznacza że musicie ciągle atakować moją osobę.

Więc jednak Ty to hooligan? ;) :D
Być może i jest z tym ''oczernianiem'' tak jak mówisz,ale pamietaj też ile razy Ty w tym czasie popełniałeś błędy typu drastyczne zmiany w warunkach swoich programów już nie mówiąc o prawdziwym oczernianiu,rzucaniu obelgami w stronę pewnych osób w tym i niejeden raz w moim kierunku.

Ciągłym pokazywaniem braku swej dorosłości,spokoju i rozumu poprzez chamskie wyzywanie innych jak i straszenie utratą kont w Twoich programach sympatii ludzi na pewno nie zyskasz :)

slightyboy

slightyboy

» Nie®efo®mowaln¥ ™ «

• Przyjaciel Forum
  • 2431 postów
  • Zainteresowania:To, tamto, siamto, owanto...

Ja zapytam przewrotnie - co tutaj jeszcze robisz? Tak Ci źle, tak bardzo Cię nie lubią, oskarżają, oczerniają (abstrahując od tego, iż przedstawiają dowody), a Ty nadal tutaj przesiadujesz. Nie byłoby sprawy gdybyś tutaj nie zaglądał, nikomu nie przyszłoby do głowy pisanie skarg na Twój temat, w ogóle wspominanie Ciebie, gdyby Cię tutaj nie było. Może na to nie wpadłeś, więc pozwól, że Cię oświecę i polecę przemyślenie tej kwestii. Skoro jednak nadal tutaj jesteś, oznacza to, iż robisz to dla pewnych korzyści - a powszechnie wiadomo, że "nie gryzie się ręki, która Cię żywi", chyba że nie masz honoru i jakiegokolwiek poczucia własnej wartości.

Natomiast co do kwestii prawnych, heh... Śmieszne w zasadzie, bo trudno tutaj mówić o jakimkolwiek oczernianiu. Nikt nie wymienia Cię z imienia i nazwiska, więc równie dobrze może mówić o endefisie z forum o krasnalach ogrodowych, mało tego, posiada szereg dowodów na poparcie tezy, którą forsuje. To, że nie jest ona Tobie na rękę nie oznacza, że masz prawo "uciąć sprawie łeb". Co więcej, udając się do jakiegokolwiek "urzędu" tak naprawdę podcinasz wątlutką gałązkę na której siedzisz. Dlaczego? Bo jak mniemam nie rozliczasz się ze swoich "GetPaidowych dochodów" w sposób właściwy, a ponadto sam obrażasz innych użytkowników forum. Nam (administracji), co najwyżej (choć i tak moim zdaniem nie ma na to większych szans), rozkażą usunięcie treści, które "rzekomo" (bo nie są bezpodstawne) oczerniają Ciebie.

Taką sprawę wyjaśnia się raz, ewentualnie stara się ją załagodzić i zakończyć jak najszybciej (by nie tworzyć wokół siebie niezdrowej atmosfery). Natomiast Ty nie wiedzieć czemu od razu zinterpretowałeś temat jako zaczepkę i pokazałeś, że nie można traktować Cię poważnie. Strasznie mnie drażni (pewnie nie jestem wyjątkiem) tego rodzaju zachowanie - masz raptem dwa programy w których ludzi "zatrudniasz" na czarno, za grosze i z tego tytułu uważasz się za bożka. Tak jak wszystkim (i sobie), nie jednokrotnie radzę, tak i Tobie powiem, że troszkę pokory w życiu nie zaszkodzi.

strusp

strusp

Struś Pędziwiatr

• Root Admin
  • 4510 postów
  • Zainteresowania:trening, ogrodnictwo, gry cRPG
A propos skargi: o zamknięcie tematu mogła prosić autorka- bacha21, a nie ty.
W wytykaniu potknięć nie widzę nic zdrożnego. Może admin jest wszystkowiedzący i nie potrzebuje podpowiedzi użytkowników, a może inny admin to przeczyta i zachowa się lepiej w takiej sytuacji.

Przeczytałem rzeczony temat jeszcze raz... i jeszcze raz.. i jeszcze raz.
Istnieje takie śliczne powiedzonko że na chamstwo trzeba odpowiadać jeszcze większym chamstwem. Obyło się bez tego.
Chamsko się zachowywałeś a teraz przychodzisz z podkulonym ogonem.
Żenada.

Skoro cię jakiś użytkownik forum denerwuje, to w jego profilu jest opcja "ignoruj użytkownika". Decyzja należy do ciebie. Pamiętaj, że za swoje czyny odpowiadasz.
Zamykam temat ten i tamten.
Michalkiewicz.pl -Pierwsze pióro Rzeczpospolitej
"It's not about who's right, but who's left"

Thanatos

Thanatos

Zbereźnik

• Root Admin
  • 1364 postów
  • GG:779519
nie widzę podstaw formalnych do zamknięcia wątku. proszę podstawę prawną (dyrektywa UE) i pismo przedprocesowe.

polecam zapoznać się z:

Regulamin -> Zastrzeżenia administracyjne

jednocześnie przypominam, że w myśl art 23 KC możesz wytoczyć sprawę cywilną każdej osobie, która Cię obraziła. Udostępnienie danych (IP, xyfki etc...) nastąpi tylko na formalny wniosek Sądu.
Za pozycjonowanie forum odpowiada Zgred seo.zgred.pl.

endefis

endefis

Maniak

• Webmaster
  • 1285 postów
nie chąc zakładać kolejnego wątku

Już teraz widzę że modki robią wsyzskto aby dać mi na forum bana, proszę bardzo możecie od razu.

Dostałem ostrzeżenie za to że napisałem w dziale "Zapłaciły" że dostałem wypłatę z HotFile. Dla mnie ta sytuacja jest chora, ale ok będę chamem i będzie ban za ban.

Czasowy ban na forum = czasowy ban w moich programach dla modków z tego forum i co mi zrobicie? Nic i to jest piękne.

slightyboy

slightyboy

» Nie®efo®mowaln¥ ™ «

• Przyjaciel Forum
  • 2431 postów
  • Zainteresowania:To, tamto, siamto, owanto...

nie chąc zakładać kolejnego wątku

Już teraz widzę że modki robią wsyzskto aby dać mi na forum bana, proszę bardzo możecie od razu.

Dostałem ostrzeżenie za to że napisałem w dziale "Zapłaciły" że dostałem wypłatę z HotFile. Dla mnie ta sytuacja jest chora, ale ok będę chamem i będzie ban za ban.

Czasowy ban na forum = czasowy ban w moich programach dla modków z tego forum i co mi zrobicie? Nic i to jest piękne.

Przeczytaj regulamin, wtedy dowiesz się, że ostrzeżenia otrzymujesz zgodnie z jego regulacjami. Z tego co wiem w Twoich programach stosownego wpisu nie ma (więc lepiej wprowadź go zanim cokolwiek zrobisz). ;)

Teraz nieco swobodniej i dobitniej - nikogo nie interesuje, iż cierpisz na manię prześladowczą i w związku z tym masz problemy z kojarzeniem faktów. Nikogo też nie interesują Twoje programy, w których, tak jak wspomnę po raz kolejny, "zatrudniasz ludzi na czarno, płacąc im groszakami". Mnie tym bardziej, bo po prostu w nich nie uczestniczę. Dla czystości sumienia własnego poradzę Ci byś używał swojego intelektu zanim podejmiesz jakiekolwiek decyzje. To co w tym momencie robisz godzi najbardziej w Twoją osobę i działalność, nikomu innemu krzywdy nie robisz. Im szybciej zdasz sobie sprawę tym mniej strat poniesiesz. Miej honor i zastanów się nad tym czy aby nie podjąć pewnych kroków, które pozostawią choć odrobinę szacunku (jak do człowieka) w oczach osób trzecich (użytkowników tego forum).

tomi135

tomi135

Uzależniony||Uzależniona

• Przyjaciel Forum
  • 3144 postów
Mam wrażenie, że endefisohooligan już się dawno pogubił w tym, kto i kiedy dostał bana lub sam zrezygnował z jego usług, lub w ogóle z nich nie korzystał ;).

PS
Bardzo przepraszam, za przekręcanie nazwy użytkownika, ale nie pamiętam, które wcielenie dawało mi bana, lub usuwało moje konto, a nie chcę tego właściwego pominąć.

Użytkownik tomi135 edytował ten post 10 February 2010 - 15:52

Bot Name

Bot Name
  • Advert

homer

homer

Uzależniony||Uzależniona

• Przyjaciel Forum
  • 2273 postów
Dostales ostrzezenie zgodnie z obowiazujacym regulaminem tego forum. Od kilku miesiecy nic sie w tym konkretnym punkcie nie zmienilo.

A to ze jestes krzykaczem cierpiacym na manie przesladowcza (thx slighty, dobrze to ujales) to inna sprawa.

Mozesz zbanowac moje konto w swoich nielegalnych programach... tylko najpierw je zaloz ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych