Skocz do zawartości

Zdjęcie

[nieuzasadniona]slightyboy Szuka Dziury W Całym? Sami Oceńcie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
21 odpowiedzi w tym temacie

norbitaly

norbitaly

Maniak

• Użytkownik
  • 1182 postów
  • GG:10572512
Witam
Chciałbym zgłosić małą skargę na administratora SlightyBoya który specjalnie i z premedytacją rozpoczął kłótnię.
Nie wiem dlaczego jest tak uprzedzony do mnie, albo to tylko moje odczucia, sami oceńcie.

W temacie Kreator Nie Wymagający Mysql ( http://www.szuwi.com...topic=84102&hl= ) postanowiłem wyrazić swoją opinię o darmowych skryptach, oto jej tresć:

Mówisz że się nie znasz na pisaniu stron a próbujesz wrzucić darmowy news ... ja tam nigdy nie korzystałem z darmówek, nie było mnie stać na programiste to pisałem ręcznie w html, później wynająłem programistę i zrobił mi skrypt jeżeli się nie mylę za 80zł

Tekst z mojej perspektywy nie obraża ani nie ubliża nikomu

Oto wzburzona i nagła reakcja SlightyBoya

Widzisz w tym coś złego?

To, że Ty nie wpadłeś na to by skorzystać z oprogramowania freeware/open source nie znaczy, że to jest złe. Wręcz przeciwnie, na autorskie rozwiązania warto decydować się tylko w przypadku kiedy brakuje komercyjnej lub darmowej alternatywy - tymczasem w sieci znajduje się mnóstwo skryptów, CMSów, a nawet tutoriali (poradników) pokazujących jak tworzyć proste skrypty (np. księgę gości czy system newsów).

PS. Dla jasności - kiedy mówię o "autorskich rozwiązaniach" nie mam na myśli implementacji tzw. "gotowców".

Nie prowokowałem go do tego, po prostu chciał rozpocząć kłótnię, a fakt który na to wskazuje to późniejszy post w który stwierdza iż po prostu go drażnię ... z tego co wiem administracja powinna być niezależna i do tego nawet jak jakas osoba go drażni to starać się unikać gier słownych jeżeli dana osoba nie łamie regulaminu. Moim zdaniem SlightyBoy działa odwrotnie, z faktu iż nie bardzo mnie lubi stwierdził że trzeba mi zafundować nowego bana, i rozpoczął kłótnię by potem skierować ją przeciwko mnie. Wiedział że ja nie należę do ludzi którzy po prostu dają sobie w kasze dmuchać. Rozumiem że może być to spowodowane tym iż przez ostatnie miesiące nie byłem przychylny administracji i miałem odmienne zdanie, często kończąc na banie, ale za to dostałem karę, więc skąd ta agresja w postach SlightyBoya?
Oczywiscie cała kłótnia na dobre zaczeła się jak zapytałem czy go rodzice nie biją że wyżywa się na pierwszej lepszej osobie w internecie, więc jeżeli chodzi o tamten post to mogę poniesć konsekwęcję ale poniesc je musi także SlightyBoy ponieważ pozwolił sobie nazwać mnie "wiejskim głupkiem" i "ignorantem" a takie słowa w postach admina nie powinny mieć miejsca.

PW 1

Zacieranie śladów - Twojej głupoty i ignorancji - powinieneś mi za to dziękować, ale nie wymagam tego od egoistów. Wiem, że nie są w stanie słów tego rodzaju wypowiedzieć. Co do winy natomiast - nie ma co jej "zwalać" na kogoś kto zawinił, to przecież nie miałoby sensu. Kto przeczyta wycinek tematu (i/lub cały) od razu zorientuje się kto szuka przysłowiowej "zaczepki".

PW 2

Jestem wg Ciebie "konfliktowy" bo walczę z głupotą, którą reprezentujesz - rozumiem to, aczkolwiek tolerować nie zamierzam i gwarantuję Ci, że na każdy kolejny jej przejaw z Twojej strony będę reagował z taką samą stanowczością. Inni po prostu dali sobie spokój i traktują Cię jak przysłowiowego "wiejskiego głupka" i/lub trolla, ewentualnie "dziecko neostrady". Ja też, nie ukrywam, mam taką samą opinię.

SlightyBoy nie należy do osób które mogą oceniać jak postrzegają mnie inni, nie ma prawa mówić za wszystkich.

Do tego teksty typu żal mi ciebie czy cos w tym rodzaju, w sumie to skąd wzieło się to żal nie wiem ale wiem że takie teksty trzymają się przedszkolaków a nie porządnych ludzi za których uważa się SlightyBoy. Na koniec jeszcze usunął cały post z tematu mimo że jego czesć była zgodna z regulaminem i nie adresowana do niego.

To wszystko pewnie też ma podłoże iż chciałem niegdys napisać artykuł o machlojkach pampersa, jednak wycofałem się z powodu braku doswiadczenia, i też tego iż żyłem bardziej wakacjami niż pampersem. Trzecim powodem było też to iż Magda nie dostarczyła mi większej ilosci dowodów, a to co miałem nie przekonało by wszystkich.

Użytkownik norbitaly edytował ten post 06 September 2009 - 22:10

Bot Name

Bot Name
  • Advert

slightyboy

slightyboy

» Nie®efo®mowaln¥ ™ «

• Przyjaciel Forum
  • 2431 postów
  • Zainteresowania:To, tamto, siamto, owanto...

Oto wzburzona i nagła reakcja SlightyBoya

A gdzie ona jest nagła i wzburzona? :D

po prostu chciał rozpocząć kłótnię

Dowodów Ci brak w tej kwestii - zapytałem kulturalnie "czy widzisz coś w tym złego?".

z tego co wiem administracja powinna być niezależna

takie słowa w postach admina nie powinny mieć miejsca

Admin != Człowiek - w żadnym stopniu się nie usprawiedliwiam, śmieszy mnie jednak to, że raz mówi się o Nas (administracji) jak o ludziach, którzy mają tylko małe przywileje i niczym się różnią się od użytkowników, a potem (kiedy pojawia się taka potrzeba) mówi się o tym, iż admin powinien zachowywać się inaczej (czyt. lepiej) niż użytkownik - zdecydujmy się na jedno.

agresja w postach SlightyBoya

Rzeczywiście, moje posty aż kipią agresją, warto może je "wygwiazdkować", by dzieci nie czytały.

Oczywiscie cała kłótnia na dobre zaczeła się jak zapytałem czy go rodzice nie biją że wyżywa się na pierwszej lepszej osobie w internecie

Aha - i nadal twierdzisz, że to ja zacząłem? :)

pozwolił sobie nazwać mnie "wiejskim głupkiem" i "ignorantem" a takie słowa w postach admina nie powinny mieć miejsca.

Nazwałem? To chyba nadinterpretacja, co więcej PW to PW (a nie post) - będą też pewnie ostrzeżenia, bo ujawniłeś prywatną korespondencję. :D

Do tego teksty typu żal mi ciebie czy cos w tym rodzaju, w sumie to skąd wzieło się to żal nie wiem ale wiem że takie teksty trzymają się przedszkolaków a nie porządnych ludzi za których uważa się SlightyBoy.

Pamiętajcie, nie używajcie nigdy słów "żal", "żenada" - to znak rozpoznawczy przedszkolaków!

Na koniec jeszcze usunął cały post z tematu mimo że jego czesć była zgodna z regulaminem i nie adresowana do niego.

Gdybyś powstrzymał się od osobistych wycieczek, post nadal "wisiałby" w temacie.

Magda nie dostarczyła mi większej ilosci dowodów, a to co miałem nie przekonało by wszystkich.

A nie przyszło Ci do głowy, że takie "przekonujące wszystkich dowody" nie istnieją?

A na koniec, w ramach podsumowania: :).

EDIT: Przypomniało mi się. Tytuł tematu jest wyraźnie pytający - to jest skarga, czy raczej szukanie pomocy (w znalezieniu haka na mnie)? Jeśli opcja numer dwa to może przeniosę do CNKB? :)

Użytkownik slightyboy edytował ten post 06 September 2009 - 22:35

pasek1948

pasek1948

Praktyk

• Oczekujący
  • 118 postów
Mówisz, że na PW można komuś naubliżać? - hmm, - ciekawa teoria.
A za ujawnienie tego dać mu jeszcze bana? - bo się jest moderatorem? - bardzo ciekawa teoria!!!
Ale czego można się spodziewać od murzyna ... :)

Użytkownik pasek1948 edytował ten post 06 September 2009 - 22:52

slightyboy

slightyboy

» Nie®efo®mowaln¥ ™ «

• Przyjaciel Forum
  • 2431 postów

Mówisz, że na PW można komuś naubliżać? - hmm, - ciekawa teoria.

Hmm... Ciekawe komu naubliżałem. :D

A za ujawnienie tego dać mu jeszcze bana? - bo się jest moderatorem? - bardzo ciekawa teoria!!!

Tyle lat na forum i regulaminu nadal nie zna. :)

Ale czego można się spodziewać od murzyna ... icon_wink.gif

I jeszcze rasista... Haha. Tu dopiero pasuje "żal".

norbitaly

norbitaly

Maniak

• Użytkownik
  • 1182 postów

Nazwałem? To chyba nadinterpretacja, co więcej PW to PW (a nie post) - będą też pewnie ostrzeżenia, bo ujawniłeś prywatną korespondencję. :lol

Czyli w PW mogę spokojnie cię zbluzgać? ok zabieram się do pracy

Najgorsze jest to że ten post to czesć twojej gry która ma na celu zdyskredytowanie mojej opini, jeżeli jestes niewinny to sieć cicho i nie komentuj, o komentarz poprosiłem innych a nie ciebie

slightyboy

slightyboy

» Nie®efo®mowaln¥ ™ «

• Przyjaciel Forum
  • 2431 postów

Najgorsze jest to że ten post to czesć twojej gry która ma na celu zdyskredytowanie mojej opini, jeżeli jestes niewinny to sieć cicho i nie komentuj, o komentarz poprosiłem innych a nie ciebie

Gdybyś przedstawiał prawdę a nie półprawdy i zmanipulowane fragmenty, pewnie bym nie reagował.

I powiem Ci, że naprawdę masz problem z tymi "teoriami spiskowymi". :)

PS. Ustanów nowe prawo - "oskarżony nie ma prawa się bronić". :D

Czyli w PW mogę spokojnie cię zbluzgać? ok zabieram się do pracy

Możesz, wszędzie możesz - pytanie tylko czy zawsze ujdzie Ci to na sucho i czy Twoje ego w pewnym momencie nie pęknie (bo czemu innemu, jak nie pompowaniu ego, służy bluzganie innych?).

Użytkownik slightyboy edytował ten post 06 September 2009 - 23:00

pasek1948

pasek1948

Praktyk

• Oczekujący
  • 118 postów

walczę z głupotą, którą reprezentujesz

Jeśli nie zdajesz sobie z tego sprawy - to to jest obrażanie!
To tylko jeden przykład - a jest ich więcej!

slightyboy

slightyboy

» Nie®efo®mowaln¥ ™ «

• Przyjaciel Forum
  • 2431 postów

Jeśli nie zdajesz sobie z tego sprawy - to to jest obrażanie!

Czy nazwałem "szanownego pana norbitaly" idiotą, głupkiem? Nie. To, że reprezentuje głupotę albo jego zachowanie wskazuje na to, że jest głupi (czyt. głupio się zachowuje) nie oznacza, iż On sam taki jest. To subiektywna opinia, bo nie mnie oceniać Jego "osobowość". Tak na marginesie - nikt nie pomyślał, że to skrót myślowy? :D :)

To tylko jeden przykład - a jest ich więcej!

Po obu stronach - radzę spojrzeć na to kto zaczął i sypnął przykładem "ignorancji, głupoty, gówniarstwa (niedojrzałości)", które wytknąłem kilkukrotnie i do których cały czas się odnoszę.

Użytkownik slightyboy edytował ten post 06 September 2009 - 23:06

norbitaly

norbitaly

Maniak

• Użytkownik
  • 1182 postów

Czy nazwałem "szanownego pana norbitaly" idiotą, głupkiem? Nie. To, że reprezentuje głupotę albo jego zachowanie wskazuje na to, że jest głupi (czyt. głupio się zachowuje) nie oznacza, iż On sam taki jest. To subiektywna opinia, bo nie mnie oceniać Jego "osobowość". Tak na marginesie - nikt nie pomyślał, że to skrót myślowy? :D :)

Po obu stronach - radzę spojrzeć na to kto zaczął i sypnął przykładem "ignorancji, głupoty, gówniarstwa (niedojrzałości)", które wytknąłem kilkukrotnie i do których cały czas się odnoszę.

Pragnę cię poinformować iż to ty wszystko zacząłeś, ale zrobiłeś to tak zgrabnie że i tak cię "uniewinnią" bo ja jestem przekonany że od samego początku byłeś wrogo nastawiony do tego co piszę.
Ja piszę swoją opinię ty stwierdziłeś w jednym z PW że zaatakowałem MMR tylko on jakoś tego tak nie odebrał

Twierdzisz też iż napisanie że ktoś reprezentuje głupotę nie oznacza że on sam jest głupi? bez komentarza

Użytkownik norbitaly edytował ten post 06 September 2009 - 23:26

slightyboy

slightyboy

» Nie®efo®mowaln¥ ™ «

• Przyjaciel Forum
  • 2431 postów

Pragnę cię poinformować iż to ty wszystko zacząłeś, ale zrobiłeś to tak zgrabnie że i tak cię "uniewinnią" bo ja jestem przekonany że od samego początku byłeś wrogo nastawiony do tego co piszę.

I znowu się kolego wycofujesz. Robisz szum, po czym stwierdzasz, że ten szum nie ma sensu bo i tak nikt nie podzieli Twojego zdania (przed momentem do takiego samego zachowania przyznałeś się w przypadku "afery Pani Magdy"). Po co więc cały ten dym? :)

Co do wrogiego nastawienia - ja ująłbym to inaczej, po prostu nie lubię kiedy ktoś opowiada "bajduły" (rozpoczynając rozmowę wcale nie byłem nastawiony wrogo - zresztą do teraz nie jest). :D

norbitaly

norbitaly

Maniak

• Użytkownik
  • 1182 postów

I znowu się kolego wycofujesz. Robisz szum, po czym stwierdzasz, że ten szum nie ma sensu bo i tak nikt nie podzieli Twojego zdania (przed momentem do takiego samego zachowania przyznałeś się w przypadku "afery Pani Magdy"). Po co więc cały ten dym? :)

Co do wrogiego nastawienia - ja ująłbym to inaczej, po prostu nie lubię kiedy ktoś opowiada "bajduły" (rozpoczynając rozmowę wcale nie byłem nastawiony wrogo - zresztą do teraz nie jest). :D

Wycofuję się? co ty pierdzielisz ... i kolejny post tylko po to by podważyć moje słowa ... ah ta manipulacja

Co do tego że pampers oszukał Magdę się nie wycofuję, zwłaszcza że chyba pod presją Magda zaczeła nawet reklamować aukcje pampersa

Użytkownik norbitaly edytował ten post 06 September 2009 - 23:43

slightyboy

slightyboy

» Nie®efo®mowaln¥ ™ «

• Przyjaciel Forum
  • 2431 postów

Twierdzisz też iż napisanie że ktoś reprezentuje głupotę nie oznacza że on sam jest głupi? bez komentarza

Roger Guerreiro reprezentuje Polskę - czy jest Polakiem? :D

Wycofuję się? co ty pierdzielisz ... i kolejny post tylko po to by podważyć moje słowa ... ah ta manipulacja

Tu nie trzeba nic podważać, sam się gubisz w zeznaniach. Zakładasz temat chociaż wiesz, że nic z niego nie wyniknie (nie osiągniesz swojego celu). :)

norbitaly

norbitaly

Maniak

• Użytkownik
  • 1182 postów
I znów sprowadzasz mnie do parteru czyli do swojego poziomu i pokonujesz własną bronią, ale z tym Rogerem przegiąłeś, to oznacza że jak powiem że reprezentujesz kretynizm w czystej postaci to nie możesz mnie za to ukarać bo to nie jest obrażanie?

slightyboy

slightyboy

» Nie®efo®mowaln¥ ™ «

• Przyjaciel Forum
  • 2431 postów

I znów sprowadzasz mnie do parteru czyli do swojego poziomu i pokonujesz własną bronią, ale z tym Rogerem przegiąłeś, to oznacza że jak powiem że reprezentujesz kretynizm w czystej postaci to nie możesz mnie za to ukarać bo to nie jest obrażanie?

Zrozum - jest różnica między jawną obelgą (w poście, na forum) a tą skierowaną prywatnie (to nie znaczy, że przyznałem się do tego, iż kogokolwiek obraziłem) - w to administracja nie ma prawa się mieszać.

Jakbyś zauważył to do niczego Cię nie sprowadzam (powiedziałbym, że jest wręcz przeciwnie), bawię się dobrze po prostu i tyle. Z mojej strony to póki co wszystko - dajmy się pośmiać/wypowiedzieć innym. :)

MMR

MMR

Znawca

• Użytkownik
  • 355 postów
  • Zainteresowania:e-commerce, programy partnerskie, marketing wielopoziomowy
Może teraz ja się wypowiem....jak chodzi o to co napisał w wspomnianym wyżej temacie Norbitaly odnośnie darmowych skryptów jakoś mi specjalnie nie ubliżyło, bo to że on takich nie stosuje to jego sprawa, ja je stosuje i to też jest moja sprawa, a każdy chyba ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie i nie powinno być co do tego wątpliwości, dziwię się tylko reakcji Slightyboya. Wydaję mi się, że było to zbyt impulsywne, no ale często tak człowiek działa....właśnie pod wpływem impulsu....
....a może i rzeczywiście niechęci do danej osoby ??

Co do samego tematu skargi....widywałem tutaj już kilkanaście jak nie kilkadziesiąt podobnych skarg, nawet jednej z nich sam swego czasu byłem autorem. Ja wszystko rozumiem regulamin regulaminem, ale jak to się mówi.....

NADGORLIWOŚĆ BYWA GORSZA OD FASZYZMU

I to się nie tyczy tylko pewnych decyzji Slightyboy'a ale także kilku osób z administracji. I wcale nie chodzi o to, że ja chcę teraz komuś "dowalić", obrazić. Sugeruję tylko, żeby po prostu decyzje, które są podejmowane przez administrację były nieco bardziej przemyślane, bo moim zdaniem właśnie tego typu kłótnie powstają przez nie do końca przemyślane decyzje.

norbitaly

norbitaly

Maniak

• Użytkownik
  • 1182 postów
Ja swoją skargę podtrzymuję, domagam się jakiejś kary dla slightyboya za podżeganie do kłótni, nie ja pierwszy uważam że jesteś zaczepny.

slightyboy

slightyboy

» Nie®efo®mowaln¥ ™ «

• Przyjaciel Forum
  • 2431 postów
Miałem się nie odzywać, ale MMR podbił temat. Na noc zadam tylko jedno pytanie i chcę otrzymać konkretną odpowiedź:

Kto to wszystko zaczął?
(czy aby na pewno moje pytanie "widzisz w tym coś złego?" można uznać za zaczepne - może warto spojrzeć na "niskopoziomowe" pytanie Norbiego w sprawie rodziców?)

dziwię się tylko reakcji Slightyboya. Wydaję mi się, że było to zbyt impulsywne

Cały czas zadaję jedno pytanie - gdzie wyraża się ta moja impulsywność/zaczepność? Pokażcie mi jak na tacy, bo nie widzę tego. :)

norbitaly

norbitaly

Maniak

• Użytkownik
  • 1182 postów

Miałem się nie odzywać, ale MMR podbił temat. Na noc zadam tylko jedno pytanie i chcę otrzymać konkretną odpowiedź:

Kto to wszystko zaczął?
(czy aby na pewno moje pytanie "widzisz w tym coś złego?" można uznać za zaczepne - może warto spojrzeć na "niskopoziomowe" pytanie Norbiego w sprawie rodziców?)

Cały czas zadaję jedno pytanie - gdzie wyraża się ta moja impulsywność/zaczepność? Pokażcie mi jak na tacy, bo nie widzę tego. :)

Proszę bardzo

Widzisz w tym coś złego?

To, że Ty nie wpadłeś na to by skorzystać z oprogramowania freeware/open source nie znaczy, że to jest złe.

Ten post ma wiele podtekstów odnoszonych się bezpośrednio do mnie.
Sugeruje że byłem za głupi by używać darmówek
Pewnie chciałeś napisać: To że ty nie jesteś na tyle inteligentny by skorzystać ...
lub
To że ty jesteś za głupi by sko...

Zwrot nie wpadłeś na to oznacza że nie byłem na tyle sprytny by na to wpaść, żeby uniknąć kłótni mogłeś napisać to że ty nie używasz darmówek ... i nie było by awantury
Późniejsza reakcja w której napisałeś iż cię drażnię potwierdza to co mówię

Użytkownik norbitaly edytował ten post 07 September 2009 - 00:32

slightyboy

slightyboy

» Nie®efo®mowaln¥ ™ «

• Przyjaciel Forum
  • 2431 postów
Ok, idąc Twoją drogą:

[Do MMRa:] Mówisz że się nie znasz na pisaniu stron a próbujesz wrzucić darmowy news ...

Można stwierdzić, że zwracasz uwagę na ograniczenia (umysłowe przede wszystkim) MMRa - skoro nie zna się na pisaniu stron WWW (cokolwiek znaczy "znać się") to nie poradzi sobie z podpięciem darmowego skryptu. Jakby nie patrzeć z góry zakładasz, że jest zbyt głupi by poradzić sobie z "darmówką" - niech lepiej podąży Twoją drogą i zatrudni programistę.

To, że Ty nie wpadłeś na to by skorzystać z oprogramowania freeware/open source nie znaczy, że to jest złe.

Zwracam uwagę na znany powszechny przesąd, mianowicie na niechęć do darmowych rozwiązań/produktów, która wynika z niewiedzy potencjalnego użytkownika. Zakłada on, że "to co jest tanie/darmowe, jest złe" (bo przecież nikt przy zdrowych zmysłach nie daje czegoś "dobrego" za darmo). Wypowiedź ta, ma więc na celu pokazanie, iż Twoja droga nie jest jedyną, a nieuzasadniony strach przed tym co darmowe nie zawsze jest prawidłowym odruchem. Jeśli natomiast odniosłeś to do całej swojej osoby a nie do zaistniałej sytuacji, to wybacz ale chyba już wiadomo kto ma "zaczepną" naturę. :D

PS. Gdybyś powstrzymał się od osobistej wycieczki (wypowiedzianej wprost - natomiast mojego "ataku" doszukuje się między słowami) pewnie skończyłoby się na wymianie zdań (w temacie i na temat) - tymczasem mamy słabą prowokację i długaśny temat, który z pewnością ludzie omijają z daleka. :)

EDIT:

Późniejsza reakcja w której napisałeś iż cię drażnię potwierdza to co mówię

Drażni mnie brak kultury, grubiaństwo i wodolejstwo, które objawiło się później (po moim "ataku", który nie miał miejsca).

Użytkownik slightyboy edytował ten post 07 September 2009 - 00:55

Bot Name

Bot Name
  • Advert

SCO

SCO

Uzależniony||Uzależniona

• Użytkownik
  • 1587 postów

Witam
Chciałbym zgłosić małą skargę na administratora SlightyBoya który specjalnie i z premedytacją rozpoczął kłótnię.
Nie wiem dlaczego jest tak uprzedzony do mnie, albo to tylko moje odczucia, sami oceńcie.

Odpowiedz: Tak, to tylko Twoje odczucie :), rzecz jasna pozbawione racjonalnych przesłanek.
Zatem myślę, ze temat jest już do zamknięcia :D

Amen

http://www.idealneupominki.pl - prezenty na każdą okazję!  A może zabawki dla dzieci - http://maxzabawki.pl :icon_biggrin:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych