Skocz do zawartości

Dukacik.com

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
146 odpowiedzi w tym temacie

Guest_konradb14_*

Guest_konradb14_*
  • Gość
No co w sejfiku jest tak samo:)

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Pizol

Pizol

Dyskutant

• Użytkownik
  • 245 postów
To raczej nie powinien być powód do dumy ;) Wyobraź sobie co się stanie jeśli ten temat wyląduje wysoko w google na nazwę dukacik, bierzesz przykład z wyższych osób nie mając takich parametrów w stałych użytkownikach jak oni :icon_rolleyes:
www.kanal.czat-gg.pl - darmowe kanały czatu gadu-gadu

Nowe forum o grach - Pomoc-Gracza.pl
oraz czat gadu-gadu pod numerem 5037777

norbitaly

norbitaly

Maniak

• Użytkownik
  • 1182 postów
  • GG:10572512
Złe porównanie, ja rozumiem że wzorujesz się na najlepszych i to się ceni, ale dużo jeszcze do nich ci brakuje. Sejfik to ewenement na Polskim rynku i praca jaką w niego władował Markonix jest nieoceniona. I nie można zrobić podobnego programu robionego kilka lat, w miesiąc. Sejfik ma dużą renomę, ale była ona budowana latami i odpowiednimi decyzjami, co w twoim wypadku, sory ale nie ma miejsca. Wiesz że cię szanuję, ale ostatnie wpadki pokazują że do najlepszych jeszcze ci sporo brakuje.

Guest_konradb14_*

Guest_konradb14_*
  • Gość
Ale ja mówie o tym że u mnie i w sejfiku i jeszcze w kilku programch można kilka reklam na raz klikać;):)
A i kliki konkursowe teraz u mnie są trochę zmienone:):icon_rolleyes: Tzn teraz na raz jest 25 klików gdyż i tak głównie chodzi tutaj reklamodawcy o nabicie kredytek a user szybciej zarobi :icon_confused: Jak myslicie dobre posinięcie ?

megorasz

megorasz

W stanie spoczynku

• Przyjaciel Forum
  • 1470 postów

Ale ja mówie o tym że u mnie i w sejfiku i jeszcze w kilku programch można kilka reklam na raz klikać;):)
A i kliki konkursowe teraz u mnie są trochę zmienone:):icon_rolleyes: Tzn teraz na raz jest 25 klików gdyż i tak głównie chodzi tutaj reklamodawcy o nabicie kredytek a user szybciej zarobi :icon_confused: Jak myslicie dobre posinięcie ?

Czymś takim nie zatrzesz sprawy z minimum...myślę, że smrodek pozostanie.

Legia Warszawa + Pogoń Szczecin + Olimpia Elbląg + Zagłębie Sosnowiec + FC Den Haag + Juventus Turyn

BRACI SIĘ NIE TRACI!

Guest_konradb14_*

Guest_konradb14_*
  • Gość
Ale mnie nie chodzi o zatarcie tylko co o tym myślicie o tym pomysle by można było szybciej wyklikać konkursowe

tomi135

tomi135

Uzależniony||Uzależniona

• Przyjaciel Forum
  • 3144 postów
Lepiej skup się na pozyskiwaniu reklamodawców i miej pełnowartościowe kiliki, a konkursowe tylko do PTP.
Porównywanie z Sejfikiem jest nie na miejscu, tam minimum wynosi 3zł.

megorasz

megorasz

W stanie spoczynku

• Przyjaciel Forum
  • 1470 postów
Ok ok, ale Konrad chciał poznać opinię dotyczącą tego konkretnego zagadnienia...więc tak: wiadomo, że użytkownik chce wyklikać konkursową sieczkę najszybciej, jak się da...więc można to uznać za dobre rozwiązanie.

Legia Warszawa + Pogoń Szczecin + Olimpia Elbląg + Zagłębie Sosnowiec + FC Den Haag + Juventus Turyn

BRACI SIĘ NIE TRACI!

tomi135

tomi135

Uzależniony||Uzależniona

• Przyjaciel Forum
  • 3144 postów
Zgoda, ale jest trzecie rozwiązanie, którego oredownikiem jestem. Tej sieczki nie powinno być.

Guest_konradb14_*

Guest_konradb14_*
  • Gość
Ale pragnę też zauważyć że na np allegro nie uda sie sprzedać reklam o dobraj wartości a to wszystko przez innych adminów.
Bo inni admini dają niskie ceny reklam i ja chcąc sprzedać też muszę dać niskie bo inaczej jestem w plecy.
Większość normalnych firm np banki itp jak chciały by kupić reklamy to nie były by to kliki tylko mailingi czyli niestety ale nie ma jak tego sprzedawać:icon_rolleyes:
Jeśli macie pomysł jak je sprzedać dajcie znać;)

norbitaly

norbitaly

Maniak

• Użytkownik
  • 1182 postów
  • GG:10572512
Ale to nie mozliwe, bo wtedy kompletnie umrze TP, bo niby gdzie ono jest promowane? własnie wkonkursowych, bo nikogo nie stać na promocję PTP w Płatnych klikach bo jest to nieopłacalne. Chyba że chcesz żeby nie było i klików konkursowych i PTP, ale to niemożliwe.

Co do tych 25 bannerów na jednej stronie to dobry pomysł, i w płatnych klikach też tak możesz zrobić, będzie o wiele łatwiej

Użytkownik norbitaly edytował ten post 15 November 2009 - 19:41

Pizol

Pizol

Dyskutant

• Użytkownik
  • 245 postów

Ale pragnę też zauważyć że na np allegro nie uda sie sprzedać reklam o dobraj wartości a to wszystko przez innych adminów.

Allegro nie można traktować jako główny sposób na sprzedaż reklam. Chociaż większość sprzedaje w tym miejscu, to wcale nie oznacza, że każdy mający stronę internetową wie o takim czymś jak GPTR i akurat wystuka to sobie w wyszukiwarce. Reklamodawców trzeba szukać, a nie czekać aż sami łaskawie przyjdą bo dałeś ogłoszenie pośród setki innych.

Bo inni admini dają niskie ceny reklam

Żeby coś zarobić trzeba inwestować (czas lub pieniądze, chociaż czas to też pieniądz).

Użytkownik Pizol edytował ten post 15 November 2009 - 19:59

tomi135

tomi135

Uzależniony||Uzależniona

• Przyjaciel Forum
  • 3144 postów

Z podejściem, że wszysto się należy i spadnie automatycznie , nie powinieneś zakładać "PTR-a", tylko jakąś stronkę o zarabianiu, a reklamowanie pozostawić fachowcom.

Guest_konradb14_*

Guest_konradb14_*
  • Gość
Taki cwany to sprzedaj wejścia (kliki w baner) o wartości 0.25 lub 0.50 gr na allegro tak by na tym zarobić czyli za 6zł za 1000 wejść;):)
Gwarantuję że nie sprzedasz

Pizol

Pizol

Dyskutant

• Użytkownik
  • 245 postów
Konradzie, z takim podejściem, że ty na wszystkim chcesz od razu zarobić, to na takim wózku daleko nie ujedziesz ;)
Może warto popytać adminów "świeżych" stron WWW czy nie potrzebują ruchu na swojej stronie?

Guest_konradb14_*

Guest_konradb14_*
  • Gość
Jak kupują to nie tego typu reklamy a po za tym i tak nie kupują;):)
1, kasa.
2. Promotorzy wypromują.

Niestety by sprzedać trzeba pytać i "wpraszać sie z butami" pisać do sklepów internetowych itp.
Ja nie mówię że chce wszystko od razu:) Tylko tomi na mnie wyjezdza że mam malo płatnych kliknięć,

Pizol

Pizol

Dyskutant

• Użytkownik
  • 245 postów
Mylisz się, doskonale pamiętam, jak zaczynałem ze stronkami w internecie i kolega admin z dawnego forum o grach z radochą oświadcza, że zgłosił się ktoś kto mu da ruch na stronie, aż miło było patrzeć jak rekord odwiedzin w danym dniu wyskoczył ponad 60. Oczywiście teraz wiem, że to tylko śmieciowe odwiedziny ale po tym więcej osób zaczęło się rejestrować, bo myśleli, że strona popularna.
Ja bym to nazwał wyprzedź konkurencje, a co do tego wpraszania, nikt Ci nie kazuje wciskać komuś link z definicją, trzeba podejść łagodnie, a początkującym forom chyba wszelki kontakt będzie odpowiadał.
Co do sklepów, to lepiej ich nie denerwuj, bo jak się skapną, że wydadzą kasę, a nic z tego nie będą mieć to...

Użytkownik Pizol edytował ten post 15 November 2009 - 23:06

tomi135

tomi135

Uzależniony||Uzależniona

• Przyjaciel Forum
  • 3144 postów

Jak kupują to nie tego typu reklamy a po za tym i tak nie kupują;):)
Ja nie mówię że chce wszystko od razu:) Tylko tomi na mnie wyjezdza że mam malo płatnych kliknięć,

Jasne, bo chyba mamy już dość adminów nie posiadających reklamodawców. Nie mam towaru, to nie otwieram kramu. Przecież nie musisz być adminem.
Podnosząc minimum z całą pewnością nie przyśpieszysz rozwoju programu. Śmiem snuć domysły, że już jesteś bankrutem i stąd taka decyzja dotycząca progu wypłaty. Nie zdążyłeś jeszcze zarobić w innych programach a ludzie zaczęli dobijać do minimum.
Piszesz, że jak ktoś jest wstanie uzbierać 5zł to i uzbiera 10. Tylko jaką dajesz gwarancje, że ten program będzie istniał do tego czasu, albo, że Ci nie strzeli coś do głowy i nie "poprawisz" ponownie warunków w między czasie. Nie wiem czy stać początkującego admina na utratę zaufania zaraz na starcie.

Użytkownik tomi135 edytował ten post 16 November 2009 - 12:15

Guest_konradb14_*

Guest_konradb14_*
  • Gość
chyba nie czytasz artykułów na D-I:)
Mam duży zapas gotówki mam sporo sprzedanych reklam (zobacz sobie na allegro) więc nie gadaj że nie mam reklamodawców:);)
Po za tym ja piszę że nie ma chętnych na reklamy te drogie!
Po za tym pogadaj z innymi adminami by dali na allegro np linki oc wartości 0.25gr minimm i by cena była uczciwa:) Niestety niektórzy admini nie chca zarobić na allegro.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

tomi135

tomi135

Uzależniony||Uzależniona

• Przyjaciel Forum
  • 3144 postów
Wiesz, ja widzę w co klikam w Dukaciku. Jedynie w autosurfie masz reklame, z tym że coś jest nie tak.
Wczoraj wcale mi nie działał, dzisiaj w kółko wyswietlała się jedna i ta sama reklama.
Trudno mi jakoś uwierzyć w Twoje uzasadnienie podwyżki minimum.
Najchętniej bym się wycofał z programu w związku z dość zasadniczą zmianą minimum, tym bardziej że klikanie w sieczkę żeby podciągnąć o 2-3gr dziennie mi się jakoś nie uśmiecha, niestety nie dajesz możliwości bezstratnego opuszczenia programu, mimo że zmiana warunków nastąpiła z Twojej inicjatywy, nie taka była umowa podczas mojego zapisu. Do tego nie przestrzegasz swojego własnego regulaminu.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych