Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dlaczego programy fimy Kreativo trafiły na Czarną Listę

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
132 odpowiedzi w tym temacie

norbitaly

norbitaly

Maniak

• Użytkownik
  • 1182 postów
  • GG:10572512

Chcialbym przypomniec, ze ten temat nie sluzy do autopromocji swoich stron, swoich artykulow itd. itp.

Ja tylko odpowiadam na zadane pytanie, to pytanie wymusza promocję ;)

Bot Name

Bot Name
  • Advert

slightyboy

slightyboy

» Nie®efo®mowaln¥ ™ «

• Przyjaciel Forum
  • 2431 postów
  • Zainteresowania:To, tamto, siamto, owanto...
Twierdziłeś ostatnio, że nie będziesz się wypowiadał dopóki Twój "raport" nie ujrzy światła dziennego. W temacie ponad 30% postów są Twojego autorstwa - ktoś może zinterpretować to na Twoją korzyść (jak to wiele masz do powiedzenia na ten temat) - prawda jest niestety przykra, większość Twoich wypowiedzi opiera się na stwierdzeniu "to nie prawda, mam na to dowody, ale wam nie pokażę" (nie ma co ukrywać, dziecinna zagrywka).

Daj sobie i innym spokój (prowokujesz ich do wypowiedzi, pisząc albo bzdury, albo "rewelacje", których szczegółów nie chcesz podać)...

norbitaly

norbitaly

Maniak

• Użytkownik
  • 1182 postów

Twierdziłeś ostatnio, że nie będziesz się wypowiadał dopóki Twój "raport" nie ujrzy światła dziennego. W temacie ponad 30% postów są Twojego autorstwa - ktoś może zinterpretować to na Twoją korzyść (jak to wiele masz do powiedzenia na ten temat) - prawda jest niestety przykra, większość Twoich wypowiedzi opiera się na stwierdzeniu "to nie prawda, mam na to dowody, ale wam nie pokażę" (nie ma co ukrywać, dziecinna zagrywka).

Daj sobie i innym spokój (prowokujesz ich do wypowiedzi, pisząc albo bzdury, albo "rewelacje", których szczegółów nie chcesz podać)...

Przepraszam ale wypowiedziałem zdanie na temat tego co napisała anta a potem tamten gość coś zaczął się pultać do mnie, ja nie zacząłem i zacznij patrzeć na mnie nie jak na wroga ale jak na usera. Co bym nie napisał w tej sytuacji jest to krytykowane, mam prawo do wypowiadania własnych poglądów i nie zabronisz mi ich wypowiedzieć, tyle w tym temacie
Zacznij być obiektywny tak jak ja będę obiektywny w ARTYKULE (a nie raporcie) który piszę

kaskader

kaskader

Maniak

• Użytkownik
  • 1357 postów

Przepraszam ale wypowiedziałem zdanie na temat tego co napisała anta a potem tamten gość coś zaczął się pultać do mnie, ja nie zacząłem i zacznij patrzeć na mnie nie jak na wroga ale jak na usera. Co bym nie napisał w tej sytuacji jest to krytykowane, mam prawo do wypowiadania własnych poglądów i nie zabronisz mi ich wypowiedzieć, tyle w tym temacie
Zacznij być obiektywny tak jak ja będę obiektywny w ARTYKULE (a nie raporcie) który piszę

Raport = > artykuł... a niedługo będzie notka.

slightyboy

slightyboy

» Nie®efo®mowaln¥ ™ «

• Przyjaciel Forum
  • 2431 postów

Od Twojej "notki" (jak słusznie nazwał to Kaskader) nie oczekuję obiektywizmu, tylko nie rozumiem czemu wg Ciebie, w momencie kiedy zwracam uwagę na Twoją niekonsekwencję, jestem nieobiektywny. ;)

Thomaszek

Thomaszek

Uzależniony #93

• Użytkownik
  • 2135 postów
I po temacie... Zszedł na dalsze tory jak wszystkie ostatnio...

norbitaly

norbitaly

Maniak

• Użytkownik
  • 1182 postów

Raport = > artykuł... a niedługo będzie notka.

Zaraz to nie ja nazwałem tego co piszę raportem, tylko zrobił to ktoś inny, nie wiem kto ale na dalszych stronach ktoś nazwał to raportem i tak się przyjęło
A więc żeby była jasność, to będzie raport, i będzie neutralny jeżeli to do kogoś nie dociera. Oberwie się pampersowi i Magdzie za wiele spraw które poprowadzili błędnie

kaskader

kaskader

Maniak

• Użytkownik
  • 1357 postów

A więc żeby była jasność, to będzie raport

Ja tam się nie znam, ale trochę świeżego powietrza powinno pomóc...

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów

Co bym nie napisał w tej sytuacji jest to krytykowane, mam prawo do wypowiadania własnych poglądów i nie zabronisz mi ich wypowiedzieć, tyle w tym temacie

Nikt Ci nie ujmuje prawa do wyrażania poglądów.
Użytkownicy zwracają Ci jednak uwagę, że aktualnie ich po prostu nie masz.
Przejrzyj swoje posty.
Tego nie wiesz, o tamtym musisz się dowiedzieć, z tym zapoznać, o jeszcze czymś innym przeczytać, o coś zapytać - tu pytasz o rzeczy nam znane od początku, cokolwiek nie piszesz - okazuje się, że dla Ciebie niemal każda sprawa to novum.
Za to owe 'poglądy' ukształtowane jak diabli - temu przyłożę i tamtego kopnę, taki jestem cool.

Twoje 'poglądy' to powtarzanie stałej mantry i zacięcie do zadymiarstwa - bez ładu, składu i rzetelnego rozeznania sytuacji.
Wypisz wymaluj jak u gryzipórków "Faktu" i jemu podobnych, tylko na dużo niższym poziomie, bo oni chociaż w pisowni błędów mniej robią.

Użytkownik anta edytował ten post 06 June 2009 - 21:00

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów
Kto ma wstręt do czytania lub czytać nie potrafi - nie musi tego robić. ;)
Uwagi, że ściera się rolka w myszce również może sobie darować. ;)

W temacie padło wiele zarzutów na temat niesłusznego krzywdzenia Magdaleny i 'nagonki' na nią zorganizowaneje i sterowanej przez 'klikę oligarchów forum'.
Obrońcy okazują troskę prześladowanej i nękanej admince Kreativo.
Argumenty jakich używają, wskazują na zupełną nieznajomość sytuacji, a co gorsze sugerują jakoby Magdalena - nieświadoma nowicjuszka w dziedzinie getpaidu - przy kupnie programów została perfidnie oszukana przez starego wygę, czyli Pampersa.
Niestety, niewielu z obrońców Magdaleny pofatygowało się wcześniej, by poznać fakty omawiane w porozrzucanych na forum tematach dotyczacych jej rocznej działalności.

Korzystając z wolnej chwili i posiłkując się notatkami z własnego serwisu przedstawiam zatem w formie kalendarium jak i dlaczego kształtowała się opinia o Magdalenie i programach, które po roku jej adminowania znalazły się na Czarnej Liście.

07.06.2008

Programy Cash-Ad-Team

* Dotychczasowy administrator i wlaściciel programów Cash-Ad-Team, poinformował, że przekazuje je w inne ręce i żegna się z getpaidem.
CentrumBiznesu, Dolarek, EuroBiznes i StrefaBiznesu od wczoraj należą do właścicielki ifordon.pl a jest nią Magdalena Drewka.

Warto przypomnieć, że Magdalena zanim kupiła w/w programy, od dłuższego czasu była ich wierną reklamodawczynią, promującą na ich łamach regionalny serwis iFordon.
Uczestnicy programów Cash-Ad-Team zarabiali na reklamach, a dodatkowo mogli otrzymać zapłatę za komentowanie artykułów w reklamowanym serwisie.
Sporo wskazuje na to, że zakup programów Cash-Ad-Team miał na celu stworzenia zaplecza dla tego serwisu, którego właścicielką lub współwłaścicielką jest Magdalena.

Jej exposé w temacie:

http://www.szuwi.com...a-e-t76647.html

Jej ocena samej siebie jako osoby świetnie zorientowanej w getpaidzie

Byłam na kazdym stopniu GET PAIDU, solowym uczestnikiem, uczestnikiem ze stronka www o zarabianiu, uczestnikiem-przewodnikiem po tym swiecie, uczestnikiem ladujacym kieszonkowe w pojedyncze reklamy, potem VIPem.... a teraz wlascicielem. Znam wady i zalety kazdej fazy rozwoju, mam szeroka perspektywe.

oraz stosunek do niezadowolonych ze zmian uczestników programów wyrażony w temacie:

http://www.szuwi.com...topic=77556&hl=

Warto zwrócić tez uwagę na zdanie:

PS. Politycy mieli dla Tuska wiecej zrozumienia, niz panuje tutaj... Podobno kazda ogromna zmiana powinna miec 100 dni ciszy i byc oceniana po ich uplywie...

19.06.2008

Nowa administratorka programów wdraża pierwsze - i już kontrowersyjne zmiany.
CentrumBiznesu pozbawione będzie wynagrodzenia punktowego, które ze względu na atrakcyjne warunki stanowiło atut programu.
Do Dolarka za to "wracają" reklamy punktowe. Gromadzone punkty, niewymienialne na gotówkę, służyć mają wygenerowaniu większej ilości reklam wewnętrznych, co ograniczy swobodę dysponowania własnym zarobkiem.
Jak dotąd reklamy punktowe promują serwis administratorki, a wartość 2 (sic!) punktów mierzona jest 90-sekundowym timerem.
Do dobrych tradycji tych programów należały prostota uczestnictwa, duża ilość reklam, dobre zarobki.
Znika też inna dobra tradycja - konsultowania zmian z użytkownikami i uprzejmości.
Można by idąc w ślady Cycerona zakrzyknąć "O tempora! O mores!"
Tylko czy warto silić się na podzwonne?

Link do tematu: http://www.szuwi.com...pic=77556&st=40

24.06.2008

CentrumBiznesu

* Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią w CentrumBiznesu ograniczono możliwość zarobków, likwidując wynagrodzenie punktowe.
Na plus należy zaliczyć, że wbrew wcześniejszej zapowiedzi, według której wymiana punktów na gotówką dotyczyć miała jedynie tych uczestników, którzy zdecydują się na nią do 22 czerwca, punkty przeliczono wszystkim, dopisując równowartość do kont.

Programy Cash-Ad-Team (a może Kreativo?)

* W programach Cash-Ad-Team, jak nadal nazywa je właścicielka, czyli CentrumBiznesu, Dolarku, EuroBiznesie i StrefieBiznesu w sekcji zainteresowań poszerzono wybór opcji. Dodano "zarabianie przez komentowanie".
Kontrowersyjne punktowe reklamy serwisu właścicielki, niepodlegające oprocentowaniu z dochodów poleconych, mają być targetowane i otrzymywać je będą tylko ci uczestnicy, którzy wyrażą na to zgodę zaznaczając swój wybór.

07.07.2008

Programy Cash-Ad-Team - problemy z PayPal

* W ostatnich dniach wielu uczestnikom programów Cash-Ad-Team (CentrumBiznesu, Dolarek, EuroBiznes i StrefaBiznesu) PayPal zablokował funkcjonalność konta.
Powodem najprawdopodobniej brak weryfikacji konta właścicielki programów, a transakcje przez nią dokonane zostały cofnięte i wymagają dodatkowej weryfikacji.
Nie jest to pierwszy przypadek blokowania kont przez PayPal, jednak adminka dotąd nie zajęła w tej sprawie stanowiska i nie poinformowała czy podjęła jakieś kroki w celu wyjaśnienia sytuacji lub zwrotu cofniętych należności na konta.
Reklamy serwisu adminki, które od 1 lipca miały być skierowane jedynie do tych osób, które zaznaczyły to w zainteresowaniach, nadal wysyłane są do wszystkich uczestników.
Warto jednak zaznaczyć, że jak dotąd ilość reklam nie odbiega od poprzedniej normy i zarobki pozostają na zbliżonym poziomie.

Czy to nie dziwne, że adminka i - jak sama się określiła - doświadczona getpaidowiczka, która powinna znać realia i być na bieżąco z wydarzeniami, nie pomyślała o tym, że należy mieć zweryfikowane konto PayPal?
A jednak nie pomyslała i 'dzięki' temu PayPal do czasu wyjaśnienia zamroził konta uczestnikom programów, którym Magdalena przez PayPal zrobiła wypłaty.

Linki do tematów:
http://www.szuwi.com...pic=77556&st=60
http://www.szuwi.com...nki-t77597.html

30.07.2008

StrefaBiznesu

* Podobno od jutra nastapić mają "rewolucyjne" zmiany w StrefieBiznesu.
"Podobno" - bo admin-maila z informacjami na temat zmian w programie nie otrzymałam, adminka programu nie umieściła go na stronie programu, a na apel, by maila powtórzyć - nie zareagowała.
Ze szczątkowych informacji, które znaleźć można jedynie na FVC wynika, że podniesiony zostaje próg wypłaty do - bagatela - 20 $ (lub - sic! -50 PLN) a żeby zarobione pieniądze otrzymać, trzeba będzie podpisać i wysłać pocztą (koszt ok.5 PLN) formularz umowy partnerskiej.
Wypowiedź adminki na forum brzmi mętnie i nie przedstawia konkretnej i jasnej oferty programu.
Do tej chwili nowe warunki uczestnictwa nie zostały przedstawione także na stronie StrefyBiznesu.
Tym samym program staje się niepewny.
Z przykrością zdejmuję StrefęBiznesu z listy programów polecanych i ostrzegam przed uczestnictwem w tym programie, ponieważ nowe warunki są nierealne, a po kilku-kilkanastu miesiącach potrzebnych na uzbieranie miniumum może się okazać, że z braku reklamodawców i uczestników wypłaty się nie otrzyma.

Programy Cash-Ad-Team

* Kilka dni temu właścicielka programów Cash-Ad-Team (CentrumBiznesu, Dolarek, EuroBiznes i StrefaBiznesu) poinformowała, że PayPal zdjął blokadę z jej konta.
Nie wpłynęło to jednak na realizację wypłat. Wydłuża się czas oczekiwania na nie, rosną kolejki.
Moje zlecenia wypłaty na bank polski wiszą od 11 dni i mieszczą się jeszcze w regulaminowych dwóch tygodniach, ale chociaż minęły dwa wekeendy, z kolejki oczekujących ubyło dopiero jednego - może dwóch poprzedników.
Ostatnio wyraźnie zmniejszyła się też ilość reklam.

25.08.2008

Programy Cash-Ad-Team

* W programach CentrumBiznesu, Dolarek, EuroBiznes i StrefaBiznesu znika opcja wypłat na e-gold.
Adminka decyzję uzasadnia zablokowanym kontem i problemami z tym procesorem płatniczym jakie w ostatnich miesiącach stały się udziałem wielu osób.
Jednocześnie informuje, że znaczne opóźnienia wypłat z programów są skutkiem opóźnień jej własnych wpływów i zobowiązuje się zrekompensować je uczestnikom, za każdy dzień zwłoki doliczając do konta 0,1% kwoty zleconej do wypłaty.

04.09.2008

Programy Cash-Ad-Team

* Adminka programów CAT poinformowała o nieobecności w dniach 1 - 15 września.
Do tego czasu wstrzymane są wypłaty a reklamy realizuje zastępca.
Mija sto dni zarządzania programami CAT przez nową właścicielkę.
Sto dni, do których na wzór polityków sama się odwoływała.
Zapowiedź zmian w CentrumBiznesu, Dolarku i EuroBiznesie, które nastapić mają do końca bieżącego roku na wzór tych, jakie zaszły w StrefieBiznesu nie wróży niczego dobrego.
Zmodyfikowany Konkurs na poleconych w Dolarku nie został zakończony, do dwóch miesiecy pogłębiają się opóźnienia w realizacji wypłat.

Po 100 dniach od czasu przejęcia programów

http://www.szuwi.com...ic=77556&st=100

16.09.2008

Dolarek

* W Dolarku ogłoszono zakończenie Konkursu na Poleconych i rozdzielono nagrody dopisując je do kont uczestników.
Niestety, nie wiadomo kiedy (i czy w ogóle?) pojawią się na kontach bankowych. Adminka wprawdzie wróciła z urlopu, a reklamy podczas jej nieobecnosci wysyłane były na bieżąco, o wypłatach jednak nie słychać, a czas oczekiwania przekroczył już dwa miesiące i kolejka - podobnie jak w pozostałych programach CAT wciąż się wydłuża.

20.09.2008

Skarbonka

* Około połowy września program zmienił właściciela. Obecnie należy do adminki CentrumBiznesu, Dolarka, EuroBiznesu i StrefyBiznesu, które już trzeci miesiąc zalegają z wypłatami.

Link do tematu: http://www.szuwi.com...pic=60765&st=40

Przy okazji - jaki sens miał zakup piątego programu, skoro nie można było sobie poradzić z czterema juz posiadanymi? (I podobno kupionymi pod przymusem)
Za czyje pieniądze?
Jak można było wydać na nową inwestycję mając długi - czyli nieuregulowane zobowiązania wobec uczestników czterech programów czekających na wypłaty?
Może to Skarbonka miała udźwignąć te zobowiązania?
Może oddłużanie programów miało polegać na przekładaniu pieniędzy z programu do programu, czyli z jednej kieszeni do drugiej?

30.09.2008

Programy Cash-Ad-Team

* W programach stajni CAT w ostatnim czasie nastąpiły zmiany warunków uczestnictwa.
Nie tylko drastycznie podniesiony został próg minimum niezbędnego do uzyskania wypłaty, ale jej otrzymanie będzie (a może już jest?) uwarunkowane wypełnieniem i podpisaniem formularza umowy-zlecenia i przesłaniem go pocztą na adres adminki.

* CentrumBiznesu - z 9.99 PLN - skok do kwoty 25,00 PLN
* Dolarek - z 2.99$ - skok do kwoty 10,00 $
* EuroBiznes - z 2,00 ? - skok do kwoty 10,00 ?
* StrefaBiznesu - z 2.49 $ - skok do kwoty 15,00 $
* Skarbonka - tu minimum jest i tak wysokie, za to zaproponowano system oszczędnościowy z oprocentowaniem zarobków zgromadzonych na koncie w wysokości 2,5% dopisanym w chwili wypłaty.

Gwoli uczciwości należy dodać, że zmianom tym towarzyszą inne - podniesienie najniższej wartości reklam i bonusów za rejestrację, niestety, przeznaczonych tylko na reklamę w danym programie.
Teoretycznie i obiektywnie rzecz biorąc, można by sądzić, że są to zmiany w dobrym kierunku. Zalegalizowanie działania i wyjście z "szarej strefy" a nawet getpaidowa kasa oszczędności.
Zmiany powinny jeśli nie cieszyć, to przynajmniej spotkać się ze zrozumieniem i uznaniem.
Wątpliwe jednak, by tak było.
Powodów jest kilka.

* część uczestników to osoby nieletnie, nie mające mocy prawnej do podpisania wymaganej umowy
* część uczestników z różnych przyczyn nie życzy sobie podawać swoich danych osobowych
* wypełnienie, podpisanie i wysłanie umowy zabiera czas realny - wymaga wizyty na poczcie i w znaczny sposób wydłuży czas oczekiwania na wypłatę
* wysłanie umowy jest nieopłacalne, w realny sposób zmniejsza zarobki o koszt listu poleconego, jeśli wyśle się zwykłym wrzucając do skrzynki nie ma gwarancji, że dojdzie, nawet jeśli faktycznie dojdzie i że operacji nie trzeba będzie powtórzyć, wysyłając ponownie i tym razem listem poleconym

To ogólnie.
W konkretnym przypadku do akceptacji zmian dodatkowo zniechęca aktualna sytuacja wymienionych programów, które od kilku miesięcy straciły płynność finansową i mocno zachwiana tym wiarygodność adminki. Pomysły można mieć najlepsze, ale trudno liczyć na ich realizację, jeśli nie opierają się na ekonomicznych przesłankach. Patrząc z perspektywy ponad trzymiesięcznej działalności, trudno w nie uwierzyć.
Z pustego i Salamon nie naleje, ale obietnice nic nie kosztują a oddalenie konieczności wypłat pozwala przedłużyć czas istnienia programów.

Komentarz, jaki pisałam na ten temat:

Grey market
wyjście z mroku po polsku?

Szara strefa (gray market) to strefa działalności finansowej nie zakazana przez prawo i nie mająca charakteru przestępczego, z której dochody nie są ujawniane i rozliczane w systemie podatkowym zasilającym budżet państwa.
Gospodarka nierejestrowana jest zazwyczaj ripostą przedsiębiorców i osób zatrudnionych na nieprzyjazne im państwowe ustawy i przepisy utrudniające prowadzenia działalności gospodarczej i śrubujące wysokie koszty pracy.
Szara strefa nie jest polską specjalnością, jest elementem każdej gospodarki, chociaż nabardziej zaznacza się w krajach słabo rozwiniętych, w których ze wzglądu na brak wystarczających wpływów z gospodarki, podstawą budżetu państwa są rozbójnicze stawki podatkowe.
Działalność taka spotyka się z cichym społecznym przyzwoleniem, zwłaszcza gdy źle zarządzany budżet państwa pożera biurokracja, róznica pomiędzy kosztem zatrudnienia a wynagrodzeniem jest wysoka, a nieformalne zatrudnienie czy wynagradzanie pozwala unikać klinu podatkowego.
Sięgnięcie do ukrytej kieszeni podatnika, opróżnienie jej poprzez ograniczenie działalności gray market leży więc w interesie państwa.

Czy GPTR można jednak zaliczyć do szarej strefy?
Czy ze względu na marginalny zakres takiej działalności pseudobiznesowej i równie marginalne z niej korzyści, istnienie GPTR można w ogóle uwzględnić w sferze gospodarki?
Zapewne tak, gdyby wziąć pod uwagę dochód systemów "inwestycyjnych" oparty na piramidkach finansowych, hyipów, surfów, buxów, które w krótkim czasie znikają wraz ze zgromadzonym kapitałem.
Jeśli jednak rozpatrywać ilość i działalność polskich programów e-mailowych na internetowym rynku oraz ich nikłą dochodowość, trzeba by ogromnego uporu, by zakwalifikować je do działalności gospodarczej.
Z tego względu GPTR pozostaje poza uwagą fiskusa, który sięga tam, gdzie obroty są wystarczająco duże, by państwo mogło z tego odnieść wymierne korzyści.
Praworządnym obywatelom pozostawia określaną co roku kwotę wolną od podatku, oraz możliwość rozliczenia się z przekaraczających ją, a nieudokumentowanych dochodów poprzez ujęcie ich w rubryce "inne przychody".
I jak dotąd, getpaidowcom najzupełniej to wystarcza.

Nie wszystkim jednak i właściwie nie wiadomo dlaczego.

Byłemu właścicielowi programów Cash-Ad-Team wystarczało, mimo, iż prowadził działalność gospodarczą i rzetelnie rozliczał się z fiskusem.
Prowadząc cztery programy (CentrumBiznesu, Dolarek, EuroBiznes i StrefaBiznesu) bez problemów realizował wypłaty przedstawiając fuskusowi dowody przelewów z konta jako koszt uzyskania przychodu, spokojnie odprowadzał podatek i nie bawiąc się w biurokrację skupiał na systematycznej realizacji usług i stałym pozyskiwaniu reklamodawców.
Jego dbałość o programy, poszanowanie uczestników i klientów sprawiały, że liczebność i aktywność userów utrzymywała się na wysokim poziomie, a część reklamodawców stanowiła stałą klientelę.
Stałą klientką programów CAT była między innymi Magdalena, obecna właścicielka tych programów.
Mając (jak sama to przyznała) pewne doświadczenie w GPTR i znając jego zasady, często reklamowała w nich swój serwis.
Jako reklamodawcy nie przeszkadzały jej warunki uczestnictwa tych programów.
Widocznie uznawała je za dobre i skuteczne, skoro postanowiła je wykupić.
Widocznie jednak przestała je za takie uważać z chwilą ich nabycia i uznała za szarą strefę wymagającą legalizacji.

Po osobie mającej jakieś rozeznanie w getpaidowym światku należałoby się spodziewać świadomości, iż jest to społeczność o dużej rotacji, a jej trzon stanowią maniacy i hobbyści o określonych, ale niewygórowanych wymaganiach.
Chcą spokojnie klikać w kolorowe reklamy, w miarę zainteresowania ofertą z niej skorzystać, zarabiać i bezproblemowo w przyzwoitym terminie wyplacać uciułane grosiki, pozostać niezależni i anonimowi.
GPTR im to gwarantuje i dlatego właśnie tu, a nie gdzie indziej skupiają na jakiś czas swoje zainteresowania.
Tymczasem praworządna getpaidowa biznes-women postanowiła zostać legalnym pracodawcą i na siłę uszczęśliwić swoich "pracowników", ksiegowego a przy okazji i Urząd Skarbowy.
Nie bacząc, że jej interesy i wizje niekoniecznie muszą być zbieżne z interesami uczestników programów, postawiła ich przed faktem dokonanym informując o wprowadzanych zmianach.
Ludzie zmiany przyjmują chętnie, o ile są to zmiany na lepsze.
Ułatwienia typu uproszczona rejestracja w programach, odejście od podawania danych osobowych, rezygnacja z tuning-numerów i skrócenie lub likwidacja timerów nie wpływają negatywnie na skuteczność reklam, a zaufanie do ich odbiorcy mobilizuje do uwagi bardziej, niż liczniki, wymyślne cheat-linki i inne pułapki stosowane przez obsesyjnie podejrzliwych webmasterów.
Takie zmiany powodują, że programy stają się bardziej przyjazne, co procentuje zwyżką aktywności i liczebności.
Podczas, gdy jedni admini zachowują elastyczność i by sprostać wymogom nowoczesnego rynku wprowadzają kolejne udogodnienia (zagraniczne programy coraz częściej stosują Instant Payouts) co ma niebagatelny wpływ na wzrost popularności, inni stosują stare, restrykcyjne metody, nawet sieczkę ptp opatrując tuning-numerami i często nieadekwatnym do ich wartości timerem.

Chaotyczne i nieprzemyślane zmiany wprowadzane przez Magdalenę nie są zmianami na lepsze.
Ma to wyraźne odbicie w statystykach, spadku aktywności uczestników, liczebności programów, skuteczności reklam i ich rodzaju.
Kilkumiesięczne problemy z wypłacalnością także miały i mają w tym swój udział.
Część osób już zrezygnowała z uczestnictwa, część postanowiła przeczekać do wypłaty lub wstrzymać się z decyzją i poczekać na rozwój sytuacji.
Temat programów CAT zwiększonych o kolejne (Skarbonkę, EarlyCash) ostygł i nie wzbudza już emocji.
Nie byłoby tematu, gdyby nie e-mail Magdaleny wysłany do uczestników wszystkich jej systemów:

Witaj!

Brak czestych informacji ode mnie spowodowany jest moim zacieklym studiowaniem literatury ksiegowo-prawnej. Caly czas daze do tego, abysmy mogli wspolpracowac

LEGALNIE i abys mogl/a otrzymac jak najwiecej z uzbieranych pieniedzy. Napisze Ci co ustalilam i poprosze o pomoc, bo potrzebuje fajnego pomyslu.

PRZECZYTAJ PROSZE, MOZE UDA NAM SIE ZNALEZC ROZWIAZANIE

Jaka jest wada rozwiazan z podpisywaniem umowy zlecenia/o dzielo?
1. koniecznosc przeslania umowy na papierze, co generuje dodatkowy koszt 2. koniecznosc posiadania NIP-u
3. najlepiej powinienes byc uczniem lub studentem, bo wtedy odejmujemy od wyplaty tylko podatek, jesli nie, to dochodzi ZUS, ktory moze byc tak wysoki, ze... przewyzszy kwote wyplaty!

Jak mozna wyeliminowac ww. wady?
ad. 1 - dodajac na stronie oswiadczenie, ktore jest po prostu zgoda Twoja na wspolprace i podanie przez Ciebie PELNYCH danych adresowych!
ad 3 - aby wyplaty nie nazywaly sie wynagrodzeniem, moglibysmy zamienic to co teraz jest w PLN, euro, czy dolarze na punkty. Wowczas odczytujac reklamy, wykonujac zadania, zbierasz punkty, ktore ja moge od Ciebie skupic/odkupic. Skupowanie punktow nie jest jednak doskonale, bo aby zaliczyc to jako moj koszt, musialabym uzasadnic po co kupowane punkty sa mi potrzebne, co daja firmie/serwisowi itd.

Najdoskonalszym rozwiazaniem po przestudiowaniu literatury okazalo sie kupowanie.
Nie generuje ono kosztow podatkowych ani ZUS-u.
Nie wymaga podpisywania umowy, poniewaz transakcja odnotowywana jest za posrednictwem serwisu.
Tutaj rodzilby sie pomysl na wykorzystanie punktow. Po osiagnieciu minimum punktow, kupuje COS od Ciebie a fakt, ze zabieram Ci punkty jest prowizja (tak jak Allegro bierze prowizje od sprzedazy). Dzieki temu, ze zabieralabym punkty (nie kase) nie wliczaloby sie to w rozrachunek finansowy, czyli w praktyce wyplacona Tobie kasa, bylaby oplata za COS co od Ciebie kupilam.

Pytanie do Ciebie brzmi: Co moglabym kupowac od uzytkownikow serwisu, do ktorego nalezysz, co moglabym kupowac od Ciebie? Zamiast slowa wyplata uzywalabym slowa zakup. Tylko czego?

Jakie cechy powinno miec TO COS DO KUPOWANIA?
- powinno nie byc usluga/czynnoscia, bo na uslugi podpisuje sie umowe zlecenie/o dzielo
- najlepiej gdyby nie musialo byc wysylane poczta, abys nie mial/a kosztow, czyli powinno dac sie wyslac droga Internetu
- powinno byc przydatne w prowadzeniu dzialalnosci gospodarczej/firmy/serwisu www

Mam nadzieje, ze udalo Ci sie cos zrozumiec z mojego wywodu. CZEKAM NA TWOJ POMYSL!
Aby wykluczyc mowiac brzydko "glupawki" - podeslij mi swoj pomysl przez dzial kontakt po uprzednim wyslaniu SMS-a o tresci AP.Skarbonka lub AP Skarbonka na nr xxxxx

(koszt: 50 groszy + VAT). Otrzymasz kod, ktorego nie usuwaj. SMS obsluguje serwis DotPay.

Platny link przekieruje Cie do formularza kontaktowego, uzupelnij go.
W polu na tresc napisz:
KOD SMS: tu wpisz otrzymany kod
MOJ POMYSL NA TO CO MOZESZ KUPIC: tu opisz swoja propozycje. UWAGA! 1 SMS = 1 propozycja.

Wybrane pomysly zostana poddane pod glosowanie uczestnikow.
Pomyslodawca/y pomyslow, ktore wykorzystam, otrzymaja nagrode w wysokosci 50zl na swoje konto bankowe.

CZEKAM z niecierpliwoscia NA PROPOZYCJE!

Pozdrawiam
Magdalena
Adminka

PS. Chcialabym, do konca listopada rozstrzygnac kwestie, ktorej dotyczy ten mail!

Z jednej strony deklaracja legalności i praworządności, z drugiej chęć uniknięcia ich prawno-finansowych konsekwencji.
Pracodawca już nie będzie pracodawcą, bo obowiazywałyby go Kodeks Pracy i wszelkie ustawy i przepisy, user już nie tylko nie będzie pracownikiem, ale nawet nie otrzyma wynagrodzenia, może jedynie uzyskać prowizję sprzedając admince COś za wyklikane punkty.
O ile oczywiście zechce to COŚ kupić.
Tymczasem uczestnik programów CAT powinien szukać pomysłu, jak w legalnym programie zalegalizować nielegalne wynagradzanie.

I to by było na tyle, jeśli chodzi o praworządność, rewolucyjne zmiany i legalizację getpaidowego gray market.

A było kiedyś tak pięknie...
I komu to przeszkadzało? :-)

09.11.2008

14.10.2008

EarlyCash

* Admini programu EarlyCash poinformowali, że z powodów osobistych zmuszeni są zrezygnować z jego prowadzenia i przekazać go następcy.
Według informacji, nowym administratorem EarlyCash ma zostać Magdalena, właścicielka grupy CAT. Dotychczasowi Admini zapewniają jednak, że zanim to nastąpi, zrealizują zlecone wypłaty.
Niemniej z uwagi na wciąż wzrastające zadłużenie Magdaleny w stosunku do uczestników jej programów, EarlyCash zostaje zdjęty z listy programów polecanych przez serwis.

Link do tematu: http://www.szuwi.com...cam-t79689.html

Kolejne pytanie, podobne jak przy zakupie Skarbonki. Jaki sens miało kupienie/przejęcie EarlyCash i KasyNaPiwo?

03.11.2008

CentrumBiznesu

* Właścicielka CentrumBiznesu poinformowała o uregulowaniu zaległych zobowiązań finansowych wobec użytkowników serwisu.
Jednocześnie, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, do 25.00 PLN podniesiony został próg wypłaty.

19.11.2008

Dolarek

* Po oddłużeniu CentrumBiznesu przyszła kolej na Dolarka.
Jego właścicielka od końca października w czterech turach zrealizowała już kilkadziesiąt zaległych i bieżących zleceń.
Konsekwencja i systematyczność Magdaleny w regulowaniu zaległości oraz wytrwałe dążenie do odzyskania dobrej opinii własnej i programów szczerze cieszy ich uczestników i sympatyków.

25.11.2008

CentrumBiznesu

* Adminka CentrumBiznesu, jednego z programów CAT, poinformowała w admin-mailu o kolejnych zmianach i przedstawiła nowy regulamin.
Kluczową kwestią jest wycofanie się Magdaleny z wcześniejszych, nie do końca przemyślanych decyzji o związaniu uczestników pisemną umową i uzależnieniu od niej wypłat.
Znaczącym jest też określenie progu wypłaty na poziomie 20.00 PLN czyli nieco niższym, niż był zapowiadany (25.00 PLN).
Niejasno natomiast przedstawia się sprawa zwrotu 20% zaliczki na poczet podatku, pobieranej z zarobku przy realizacji wypłat. Adminka prosi o kontakt osoby, którym te kwoty potrąciła, zamiast korzystając z listy wypłat dopisać je do kont bez potrzeby kontaktu.
Wspomniany e-mail ze stusekundowym timerem miał wyjątkową jak na getpaid wartość, stanowiącą wyrównanie bonusu przyznawanego za rejestrację w systemie, do pozoiomu obowiązującego obecnie. Precedens w getpaidowym światku, biorąc pod uwagę ilość uczestników dość kosztowny.

08.12.2008

StrefaBiznesu

* Z niewiadomych przyczyn (prawdopodobnie brak aktualnej kopii bazy danych) z kont uczestników zniknęła duża część zarobków, a z downline część poleconych.
W sekcji danych osobowych zniknęły zaznaczenia zainteresowań, niewykluczone, że zostały też (jak w moim przypadku) zmienione osoby polecające.
Adminka jak dotąd nie pofatygowała się z wyjaśnieniami.

Link do tematu: http://www.szuwi.com...ych-t80273.html

15.12.2008

Programy Cash-Ad-Team

* Magdalena bez uprzedzenia uczestników zmieniła regulaminy we wszystkich programach, a wg nich uczestnikowi przysługuje jedna wypłata (o, sorry - "nagroda") w ciągu miesiąca i w wysokości ustalonego minimum.
Pozostała kwota pozostaje na koncie.
Tym samym minimum staje sie jednocześnie maksimum.

Adminka wcześniej zobowiązała się nie zmieniać zasad do chwili rozliczenia zaległych należności.
Rozliczone nie są, nawet z tymi uczestnikami, którzy w międzyczasie wypłaty (jak ja) otrzymali.
Nie są, bo nadal nie wiadomo, co z pieniędzmi bezprawnie potrąconymi na poczet podatku w trakcie poprzednich rozliczeń (nie tylko w Dolarku).
Tymczasem nie tylko zmieniła warunki uczestnictwa, w tym wypłat należności, ale zastosowała je wstecznie, na dodatek nie informując o tym uczestników programów.

Zmiany w regulaminach dyskryminują osoby, które mają dużo poleconych i zarabiają miesięcznie więcej niż wynosi minimum.
"Nadwyżka" zarobków będzie się automatycznie przesuwała z miesiąca na miesiąc, nie mówiąc już o tym, że niektórzy celowo nie wypłacają minimum, czekając, aż zgromadzi się większa kwota, co jest korzystne także dla administratora - ma dłuższy czas w obrocie te pieniądze i mniej pracy z przelewami.
Czy, kiedy i w jaki sposób uczestnik będzie mógł wypłacić pieniąze skumulowane na kontach właścicielka nie przewiduje i nie wyjaśnia.

Jako ciekawostkę warto dodać, że jeżeli uczestnik zleci wypłatę przekraczającą dopuszczalną kwotę, to kwota w tej wysokości trafia na Listy wypłat na stronach serwisu podwyższając ich statystyki, a na konto uczestnika wpływa kwota rzeczywista czyli minimum/maksimum.

Link do tematu: http://www.szuwi.com...pic=79689&st=20

Tak w starciu z fiskusem, któremu należałoby płacić podatki skończyła się chęć legalizacji programów i zamiany ich uczestników w pracowników, a należne uczestnikom wypłaty zamieniły się w limitowane 'nagrody'

Przy okazji - o ile pamiętam, to chyba właśnie w grudniu Magdalena wystosowała do uczestników CentrumBiznesu admin-mail o wartosci 1,00 PLN.
Uwzględniając ilość uczestników i biorąc przybliżoną poprawkę na % od poleconych - kosztował ją najmniej około 1700,00 PLN i o tyle wzrosło ogólne zadłużenie programu.
Już nawet nie próbuję liczyć ile osób można było spłacić taka kwotą.
Pytam - jak można mając wciąż nieuregulowane zaległe wypłaty pozwolić sobie na taką rozrzutność?

08.02.2009

Dolarek

* Na 14 lutego 2009 zapowiadane jest przewalutowanie serwisu Dolarek, wprowadzenie rodzimej waluty i ustalenie minimum na 21 PLN
Zgromadzone na kontach zarobki w dolarach przeliczone mają być po kursie 3,12 PLN jako najwyższym w drugim półroczu roku ubiegłego.
Jak tłumaczy adminka, jej decyzja jest wynikiem 'chwiejnego kurs walut, ktory nie pozwala jej robic planów marketingowych.'
Zważywszy jednak na jej dotychczasowe postępowanie trudno oprzeć się wrażeniu, że jest to kolejny sposób na 'oddłużanie programów made in magdalena' i przesuwanie płatności.
O przewalutowaniu nie było mowy, gdy wartość dolarów pozostających na kontach systematycznie spadała, a oprócz tego użytkownicy tracili nie mogąc wydobyć pieniędzy z programu i zużyć ich czy zainwestować.
Adminka przyjmuje kurs korzystny dla siebie i nie bierze pod uwagę, że przelicznikiem chce objąć również zarobki bieżące, w tym osób, z którymi częściowo się rozliczyła, a które zarabiały i zleciły wypłaty w chwili, gdy wartość dolara była już sporo wyższa.
O planach marketingowych trudno tu w ogóle mówić, jesli nawet jakieś były - nie sprawdziły się, podobnie jak w pozostałych programach przejętych przez Kreativo.
Mimo zapewnień o uczciwości nawet przy najlepszych chęciach trudno ją dostrzec, skoro fakty temu przeczą.
Ot, choćby nierozwiązana do dziś kwestia strat jakie z powodu zaniedbań adminki ponieśli uczestnicy StrefyBiznesu, którym z kont ubyła połowa zarobków i poleceni. Mimo upływu dwóch miesiecy nie było nie tylko zapowiadanej rekompensaty, ale nawet zwykłego 'przepraszam'.
Tymczasem w programach Kreativo ilość uczestników i reklamodawców systematycznie spada, a tym samym nadzieja na odzyskanie płynności finansowej.
I trudno się dziwić.

18.02.2009

EuroBiznes

* Na 8 marca zapowiadane jest przewalutowanie EuroBiznes i przeliczenie zarobków na polską walutę po kursie 1 euro = 4,44 PLN
Przy okazji powiadomienia o tym fakcie, adminka odniosła się do krytyki dotyczącej sposobu przewalutowania Dolarka i zastosowanego przelicznika, argumentujac, iż przez czas jej zarządzania programem wartość euro wzrosła o 50%, natomiast dochody serwisu o 50% się nie zwiększyly, w związku z czym nie będzie 'pomiatać' kursem walutowym.
Kondycja Dolarka i pozostałych programów nie zależała i nie zależy jednak od ich uczestników, tylko od sposobu zarządzania przez właścicielai i jego przedsiębiorczości.
Utrata płynności finansowej i zadłużenia programów wcześniej w pełni wypłacalnych i nieźle prosperujacąch nie jest zasługą uczestników.
Tymczasem konsekwencje finansowe ponoszą jak zwykle - uczestnicy.
Na przykładzie Dolarka można się spodziewać, że zlecone wcześniej wypłaty nie zostaną zrealizowane, zlecenia będą anulowane a adminka znów odsunie w czasie regulację zadłużeń.
Moje zlecenie w EuroBiznesie czeka od 40 dni.

14.03.2009

Dolarek

* O zmianie na stanowisku admina w Dolarku poinformowano nas duetem zgodnym, aczkolwiek mało przekonywującym.
Nie stworzono nawet odrobiny pozorów, że cokolwiek się zmieniło. Jedyne co wygląda na zgodne z prawdą i stanem faktycznym, to zapewnienie 'nowego' admina, że 'wszystko pozostanie tak jak jest w chwili obecnej'.
Nigdzie i nikt najmniejszych zmian nie zauważy.
Pozostaje 'utajnianie' wartości reklam.
Pozostaje niezmienna oferta reklamowa, w której Dolarka nie uwzględniono.
Pozostaje zadłużenie wobec userów na + / - trzy tysiące i tu lada moment zapewnienie admina z prawdą się minie. Zadłużenia mają to do siebie, że nie bywają statyczne.

Pogłębiają się, rosną.
Zmieniło się tylko jedno. 'Rozpieszczona jedynaczka' zestresowana od miesięcy niefartem, może wreszcie powiedzieć - to nie moje, to jego.
Jemu i tak wszystko jedno, chłop twardy, odporny, do zarzutów niewypłacalności nawykły...

Link do tematu: http://www.szuwi.com...pic=79689&st=60

Co nowy właściciel Dolarka, czyli wariat711 zrobił z zarobkami uczestników już wiemy.

02.06.2009

Dolarek - i wariat711 czyli jego admin - złodziej

* Obecny admin Dolarka, w serwisach aukcyjnych (Allegro i Świstak) i na forach internetowych, znany jako wariat711, a na stronach swoich scamów - czyli:
Dolarek.com ; BitMails.info ; Bank4Gold.com ; AdsCenter.eu
przedstawiajacy się jako Krzysztof Wolski aka Krzysztof Wariat, okazał się nie tylko oszustem, ale i pospolitym złodziejem, który okradł uczestników Dolarka wyzerowując ich konta.

Link do tematu: http://www.szuwi.com...ic=79689&st=120

Kim jest wariat711 można łatwo zorientować się, czytając temat:

Link do tematu: http://www.szuwi.com...dzi-t82663.html

05.06.2009

StrefaBiznesu

* No i mamy 'oddłużenie' kolejnej firmy adminki specjalnej troski.
Po zescamnieniu Dolarka i pozbyciu się wraz z nim wierzycieli, kreatywna adminka Magdalena, właścicielka firmy Kreativo zapowiedziała dzisiaj zamknięcie StrefyBiznesu.
Pretekst - 'bląd w skrypcie powodujący problemy z bazą danych'.
Zarobki użytkowników oczywiście nie będą wypłacone, mogą jedynie być przeniesione do jednego z pozostałych 'honest-programów'.

Wszystkie omawiane programy są na identycznym skrypcie CashCrusader, uznanym za profesjonalny i najmniej zawodny.

Kreatywnego pomysłu, który SlightyBoy nazawał jakże trafnie "4CosmeticsOnly" i admin-maila z CentrumBiznesu cytowanego w temacie http://www.szuwi.com...pic=82889&st=40 - nawet nie skomentuję...

Na koniec jeszcze jedna uwaga.
Magdalena blokując moje konta w swoich programach i wystawiając je na Allegro jako powód podała:

POWOD: działanie na szkodę serwisu

Pytam (retorycznie), kto faktycznie działał na szkodę tych programów - ja, na bieżąco na forum i w swoim serwisie opisując sytuację zgodnie ze stanem faktycznym i umieszczając w opisach programów zdanie 'Odradzam uczestnictwo w tym programie! ' czy też sama Magdalena prowadząc je w taki, a nie inny sposób?

Użytkownik anta edytował ten post 08 June 2009 - 13:21

slightyboy

slightyboy

» Nie®efo®mowaln¥ ™ «

• Przyjaciel Forum
  • 2431 postów
Tak właśnie wygląda "raport". ;)

Za 30 dni będziecie mogli porównać go z "notką" - Aniu, świetna robota. Teraz nikt nie powinien mieć problemów z oceną działań adminki, oczywiście wiem, że dla niektórych to nadal mało, ale cóż - im nigdy nie dogodzisz. ;)

anthony

anthony

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 622 postów

Uwagi, że ściera się rolka w myszce również może sobie darować. ;)

a żeby tylko rolka się ścierała!Ty mi całą myszkę starłaś! ;) ;)

Tak już na serio-przeczytałem całość z zapartym tchem(mimo iż zdanie o admince mam już od kilku miesięcy wyrobione i ono się nie zmieniło),ładnie napisane i wszystko,wszystkie fakty podane jak na tacy,tylko pytanie-czy użytkownicy będą chcieli i potrafili brać z tejże tacy ;)

łohoho,ale po tym ''raporcie'' to Ty możesz już nie ujrzeć swoich 50% z aukcji swoich kont na allegro :o już widzę treść maila do Ciebie od Magdaleny''za dalsze działanie na szkodę programów Kreativo'' :lol:

MMR

MMR

Znawca

• Użytkownik
  • 355 postów
  • Zainteresowania:e-commerce, programy partnerskie, marketing wielopoziomowy

a żeby tylko rolka się ścierała!Ty mi całą myszkę starłaś! :lol: ;)

Tak już na serio-przeczytałem całość z zapartym tchem(mimo iż zdanie o admince mam już od kilku miesięcy wyrobione i ono się nie zmieniło),ładnie napisane i wszystko,wszystkie fakty podane jak na tacy,tylko pytanie-czy użytkownicy będą chcieli i potrafili brać z tejże tacy ;)

łohoho,ale po tym ''raporcie'' to Ty możesz już nie ujrzeć swoich 50% z aukcji swoich kont na allegro ;) już widzę treść maila do Ciebie od Magdaleny''za dalsze działanie na szkodę programów Kreativo'' ;)

To może admini, którzy oczywiście chcą, prześlą ten raport w mailu informacyjnym do swoich użytkowników? Według mnie jeżeli ktoś chce bronić interesów swoich użytkowników powinien wykorzystać informację nad którymi Anta tak się naprawcowała. Na pewno będzie gro osób, które tego nie przeczyta, ale z pewnością uchroni to wielu klikaczy przed stratą czasu i ciężko zarobionych pieniędzy.

kaskader

kaskader

Maniak

• Użytkownik
  • 1357 postów
Jaki wysyp mailingów po 1.22 zł na allegro... Praktycznie reklamy innych firm niewidoczne.

tediboyz

tediboyz

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 588 postów
Twojego posta Anta przeczytałem z zaciekawieniem, pytanko mam tylko jedno - czy banita Norbitaly ma możliwość przeczytać to co Napisałaś?? Może by sie chłopak czegoś dowiedział przed napisaniem swojego czegoś tam

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów
Banici bez problemu mogą czytać forum, podobnie jak osoby niezalogowane.
Wyjątkiem jest dział aukcji i ofert.

A co do Norbitaly - mam wrażenie, że trochę ochłonął i nieco zrewidował swoje poglądy.
Pożyjemy-zobaczymy :D

A temat odświeżam z innego powodu, konkretnie ze względu na "Czarną listę' która - UWAGA - obecnie ma konkurencję ;)

http://dolarek.com/p...czarnalista.php

"Konkurencja" to mania prześladowcza i stała mantra wariata711

Sugeruję podlinkować Czarną listę do konkretnych tematów na forum, by ludzie mogli poznać opinie i powody dla którego wymienione programy na niej się znalazły.

Ciekawa jestem do czego swoją podlinkowałby ten oszust.
A ogólnie - dowcip roku.

Użytkownik anta edytował ten post 18 June 2009 - 09:14

kirchenos

kirchenos

Praktyk

• Użytkownik
  • 185 postów
Cóż, jego nick zaczął dawać o sobie znać. Może trzeba tylko dla niego wybudować zakład. To, że kiedyś pampers sprzedał programy to jeszcze żaden powód. Następny admin był (zapewne) świadomy jaki był dług i obwinianie pampersa o obecną kondycję dolarka jest po prostu śmieszne.

FAMAILS - nówka na polskim rynku, do wyklikania ok. 5 gr dziennie!

Skorzystaj z refbacku w Famails - 90%! Więcej informacji na PW lub GG:9067347

Guest_pampers_*

Guest_pampers_*
  • Gość
Kurde, chyba czas zwijać interes bo wariacik nie chce reklamować moich serwisów :D

Cały ten jego tekst jest stekiem bzdur, szkoda że nie tłumaczy dlaczego okradł ludzi z zarobków
i oszukuje tysiące innych.

SCO

SCO

Uzależniony||Uzależniona

• Użytkownik
  • 1587 postów
LOL :D
Dobre sobie ;)

No to mamy cos na wzor propagandy ;)
Czyżby powtórka z zimnej wojny ;p ?

http://www.idealneupominki.pl - prezenty na każdą okazję!  A może zabawki dla dzieci - http://maxzabawki.pl :icon_biggrin:

Bot Name

Bot Name
  • Advert

anthony

anthony

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 622 postów
szczerze mówiąc to podglądałem szuwi(często tak robię ;) ) już nieco wcześniej i widziałem wypowiedz Anty z tym odnosnikiem do ''czarnejlisty'' pewnego wariata i nie za bardzo rozbawiło mnie to a bardziej hmmm zniesmaczyło?
ponieważ tu za bluzgi karają to ciężko właściwie oddać to co pomyślałem pczytajac tę jego listę rzekomych scamów :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych