Skocz do zawartości

Zdjęcie

Twojareklama

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

Danton

Danton

Praktyk

• Zbanowany
  • 190 postów
Kto jest adminem?
wypłacalny?
jak z ilościa reklam?
itd

prosze tez o własne spostrzeżenia i opinie:)
1/6 - STOPKI - zabrania się reklamy uploadingu w stopkach, jak również umieszczania tam wszelkich informacji i propozycji z nim związanych. Zakaz obejmuje również reklamowanie stron prywatnych, na których reklamowane są takie programy.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

SCO

SCO

Uzależniony||Uzależniona

• Użytkownik
  • 1587 postów
Twojareklama.com ?

http://www.idealneupominki.pl - prezenty na każdą okazję!  A może zabawki dla dzieci - http://maxzabawki.pl :icon_biggrin:

Danton

Danton

Praktyk

• Zbanowany
  • 190 postów
dokladnie:)
1/6 - STOPKI - zabrania się reklamy uploadingu w stopkach, jak również umieszczania tam wszelkich informacji i propozycji z nim związanych. Zakaz obejmuje również reklamowanie stron prywatnych, na których reklamowane są takie programy.

megorasz

megorasz

W stanie spoczynku

• Przyjaciel Forum
  • 1470 postów
Jakiś czas temu poruszony został temat tej firmy. Admin tu się nie udziela, ale użytkownicy mają chyba o nim dobre zdanie. Więc pewnie jest wypłacalny :icon_thumleft: zapisałem się tam "sto lat temu", ale jakoś nie zakotwiczyłem tam na dłużej. Nadal dostaję maile reklamowe, bo jakoś nie mogę usunąć konta :P może to znak, żeby bardziej się tą firmą zainteresował? :D

Legia Warszawa + Pogoń Szczecin + Olimpia Elbląg + Zagłębie Sosnowiec + FC Den Haag + Juventus Turyn

BRACI SIĘ NIE TRACI!

iwonkar

iwonkar

Znawca

• Użytkownik
  • 444 postów
Jestem w Twoja reklama :) firma wypłacalna, dobre promowanie stron (75-85gr), konkurs aktywności miesięczny i roczny

Użytkownik strusp edytował ten post 25 June 2010 - 23:03

poop

poop

Maniak

• Użytkownik
  • 1409 postów
Adminem jest Arjel. Dostałem z firmy wypłaty na prawie 3 cyfrową sumę.

sirpasztet

sirpasztet

Znawca

• Użytkownik
  • 441 postów
Zarejestrowałem się dzisiaj, ale jak na razie jest 0 reklam. Zobaczymy, czy jutro przyjdzie jakiś mail.

makbetka

makbetka

Praktyk

• Użytkownik
  • 169 postów

Zarejestrowałem się dzisiaj, ale jak na razie jest 0 reklam. Zobaczymy, czy jutro przyjdzie jakiś mail.

Tam na początku jest tak dziwnie że jest zero reklam a potem codziennie coraz więcej się pojawia. Tak śmiesznie skrypt działa. Zaczynałam przed miesiącem i pierwsze dni miałam zero, potem kilka a teraz średnio około 25 linków na dobę :)

Lexsus1

Lexsus1

Znawca

• Użytkownik
  • 384 postów
firma jak najbardziej placaca, wyplacilem z niej 50zł i w dalszym ciagu zarabiam zblizajac sie do nstepnej wyplatki
jak najbardziej polecam

coyoti

coyoti

Dyskutant

• Użytkownik
  • 259 postów
Na razie też mam 0 reklam ale liczę ze zgodnie z tym co piszecie wkrótce będą:) szata graficzna mnie trochę przeraża, a Was^^;)?
Studencka gazeta językowa - ZAPRASZAM:)
Autorski projekt studentów z AGH

sirpasztet

sirpasztet

Znawca

• Użytkownik
  • 441 postów
Mnie trochę przytłoczyła na początek, jak Adblocka wyłączyłem i nic nie mogłem znaleźć ;) Ale już się przyzwyczajam.

Mam pytanie: gdzie mogę znaleźć link do promowania PTP? Bo szukam, szukam i jakoś nie mogę :)

Użytkownik sirpasztet edytował ten post 27 December 2009 - 11:31

marmar1a

marmar1a

Praktyk

• Użytkownik
  • 110 postów

gdzie mogę znaleźć link do promowania PTP? Bo szukam, szukam i jakoś nie mogę :)

pod menu dział "dodatki" zakładka "webmasters" a następnie "promowanie strony"

sirpasztet

sirpasztet

Znawca

• Użytkownik
  • 441 postów
Dzięki wielkie :)

SCO

SCO

Uzależniony||Uzależniona

• Użytkownik
  • 1587 postów
Jestem w firmie od początku, z Adminem utrzymuje przyjazny kontakt, jest to naprawdę sumienna osoba ... a sam fakt ze nie udziela sie na forum, i jest "poza" nim, myślę ze tylko na dobre mu wychodzi bo nie uczestniczy kłótniach i innych nie fajnych rzeczach, robi po prostu swoje :)

Reklamy
Zarabiasz w wewnętrznej walucie nazwanej Fb
są to tak jakby punkty które później wymieniasz na kasę.
Maili niewiele, sporo jednak jest PTC.
Wielkim atutem jest możliwość zarobku poprzez:
- wyświetlenia bannera
- wyświetlenia popupa
- PTP - nie jest to CC, więc nie ma tego chorego systemu ze 1 IP liczy się tylko u jednej osoby przez 24h, utaj zlicza tradycyjnie.

Do tego konkurs klikacza co miesiąc i konkurs PTP (dodatkowe nagrody dla osób które najwięcej punktów zdobędą)

Rzecz jasna polecam ;)

http://www.idealneupominki.pl - prezenty na każdą okazję!  A może zabawki dla dzieci - http://maxzabawki.pl :icon_biggrin:

Danton

Danton

Praktyk

• Zbanowany
  • 190 postów
dziekuje za wszelkie opinie

krolu116

krolu116

Rekin forum

• Użytkownik
  • 728 postów

- PTP - nie jest to CC, więc nie ma tego chorego systemu ze 1 IP liczy się tylko u jednej osoby przez 24h, utaj zlicza tradycyjnie.

Ale...
Zliczalność jest gorsza od UV dlatego, że aby dostać kredytka promowana strona musi się wczytać do końca. A tam w PTP są jakieś niemieckie serwisy, które się wczytują przy dobrych wiatrach około 10 sekund. Więc na najtańsze kliki odpada. No chyba że na własnej stronie, bo chyba można.

tofikreaktywacja

tofikreaktywacja

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 630 postów
Ja już powoli dobijam do minimum 50 PLN :)

Bardzo dobrze zlicza promowanie toplayera ;) Co do PTP zgodzę się z krolu116. Ale z tego czytałem regulamin - wypłata dla promotorów jest od 50 PLN, więc trzeba zdobyć minimum 66 tys. kredytek.

Wyświetlenia bannera 0.50 PLN za 10 000 wydaje mi się gorszą stawką niż cpmprofit.

Btw., ktoś się orientuje na czym polega ten Popunder ?

SCO

SCO

Uzależniony||Uzależniona

• Użytkownik
  • 1587 postów
To ten gorszy brat popupa ;p

A co do zliczania PTP, mimo wszystko i tak uwazam ze to obecnie najlepsze PTP w polskich serwisach :)
mam wykupione tam premiowane człownkowstwo, troche refow mi się zebrało no i wypłaty po 5 zl sobie robie ze 2-3 w miseiącu

coyoti

coyoti

Dyskutant

• Użytkownik
  • 259 postów
A powiedzcie w jaki sposób są wymieniane te pkt Fb? Jaki jest przelicznik? Gdzie się zleca wymianę czy to jest jakos automatycznie np na początku miesiąca?
Studencka gazeta językowa - ZAPRASZAM:)
Autorski projekt studentów z AGH

Bot Name

Bot Name
  • Advert

marmar1a

marmar1a

Praktyk

• Użytkownik
  • 110 postów
wymiany dokonujesz samodzielnie, wchodzisz w "Sprzedaj/Kup/Wymień" w sekcji "Dodatki", a następnie "Kantor wymiany"
trzeba pamiętać że minimum do wymiany to 50fb

przelicznik to 1fb=0,001PLN, czyli za 1000fb=1PLN

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych