Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem Z Logowanie Na E-gold

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Xander26

Xander26

Stażysta

• Zbanowany
  • 57 postów
Witam już od jakiegoś czasu nie mogę sie dostać na swoje konto prubowałem już rużnych sposobów pisałem maile do administratorów e-gold i nie mam żadnego odezwu wpisywałem już rużne chasła itp nic to nie dało mam cały czas ten komunikat:

"The IP you are using to access the e-gold website (adres IP) appears to be either an open proxy or otherwise exploited. You will not be permitted to access e-gold services from this IP while this condition continues.

Your first order of business to restore access should be to make sure that you are computing securely. Please read and implement e-gold's Security Recommendations."

jeśli ktoś wie co mogę zrobić aby rozwiązać problem prosze o pomoc

Bot Name

Bot Name
  • Advert

adi1982

adi1982

Maniak

• Użytkownik
  • 1421 postów

Witam już od jakiegoś czasu nie mogę sie dostać na swoje konto prubowałem już rużnych sposobów pisałem maile do administratorów e-gold i nie mam żadnego odezwu wpisywałem już rużne chasła itp nic to nie dało mam cały czas ten komunikat:

"The IP you are using to access the e-gold website (adres IP) appears to be either an open proxy or otherwise exploited. You will not be permitted to access e-gold services from this IP while this condition continues.

Your first order of business to restore access should be to make sure that you are computing securely. Please read and implement e-gold's Security Recommendations."

jeśli ktoś wie co mogę zrobić aby rozwiązać problem prosze o pomoc

Zmienić IP najlepiej. Powinno pomóc o ile masz możliwość.
Tylko po co komuś tam konto?

Xander26

Xander26

Stażysta

• Zbanowany
  • 57 postów
Nie bardzo mogę zmienić IP nie mam zewnętrznego ani neo, mam tam kilka dolców i może uda mi sie je odzyskać

Użytkownik Xander26 edytował ten post 16 July 2009 - 21:41

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych