Skocz do zawartości

Nielegalny Hazard W Internecie ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

Guest_peyot_*

Guest_peyot_*
  • Gość
podpisał i jest w trybunale konstytucyjnym....

zobaczymy co z tego wyniknie.....

oby tylko ruletkę i jednorękie bandyty zakazali....

Bot Name

Bot Name
  • Advert

pabloss

pabloss

Dyskutant

• Użytkownik
  • 329 postów

A skąd takie informacje że zamykają w Rosji :) ?
O ile ja wiem to ... kasyna po prostu zmieniają wlasciciela :icon_wink:

Bo w Rosji , oficjalnie zakazano uprawiania hazardu czy może inaczej zabroniono funkcjonować większości kasyn. Teraz są tylko cztery specjalne strefy w których powstają kasyna. No ale przy okazji kwitnie "podziemie".

Patroll

Patroll

Początkujący

• Użytkownik
  • 36 postów
Wg. mnie to bzdura, im się po prostu w sejmie nudzi i wymyślają głupoty.

Po 1. To jaki był problem z tym że im to przeszkadzało.
Po 2. Był przychód dla kraju.

Pozdrawiam!

maria38

maria38

Praktyk

• Użytkownik
  • 102 postów

Nie uważam, aby granie w gry hazardowe było dobrym pomysłem – można łatwo się od nich uzależnić, a chyba nikt by tego nie chciał... Swoją drogą, takie uzależnienia leczyć się powinno pod okiem specjalistów. Mieszkając w Krakowie dobre skorzystać z pomocy http://www.centrumdobrejterapii.pl/ (poza leczeniem uzależnień, oferuje kompleksową pomoc psychologiczną).

balbinka11

balbinka11

Stażysta

• Użytkownik
  • 55 postów

Też mi się wydaje, że hazard lepiej piętnować, niż popularyzować. W końcu takie gry niejednego doprowadziły do ruiny albo na skraj wytrzymałości psychicznej...

jjusti18

jjusti18

Praktyk

• Użytkownik
  • 197 postów

A słyszeliście o uzależnieniach od hazardu? Ja nie przypuszczałam, że mogą dotknąć mojej rodziny. Dlatego ostatnią deską ratunku dla mojego męża jest terapia, w tym celu wybrałam dla niego Ośrodek Zaroślak w Borach Tucholskich . Mam nadzieję, że tam zmierzy się ze swoim problemem i przy pomocy pracujących tam osób stawi mu czoła. Mam nadzieję, że nasze życie wróci do normalności. Dlatego uważajcie na gry tego typu.

Olaprima

Olaprima

Początkujący

• Użytkownik
  • 46 postów

Taki hazard nie tylko jest nielegalny, ale chorobliwie uzależnia. Trzeba się jak najwcześniej wystrzegać grania, bo w pewnym momencie traci się poczucie rzeczywistości. Wtedy ostatnią szansą jest baza poradni Ranking ośrodków terapii. Leczenie hazardu wygląda podobnie jak leczenie innych uzależnień, lecz bezwzględnie trzeba się jemu poddać. Jeśli taka osoba nie daje sobie ze sobą rady sama, to powinni zająć się nią bliscy.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

robak

robak

Praktyk

• Użytkownik
  • 118 postów

Uzależnienie od hazardu to uzależnienie jak każde inne i moim zdaniem trzeba się z niego leczyć. Warto więc zainteresować się bliżej, na czym polega terapia uzależnień. Na stronie https://psycholog-ms...pia-uzaleznien/ znajdziecie wszystkie informacje na ten temat.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych