Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wesołych Świąt

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

gamelover

gamelover

Znawca

• Użytkownik
  • 409 postów
Witajcie. Jestem zdecydowanie poniżej kreski, jeśli chodzi o wiarę, gorliwość religijną. Jednak święta to okres, kiedy każdy powinien się na chwilkę zatrzymać i rozejrzeć.
Święta to okres rodzinny więc jak najbardziej fajny.

Wszystkim użytkownikom forum a także gościom tu zaglądającym życzę ciepłych i rodzinnych świąt. Zdrowia oraz spełnienia marzeń.

Pozdrawiam.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

megorasz

megorasz

W stanie spoczynku

• Przyjaciel Forum
  • 1470 postów
Adminom: tłumu reklamodawców, satysfakcji z prowadzenia PTRów, uczciwych użytkowników, wytrwałości w zwalczaniu oszustów
Klikaczom: wysokich zarobków, wielu poleconych, szybkich wypłat
Scamiarzom: zmiany nastawienia do zarobku w sieci

Wszystkim zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń :D

Użytkownik megorasz edytował ten post 23 December 2009 - 11:20

Legia Warszawa + Pogoń Szczecin + Olimpia Elbląg + Zagłębie Sosnowiec + FC Den Haag + Juventus Turyn

BRACI SIĘ NIE TRACI!

slightyboy

slightyboy

» Nie®efo®mowaln¥ ™ «

• Przyjaciel Forum
  • 2431 postów
  • Zainteresowania:To, tamto, siamto, owanto...
Już miałem zakładać taki temat, ale dzięki Dawid, że mnie uprzedziłeś.

Również składam Wam szczere życzenia świąteczne - spędźcie Je w miłej, rodzinnej atmosferze, wśród najbliższych i kochających osób. Życzę także trafionych prezentów, uciechy z ich dawania no i szczęśliwego Nowego Roku - ot, tak awansem. :D

abcdefghijklmnop

abcdefghijklmnop

Uzależniony||Uzależniona

• Użytkownik
  • 1909 postów
Również dołączam się do życzeń i życzę wszystkim Wesołych Świąt

anthony

anthony

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 622 postów
a ja tak nieco inaczej,jak to ja :) Choć w sumie już powinienem dawno spać bo rano do pracy,no ale :D

Nie życzę nikomu wesołych,radosnych świąt. I nie to żebym był złośliwy,lecz moim zdaniem świętowanie świąt bo tak wypada,bo tak narzuca tradycja jest niedorzeczne,niezrozumiałe,wręcz chore.Wydawane krocie na wystawny stół,prezenty ''bo są święta'' również jest jak dla mnie niepojęte.Po cholerę komu potrzebne dwa,trzy dni obżarstwa,życzliwości i pózniejsze narzekania ''ale się objadłem.... święta,święta i po świętach...''

Natomiast życzę Wam jak najbardziej szczerze wesołego,radosnego życia,nie tylko tych pieprzonych świąt :icon_thumleft: Życzę byście Drodzy forumowicze przypominali sobie o bliskich nie od święta a nieco częściej,to samo tyczy się uprzejmości,miłości,życzliwości :)

Witajcie. Jestem zdecydowanie poniżej kreski, jeśli chodzi o wiarę, gorliwość religijną.

dołączam się :P

Jednak święta to okres, kiedy każdy powinien się na chwilkę zatrzymać i rozejrzeć.
Święta to okres rodzinny więc jak najbardziej fajny.

Wszystkim użytkownikom forum a także gościom tu zaglądającym życzę ciepłych i rodzinnych świąt. Zdrowia oraz spełnienia marzeń.

z tym natomiast nie :P Każdy powinien się na chwilkę zatrzymać i rozejrzeć,lecz nie od święta.Spotkania rodzinne ''bo święta'' nie są jak dla mnie fajne bo są zazwyczaj nie z tęsknoty za bliskim a jedynie ''bo święta''. Swoją drogą Ty tak o tych okresach,normalnie jak ginekolog lub matka pouczająca córkę o miesiączkowaniu :D :P

a tak piękne życzenia ('' Zdrowia i spełnienia marzeń'') życzmy wszystkim lub choć najbliższym na co dzień a nie w okresie świąt czy w razie potrzeby. Niekoniecznie słowem,czy czynem ale mniejszym zapatrzeniem w swoje obowiązki,karierę i okazywaniem ludziom uprzejmości,życzliwości,tego na co zdobywacie się od święta,zazwyczaj tylko.... :victoria:

Pozdrawiam i zmykam lulu.

PS W święta koniecznie podzielcie się opłatkiem... z kaczkami! Co właśnie wymyśliłem i co uczynię jutro(pt) wraz z ukochaną :D chleb też weźmiemy co by poczuły,że jadły,ależ kaczuchy będą miały wyżerkę! :D Jeszcze jak znajdziemy gołębię i znowu będzie rzucać swoją kanapkę na moje buty a ja będę piszczał przy tym radośnie :D albo jak popłaczemy się znowu ''bo metr przed nami jest łabędź'' ! :D

kaskader

kaskader

Maniak

• Użytkownik
  • 1357 postów
Wracając do świąt, zawsze mam z nimi raczej pozytywne wspomnienia. Jakimś nie znanym bliżej algorytmem wyciągnąłeś wynik świętowania, automatycznie przypisując go do wszystkich świętujących.
Co ma być powodem do spotkania rodziny, jak nie święta? Pogrzeb kogoś bliskiego? Dużo dni wolnych zachęca do odwiedzania bliskich, do spędzania z nimi czasu.
Pozostaje współczuć środowiska w jakim się wychowywałeś

A no bo bym był zapomniał, miłego karmienia kaczek

Użytkownik kaskader edytował ten post 24 December 2009 - 14:20

Danton

Danton

Praktyk

• Zbanowany
  • 190 postów
bez wzgledu na wszystko - wszytskim bez wyjątku Pięknych Świąt
1/6 - STOPKI - zabrania się reklamy uploadingu w stopkach, jak również umieszczania tam wszelkich informacji i propozycji z nim związanych. Zakaz obejmuje również reklamowanie stron prywatnych, na których reklamowane są takie programy.

strusp

strusp

Struś Pędziwiatr

• Root Admin
  • 4510 postów
  • Zainteresowania:trening, ogrodnictwo, gry cRPG
Wszystkim wam życzę świętowania Dnia Bożego Narodzenia ,
ze względu na pamiątkę - nie ze względu na święto.
Michalkiewicz.pl -Pierwsze pióro Rzeczpospolitej
"It's not about who's right, but who's left"

Pizol

Pizol

Dyskutant

• Użytkownik
  • 245 postów
Ja też się dołączam do życzeń :D
I życzę mniej życzeń na gg z wierszykami z neta, bo przyprawia to o ból głowy :/
www.kanal.czat-gg.pl - darmowe kanały czatu gadu-gadu

Nowe forum o grach - Pomoc-Gracza.pl
oraz czat gadu-gadu pod numerem 5037777

zoperto

zoperto

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 836 postów
Ech, i ja się dołączę :icon_thumleft:

Mile spędzonych świąt, udanego sylwestra, i by 2010 rok nie był gorszy od obecnego :D

Robert.

wladekkoz

wladekkoz

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 978 postów
Życzę Wszystkim,

Zdrowych i radosnych Świąt w gronie najbliższych oraz Dosiego Roku 2010

Władek

SCO

SCO

Uzależniony||Uzależniona

• Użytkownik
  • 1587 postów
Spokojnych i Wesołych Świąt :D)

http://www.idealneupominki.pl - prezenty na każdą okazję!  A może zabawki dla dzieci - http://maxzabawki.pl :icon_biggrin:

megorasz

megorasz

W stanie spoczynku

• Przyjaciel Forum
  • 1470 postów
Odkopię temat już dziś, bo jutro może nie być czasu :)

Chciałbym życzyć całej forumowej społeczności wszystkiego co najlepsze :) żeby wszystko, czego się podejmiecie dawało Wam maksimum satysfakcji i zadowolenia :) żeby błędy omijały Was szerokim łukiem, a te które tego nie zrobią niech uczynią Was mądrzejszymi i silniejszymi. Powodzenia w szkole, na studiach, w pracy oraz w sferze prywatnej :)

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Legia Warszawa + Pogoń Szczecin + Olimpia Elbląg + Zagłębie Sosnowiec + FC Den Haag + Juventus Turyn

BRACI SIĘ NIE TRACI!

mc260194

mc260194

Dyskutant

• Użytkownik
  • 222 postów
Wesołego i rodzinnego Bożego Narodzenia. Miło spędzonego czasu i trochę refleksji skłaniającej do poprawy naszego życia. Spełnienia marzeń, po których zacznie się okres spełniania tych nowych, bo życie bez marzeń niewiele jest warte. Życzę Wam przeżycia tych świąt w religijnej atmosferze i prawdziwej radości z narodzin Boga, bo o dziwo święta bożego narodzenia SĄ związane z Bogiem.
Niech Wam Bóg błogosławi.

SCO

SCO

Uzależniony||Uzależniona

• Użytkownik
  • 1587 postów

Spokojnych i Wesołych Świąt :D)

No i w sumie nic sie nie zmienia :)
Życzę tego samego co rok temu ;p
No może dodatkowo dopisze, że także szczęśliwego roku 2011 :)

http://www.idealneupominki.pl - prezenty na każdą okazję!  A może zabawki dla dzieci - http://maxzabawki.pl :icon_biggrin:

Lord Voldemort

Lord Voldemort

Maniak

• Użytkownik
  • 1170 postów
wesołych ludziska ;]

myszka

myszka

Stażysta

• Użytkownik
  • 74 postów
Wszystkiego najlepszego na te święta :)

jjusti18

jjusti18

Praktyk

• Użytkownik
  • 164 postów

No i kolejny rok praktycznie minął i mamy kolejne święta. A jak u was wyglądają przygotowania w tym roku na święta? Macie już kupione jakieś prezenty czy inne świąteczne rzeczy? Ja już kupiłam kilka dekoracji i mam w planach zamówić filmik od  św. Mikołaja www.listymikolaja.pl dla moich dzieci. Żeby wiedziały, że Mikołaj istnieje i o nich pamięta.

Użytkownik jjusti18 edytował ten post 21 November 2018 - 07:32

maria38

maria38

Praktyk

• Użytkownik
  • 100 postów

Ja na święta myślę zakupić koperty kolorowe i fajne kartki. Widziałam już fajne propozycje na https://sklep.letica...erty-swiateczne i myślę nad takim drobiazgami, ale mówiącymi o świętach. 

Bot Name

Bot Name
  • Advert

FrankieeFran

FrankieeFran

Stażysta

• Użytkownik
  • 71 postów

Dzięki za życzenia, ja już nie mogę się doczekać aż spadnie śnieg i chociaż trochę już poczuje klimat świąteczny w moim mieście;) Jak święta to wiadomo, że prezenty dla najbliższych. Ja co roku mam z tym problem, jednak teraz jakoś idzie mi nie najgorzej. Wszystko zamawiam wygodnie przez internet. Znacznie ułatwił mi chłopak szukanie prezentu podsyłając mi stronkę https://prezentmarze...ieta-dla-niego/ Można tu trafić na mega oryginalne prezenty.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych