Skocz do zawartości

Zdjęcie

! - Szuwary 2009 - Finał - !

• Zamknięty Temat jest zamknięty
43 odpowiedzi w tym temacie

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów

Jeżeli zająłem II msc, a mój program pierwsze to przysługują mi dwie nagrody?
Sumują się? :)

Oczywiście :)

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Markonix

Markonix

Maniak

• Użytkownik
  • 1375 postów
  • GG:3195122
Razem 18 msc :)

norbitaly

norbitaly

Maniak

• Użytkownik
  • 1182 postów
  • GG:10572512

Miejsce 1 - ZŁOTY SZUWAR

Dołączona grafika

Miejsce 2 - SREBRNY SZUWAR

Dołączona grafika

Miejsce 3 - BRĄZOWY SZUWAR

Dołączona grafika

hmm czy mi się wydaje czy to są stare szuwary? Te z 2007 chyba, bo rok temu były inne, zwłaszcza ten złoty był taki ładniejszy :)

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów
Grafiki jakie były dotychczas są do wglądu w finałowych tematach kolejnych edycji.

O grafice w ostatnim poście : http://www.szuwi.com...opic=85571&st=0

Użytkownik anta edytował ten post 02 February 2010 - 20:41

norbitaly

norbitaly

Maniak

• Użytkownik
  • 1182 postów
Aha czyli t były znaczki robione od nowa dla tej edycji, znaczy tylko kolorystyka. Może będę trochę marudny, ale żeby nie było nie chcę urazić wykonawcy, ale tegoroczne znaczki są dosyć ... blade. Zarówno złoto, srebro czy brąz w formie medalu zawsze są robione na połysk, tym tego połysku brakuje i tak szaro wyglądają. Szczególnie ten złoty mi się nie podoba, jakiś dziwny. Srebrny ujdzie w tłumie (bardzo gęstym) a brąz hmm no chyba może być.

Moim zdaniem nie powinno się zmieniać znaczka co roku, to tak jakby co roku robili inną formę oskara, trochę to by dziwnie wyglądało.

Użytkownik norbitaly edytował ten post 02 February 2010 - 20:55

zarabiam24

zarabiam24

Praktyk

• Użytkownik
  • 154 postów
Dołączam się do gratulacji zwycięzcą w Szuwarach :)

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów

Zarówno złoto, srebro czy brąz w formie medalu zawsze są robione na połysk, tym tego połysku brakuje i tak szaro wyglądają. Szczególnie ten złoty mi się nie podoba, jakiś dziwny. Srebrny ujdzie w tłumie (bardzo gęstym) a brąz hmm no chyba może być.

Ogólny kryzys, recesja, dewaluacja i totalna bryndza. :)
Cóż dziwnego zatem, że i cennych kruszców w Szuwarach mniej?
Każdy orze jak może :)

endefis

endefis

Maniak

• Webmaster
  • 1285 postów
  • GG:2191900
  • Zainteresowania:plane-spotting, train-spotting
buuuuuu, to niesprawiedliwe! W 2006 r. nie było obrazków, a miałem wtedy 4 zdobycze :)

Użytkownik endefis edytował ten post 03 February 2010 - 01:00

kaskader

kaskader

Maniak

• Użytkownik
  • 1357 postów

Miło mi poinformować, że Administracja FVC również chce sprawić przyjemność Laureatom Szuwarów, przyznając symboliczne nagrody jako bardziej 'namacalny' dowód swego uznania.

Miły i bardzo niespodziewany gest ze strony administracji. :)

Cieszę się, że moje posty wyróżniają się na tyle, że ktoś zauważył je, nominował, a inni oddali głosy na tyle skutecznie, że teraz mam bannerek w sygnaturze :). Mam nadzieję, że to "wyróżnienie" wpłynie przede wszystkim, na poprawę ortografii i interpunkcji w moich postach, których to umiejętne stosowanie zatraciłem na skutek różnych, dziwnych zjawisk.
Nie będę ukrywał również żalu i rozczarowania z racji niebycia mnie w konkursie na najlepszego promotora. Nikt nie zauważył mnie na tyle, żeby chociaż nominować, a w końcu m. in. dla tego rodzaju wyróżnień się promuje, bo zysków jak nie było tak nie ma. 100% skuteczność (jeżeli brałem udział w jakimś konkursie zawsze kończyłem go w pierwszej 3-ce, a gro zwyciężałem) przegrała właściwie z nie wiem czym :D. Z tego co czytałem z ilością maili rozsyłanych przez kogoś, albo po prostu z adminami, którzy jak wspominała Anta mają ułatwione działanie, ale czy można ich nazwać promotorami? Mówi się trudno, żyje się dalej, ale pozostaje rozczarowanie. Nie mniej gratuluję szczególnie laureatom tej kategorii, bo promocja wagi tego wyróżnienia, może w przyszłości zaowocować większą ilością reklam na naszych skrzynkach.

anthony

anthony

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 622 postów

Cieszę się, że moje posty wyróżniają się na tyle, że ktoś zauważył je, nominował, a inni oddali głosy na tyle skutecznie, że teraz mam bannerek w sygnaturze :D. Mam nadzieję, że to "wyróżnienie" wpłynie przede wszystkim, na poprawę ortografii i interpunkcji w moich postach, których to umiejętne stosowanie zatraciłem na skutek różnych, dziwnych zjawisk.
Nie będę ukrywał również żalu i rozczarowania z racji niebycia mnie w konkursie na najlepszego promotora. Nikt nie zauważył mnie na tyle, żeby chociaż nominować, a w końcu m. in. dla tego rodzaju wyróżnień się promuje, bo zysków jak nie było tak nie ma. 100% skuteczność (jeżeli brałem udział w jakimś konkursie zawsze kończyłem go w pierwszej 3-ce, a gro zwyciężałem) przegrała właściwie z nie wiem czym :mad:. Z tego co czytałem z ilością maili rozsyłanych przez kogoś, albo po prostu z adminami, którzy jak wspominała Anta mają ułatwione działanie, ale czy można ich nazwać promotorami? Mówi się trudno, żyje się dalej, ale pozostaje rozczarowanie. Nie mniej gratuluję szczególnie laureatom tej kategorii, bo promocja wagi tego wyróżnienia, może w przyszłości zaowocować większą ilością reklam na naszych skrzynkach.

eee,u Ciebie z ortografią nie jest źle,a już na pewno nie najgorzej :D
z tym swoim żalem i rozczarowaniem z powodu braku Ciebie w kategorii na najlepszego promotora to masz rację,ale promuj dalej i w tym roku to w kolejnej edycji szuwarów pierwszą nominacją w tejże kategorii będzie nominacja dla Ciebie i to ode mnie :)
Co do zagadnienia adminów promotorów lub też nie promotorów-admini też powinni być nominowani w tej kategorii,wiesz w pewnych ptrach reklamy admina to spora część linków do wyklikania a w innych nie ma za bardzo w co klikać bo i admin nic nie promuję :D

a co do tematu wcześniej poruszonego przez norbitaly'ego-znaczki są ok,choć jeśli już mamy nieco pomarudzić to mi najmniej podoba się ten brązowy i w nim najmniej blasku widzę,odwrotnie niż Ty :)

Użytkownik anthony edytował ten post 04 February 2010 - 12:25

tomi135

tomi135

Uzależniony||Uzależniona

• Przyjaciel Forum
  • 3144 postów

Co do zagadnienia adminów promotorów lub też nie promotorów-admini też powinni być nominowani w tej kategorii,wiesz w pewnych ptrach reklamy admina to spora część linków do wyklikania a w innych nie ma za bardzo w co klikać bo i admin nic nie promuję :)

Antku, już jesteś tutaj na tyle długo, że powinieneś to zauważyć, więc Anku pobudka !. Programy, których admini przesadzają z klikami "własnymi", bankrutują jeden po drugim. Nie o to tylko chodzi, żeby mieć w co klikać, ale jeszcze żeby płacili i nie zabierali nam z rynku refków.
Ostatnio padł dukacik, best-click, grosik też cieniutko ciągnie, padnie delivercash, a Ty będziesz zdziwiony, bo przecież miałeś w co klikać :)

Użytkownik tomi135 edytował ten post 04 February 2010 - 12:35

megorasz

megorasz

W stanie spoczynku

• Przyjaciel Forum
  • 1470 postów

Antku, już jesteś tutaj na tyle długo, że powinieneś to zauważyć, więc Anku pobudka !. Programy, których admini przesadzają z klikami "własnymi", bankrutują jeden po drugim. Nie o to tylko chodzi, żeby mieć w co klikać, ale jeszcze żeby płacili i nie zabierali nam z rynku refków.
Ostatnio padł dukacik, best-click, grosik też cieniutko ciągnie, padnie delivercash, a Ty będziesz zdziwiony, bo przecież miałeś w co klikać :D

A ja zauważyłem w programach Pampersa, że wiele spośród klików PTC to reklamy PTP, gdzie wyświetla się "użytkownik pampers zdobył kredytkę/nie zarobił nic" :) no chyba, że to jakieś inne pampersy :)

Użytkownik megorasz edytował ten post 04 February 2010 - 12:39

Legia Warszawa + Pogoń Szczecin + Olimpia Elbląg + Zagłębie Sosnowiec + FC Den Haag + Juventus Turyn

BRACI SIĘ NIE TRACI!

tomi135

tomi135

Uzależniony||Uzależniona

• Przyjaciel Forum
  • 3144 postów
To ten sam Pampers :). Ale jednak zauważ, on bardzo często ma reklamę zewnętrzną, mimo to, że ostro promuje to konkuruje uczciwie, i ma wpływy w postaci kasy reklamodawców.

Użytkownik tomi135 edytował ten post 04 February 2010 - 12:43

anthony

anthony

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 622 postów

Ostatnio padł dukacik, best-click, grosik też cieniutko ciągnie, padnie delivercash, a Ty będziesz zdziwiony, bo przecież miałeś w co klikać :mad:

Wstałem z godzinę temu i owszem może jeszcze się dobrze nie obudziłem :D :D Ale co miałem dokładniej na myśli uświadomię Ci poniżej :D Z tych programów wymienionych przez Ciebie nie uczestniczę w żadnym :mad:

A ja zauważyłem w programach Pampersa, że wiele spośród klików PTC to reklamy PTP, gdzie wyświetla się "użytkownik pampers zdobył kredytkę/nie zarobił nic" :) no chyba, że to jakieś inne pampersy :)

bingo :D

megorasz

megorasz

W stanie spoczynku

• Przyjaciel Forum
  • 1470 postów

To ten sam Pampers :D. Ale jednak zauważ, on bardzo często ma reklamę zewnętrzną, mimo to, że ostro promuje to konkuruje uczciwie, i ma wpływy w postaci kasy reklamodawców.

Zgadzam się :) Jego reklamy to jakiś tam procencik wszystkich reklam. A jak to wygląda w Delivercash? Pytam, bo podałeś tę firmę jako przykład, a zależy mi na jej dobrej kondycji... :)

Legia Warszawa + Pogoń Szczecin + Olimpia Elbląg + Zagłębie Sosnowiec + FC Den Haag + Juventus Turyn

BRACI SIĘ NIE TRACI!

tomi135

tomi135

Uzależniony||Uzależniona

• Przyjaciel Forum
  • 3144 postów

Zgadzam się :) Jego reklamy to jakiś tam procencik wszystkich reklam. A jak to wygląda w Delivercash? Pytam, bo podałeś tę firmę jako przykład, a zależy mi na jej dobrej kondycji... :)

W Deliverze jak na razie Adminka na nic czasu nie ma, a wcześniej miała przypadki losowe, jak nie zgniłe kable, to wybuch komputera (to wszystko w przenośni), a teraz uczyć się musi. Jakoś tego wszystkiego za bardzo nie kupuję, bo chyba w ramach odpoczynku od nauki można chociaż jedną wypłatę na dwa dni zrobić, a tam wszystko stoi, za to reklam jest mnóóóstwostwo, w tym do scamów.
Też mi zależy na dobrej kondycji tego programu, ale jak tak dalej będzie zaniedbywany, to ludzie się zniechęcą i strat się nie odpracuje.

Użytkownik tomi135 edytował ten post 04 February 2010 - 12:52

kaskader

kaskader

Maniak

• Użytkownik
  • 1357 postów

Co do zagadnienia adminów promotorów lub też nie promotorów-admini też powinni być nominowani w tej kategorii,wiesz w pewnych ptrach reklamy admina to spora część linków do wyklikania a w innych nie ma za bardzo w co klikać bo i admin nic nie promuję :)

Mam przykre wspomnienia z adminami próbującymi wygrać w konkursie na promotora. Dwa razy zdarzyło mi się, że zleciłem reklamę firmy... nagle po moim zleceniu pierwszy reklamowy mail poszedł admina, a na drugi dzień mój. To też przy wyborze usługodawcy patrzę czy figuruje on na liście danego contestu, żeby nie tracić nie potrzebnie pieniędzy. Ale to już admin musi se wykalkulować czy lepiej mieć reklamodawcę czy poleconych.

Co do nominacji... nic nie zmieni tego, że wypieli się nawet ci, u których reklam brałem kupę. Z drugiej jednak strony gdyby plem, prezes bawili się jeszcze w getpaid, to miałoby to lekki sens. A tak wygrać w kategorii, w której jest się jedyna osobą spełniająca kryteria... mało motywujące. To też zamiast myśleć o nominowaniu mnie za rok, wziąłbyś się za promocję, bo rywalizacja z bogną który zapycha ciasteczka reflinkami powoli zaczyna mnie nudzić

norbitaly

norbitaly

Maniak

• Użytkownik
  • 1182 postów

a co do tematu wcześniej poruszonego przez norbitaly'ego-znaczki są ok,choć jeśli już mamy nieco pomarudzić to mi najmniej podoba się ten brązowy i w nim najmniej blasku widzę,odwrotnie niż Ty :)

To może dojdziemy do konsensusu i uznamy iż najgorzej wygląda srebrny? :)

Markonix

Markonix

Maniak

• Użytkownik
  • 1375 postów
  • GG:3195122
kaskader nie żebym się bronił bo raczej o mnie nie chodzi ale wcale tak nie jest, że w przypadku dwóch maili tego samego programu, wysłanych w odstępie czasowym typu 15-30min, ten pierwszy jest skuteczniejszy. Z doświadczenia wiem, że właśnie jest odwrotnie. Tamten admin sprawił Ci przysługę :)

Bot Name

Bot Name
  • Advert

poop

poop

Maniak

• Użytkownik
  • 1409 postów
Dokładnie. Jeśli jest odstęp tylko 15-30 minut, to ten pierwszy jest niżej w inbox. Gdy wchodzę raz dziennie wieczorem, żeby poklikać to pierwszego kliknę Twojego e-maila. No chyba, że akurat trafię na ten odstęp pomiędzy wysłaniem jednego a drugiego.

Użytkownik poop edytował ten post 05 February 2010 - 10:38

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych