Skocz do zawartości

Zdjęcie

[nieuzasadniona]slightyboy Szuka Dziury W Całym? Sami Oceńcie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
21 odpowiedzi w tym temacie

norbitaly

norbitaly

Maniak

• Użytkownik
  • 1182 postów
  • GG:10572512

Ok, idąc Twoją drogą:

Można stwierdzić, że zwracasz uwagę na ograniczenia (umysłowe przede wszystkim) MMRa - skoro nie zna się na pisaniu stron WWW (cokolwiek znaczy "znać się") to nie poradzi sobie z podpięciem darmowego skryptu. Jakby nie patrzeć z góry zakładasz, że jest zbyt głupi by poradzić sobie z "darmówką" - niech lepiej podąży Twoją drogą i zatrudni programistę.

Zwracam uwagę na znany powszechny przesąd, mianowicie na niechęć do darmowych rozwiązań/produktów, która wynika z niewiedzy potencjalnego użytkownika. Zakłada on, że "to co jest tanie/darmowe, jest złe" (bo przecież nikt przy zdrowych zmysłach nie daje czegoś "dobrego" za darmo). Wypowiedź ta, ma więc na celu pokazanie, iż Twoja droga nie jest jedyną, a nieuzasadniony strach przed tym co darmowe nie zawsze jest prawidłowym odruchem. Jeśli natomiast odniosłeś to do całej swojej osoby a nie do zaistniałej sytuacji, to wybacz ale chyba już wiadomo kto ma "zaczepną" naturę. :D

PS. Gdybyś powstrzymał się od osobistej wycieczki (wypowiedzianej wprost - natomiast mojego "ataku" doszukuje się między słowami) pewnie skończyłoby się na wymianie zdań (w temacie i na temat) - tymczasem mamy słabą prowokację i długaśny temat, który z pewnością ludzie omijają z daleka. :)

EDIT:Drażni mnie brak kultury, grubiaństwo i wodolejstwo, które objawiło się później (po moim "ataku", który nie miał miejsca).

Tylko że MMR interpretuje to inaczej i nie ma do mnie żalu, a twoje zdanie w moim kierunku jest dla mnie obraźliwe i nie zgadzam się na coś takiego, mam do tego prawo.
Rozmowa jak zwykle sprowadzona do parteru, może SCO masz racje to moje odczucia zagrały tu dużą rolę niemniej jednak post slightyboya był podświadomą zaczepką, i co do tego nie mam wątpliwości. Domagam się reakcji administracji w tej sprawie

Bot Name

Bot Name
  • Advert

strusp

strusp

Struś Pędziwiatr

• Root Admin
  • 4510 postów
  • Zainteresowania:trening, ogrodnictwo, gry cRPG
Wpierw wyrażę swoje zdanie: śmiać mi się chce ze skargi, ale płakać się chce po odczytaniu PW.

Norbitaly, bez obrazy- cierpisz na manię prześladowczą? Nikt postronny nie powinien poprzeć twojej skargi na usunięcie postu i twoje poczucie krzywdy. Co innego, gdy chodzi o korespondencję między wami...

Ocena wystepów SlightyBoya na PW- dostaje ode mnie zruganie na PW + 1/6 za wywoływanie konfliktu.
Zamykam temat.
Michalkiewicz.pl -Pierwsze pióro Rzeczpospolitej
"It's not about who's right, but who's left"

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych