Skocz do zawartości

Zdjęcie

100% System Zarabiania?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

dumbi

dumbi

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 2 postów
Witam

Jak myślicie istnieje sposób na gwarancję wysokiego zarobku przez internet?

Dwie kwestie ciągle się przeplatające bukmacherka i poker.
Co ma lepszą stopę zwrotu i pewniejszą?

PS.
Wiem że to mój pierwszy post ale ciekaw jestem waszej opinii.

Użytkownik homer edytował ten post 01 August 2009 - 21:18

Bot Name

Bot Name
  • Advert

sieger

sieger

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 665 postów
tak , szczególnie ci co obstawiali , ze wisła zagra w LM kokosy zarobili ;)
a poza tym to jest chyba spam bo widzę reflink

dumbi

dumbi

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 2 postów
Sieger:
Przeczytaj dokładnie to co napisałem.
Strona nie jest o zakładach tylko o zarabianiu na pokerze.

Spam to raczej nie jest, zapraszam do dyskusji co może być bardziej opłacalne zarabianie przez pokera (www.dorabianie.com.pl) czy zakłady ?

Dlaczego ten post jest tutaj?
Bo zakłady bukmacherskie i poker cały czas się ze sobą przeplatają kto spróbuje jednego próbuje zaraz drugie - wszystkich przyciąga to samo łatwa szybka kasa, myślę że dzięki tej stronie można więcej zarobić.

detmold

detmold

Praktyk

• Użytkownik
  • 141 postów

Spam to raczej nie jest, zapraszam do dyskusji co może być bardziej opłacalne zarabianie przez pokera (www.dorabianie.com.pl) czy zakłady ?

Ja u buka wtopiłem swego czasu 4 kafle, później odrobiłem ale to już inna bajka ;)
Dużo zależy jaki masz kapitał jeśli do buka wchodzisz z kwotą 100k to masz spore szanse zarobić 4k, oczywiście przy umiejętnej grze. Ale nie licz, że jak wpłacisz 10zł to wyciągniesz 1000zł.
Zainkasuj 10 zł za konto bankowe w mbank, lub 8zł za całkowicie darmowe i w pełni funkcjonalne konto młodzieżowe. Wystarczy 15 min na wypełnienie formularza online!

tom4u

tom4u

Dyskutant

• Użytkownik
  • 302 postów

Dużo zależy jaki masz kapitał jeśli do buka wchodzisz z kwotą 100k to masz spore szanse zarobić 4k, oczywiście przy umiejętnej grze. Ale nie licz, że jak wpłacisz 10zł to wyciągniesz 1000zł.

Mimo wszystko nie zgodzę się z tym. Swego czasu grałem sporo, przykładowo wpłaciłem 27 zł, a wygrałem 1148 zł, obstawiając 15-17 spotkań. Ryzyko było spore, ale opłaciło się. Każdy ma swoje sposoby i można wyciągnąć naprawdę spore sumy.

ImperiumReklamy (15 wypłat) 245,47pln CentrumReklamy (7) 216,21pln ZielonyMail (13) 207,15pln,WordLinx (5) 47,5$

MarcinKaczmarski1981

MarcinKaczmarski1981

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów
Ja gram w zakłady w ten sposób. Stawiam 100 złoty na 1 mecz i zgarniam 200. Szansa jest 33,33 % . A jak przegram to wpłacam 25 złoty i gram systemem Greenwood. Na razie działa. Na plusie jestem jakieś nie całe 350 złoty. Oczywiście porażki też nie raz się zdarzają. A pokera odradzam bo to moja ulubiona gra i chociaż bardzo dobrze gram to naprawdę jest ciężko wygrać. Żeby być mistrzem trzeba mieć łeb na karku, bardzo dużą wiedzę o pokerze i praktykę. No i szczęście.

Kojocik

Kojocik

Stażysta

• Użytkownik
  • 85 postów
Z dwojga złego lepszy jest bukmacher. Poker to wyższa szkoła jazdy, oprócz szczęścia trzeba mieć ściśle określoną wiedzę.
A dlaczego z dwojga złego? Nie oszukujmy się, (tak jak kolega wyżej wspomniał) 15-17 spotkań w jednym kuponie to raczej jednorazowy strzał, który prędko się nie powtórzy. U bukmachera można zarabiać. Są różne systemy. Ja opracowałem swój własny, jednak zarobki nie powalają na ziemię (przynajmniej mnie nie satysfakcjonowały).

dawwyy

dawwyy

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 5 postów
nie ma czegoś takiego jak 100% system który da nam ciągłe zyski. Wszystko zależy od doświadczenia, a żeby je nabyć trzeba swoje przegrać.
cze

pankrzysiek

pankrzysiek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 7 postów
z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że nie ma czegoś takiego jak 100% pewny system zarabiania. to jest bardziej jak loteria

przero

przero

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów
Buki są nastawione aby to one zarabiały, a my tracili. Nic za darmo nic Ci nie dadzą...

traderman

traderman

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 9 postów

Witam

Jak myślicie istnieje sposób na gwarancję wysokiego zarobku przez internet?

Dwie kwestie ciągle się przeplatające bukmacherka i poker.
Co ma lepszą stopę zwrotu i pewniejszą?

PS.
Wiem że to mój pierwszy post ale ciekaw jestem waszej opinii.

to już lepiej zainwestuj na rynku forex większa szansa że zarobisz bo masz 50/50 że albo spdanie waluta albo wzrośnie tu dochodzi o wiele większe ryzyko tak uważam :)

gacek123

gacek123

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów
Nigdy zysku nie mozesz być pewien, aczkolwiek ja nie ryzkuje i gram w surebety

Mateusz432

Mateusz432

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 20 postów

W sumie to i na pokerze i na bukmacherstwie można zarabiać. Z tym, że poker wymaga czasu, a bukacherstwo raczej nie. Bukmacherka to fajny, łatwy, przyjemny sposób na zarobek, tylko że u nas nielegalny, ale to inna kwestia. A jak można zarabiać na obstawianiu spotkań. W zasadzie to należy przeanalizować kursy wstecz i przeliczyć które posiadają valuebet. Jeśli znajdziesz takie, to wtedy można obstawiać. Załóżmy np. kursy z przedziału bet365 1,25-1,3 na tenis. Na sto meczów WTA tenis z bet365 byłbyś średnio na jednym meczu 0,05 do tyłu.Wtedy jeśli dostrzeżesz kur lepszy od średniej na innym buku niż w bet365, to obstawiasz i jesteś w teorii do przodu, czyli dajmy na to na Pinnacle masz 1,4 a na bet365 1,28. Wtedy 1,4-1,28+0,05=0,07 do przodu.

kysy

kysy

Stażysta

• Użytkownik
  • 88 postów

Po kilku poważnych przegranych w pokera skutecznie wyleczyłem się z tej gry. Po prostu karta mi nie idzie. Nie wiem z czego to wynika, bo na pewno nie z rachunku prawdopodobieństwa. Chyba przerzucę się na granie na giełdzie, bo tam chociaż mam jakiś wpływ (ograniczony, ale mam) na to czy uda mi się zarobić czy nie. 

A patrząc na notowania WIG-u http://www.bankier.p...html?symbol=WIG idzie kolejny dołek po którym muszą przyjść wzrosty :) To taki mój plan na najbliższą przyszłość :)

Reldares

Reldares

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 20 postów

Najlepiej to się wziąć do uczciwej pracy, bo te systemy zarabiania w internecie są niewiele warte.

chuck76

chuck76

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 20 postów

No bukmacherka raczej jest dość ryzykownym sposobem zarabiania, nie ma pewnej i skutecznej metody ;p

Ambross

Ambross

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów

No bukmacherka raczej jest dość ryzykownym sposobem zarabiania, nie ma pewnej i skutecznej metody ;p

I stresującym, wiem coś o tym... Ale z drugiej strony, kto nie ryzykuje nie pije szampana ;)

kmaksiu

kmaksiu

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 21 postów

Na pewno może być to opłacalne, jednak musimy poświęcić bardzo dużo czasu i nerwów, ponieważ trzeba analizować na szybko i korzystać z wszystkich dostępnych informacji, a takie często pojawiają się przed samym meczem, tak więc bez obszernej wiedzy nie ma co ryzykować

Darus

Darus

Początkujący

• Użytkownik
  • 49 postów

Nie ma sposobu który gwarantuje zawsze wygraną. To jest hazard a obstawia się sport który jest nieprzewidywalny. Kiedyś grałem ale to zaczęło mnie za bardzo wciągać...

Bot Name

Bot Name
  • Advert

endgjunowy

endgjunowy

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów
  • Zainteresowania:strzelectwo, sporty zimowe, hokej, turystyka górska

Moim zdaniem bukmacherka jest o wiele "łatwiejsza" niz forex, bawiłem się w jedno i drugie. 

Na bukmacherke miałem prosty system, wybierałem 2-3 mecze w miarę "pewne" z dobrym kursem za równą sumę.

Kurs 5-7 za 100,200zł.

Natomiast do forexu trzeba mieć większą wiedze i większy kapitał, bo to nie jest łatwy zarobek.

Finał jest taki, że wziołem się za normalną pracę ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych