Skocz do zawartości

Zdjęcie

Moja Strona

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

MarcinMR

MarcinMR

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 4 postów
Witam ... jestem nowy na forum ...Niedawno skończyłem strone i chciałbym abyscie ją ocenili ...

czego brakuje czego jest za dużo czego niepowinno byc...

Wiem że przedemną jest jeszcze dużo pracy ale bende wdzięczny za każdą sugestie...

Dzięki ...Marcin

http://www.inwestycjeodadoz.pl

Bot Name

Bot Name
  • Advert

JereManU

JereManU

Maniak

• Użytkownik
  • 1311 postów
Hmm, kopiowanie artykułów z neta na swoją stronę wygląda nieciekawie...

Pizol

Pizol

Dyskutant

• Użytkownik
  • 245 postów
Rejestracja tylko po to by zareklamować swoją stronę też wygląda nieciekawie...
www.kanal.czat-gg.pl - darmowe kanały czatu gadu-gadu

Nowe forum o grach - Pomoc-Gracza.pl
oraz czat gadu-gadu pod numerem 5037777

janoz5

janoz5

Praktyk

• Użytkownik
  • 162 postów
  • Zainteresowania:Kolekcjonowanie spłuczek
szablon, styl pobrany za darmo i wypełniony treścią, oczywiście jest zgodność z validacją, której nie ma :P
[nieregulaminowa stopka - reklama2000]

ładny podpis od reklama2000?Sprzedam za 5 PLN'ów. Płatność na AP, PP

Bazyli10

Bazyli10

Praktyk

• Użytkownik
  • 199 postów
Treść nawet ciekawa, ale te błędy ortograficzne: "źrudła", czy "usłóg" a do tego polskie znaki raz są, raz nie - dopracuj to!
Zapraszam na moją stronę:
www.pracawsieci.dzs.pl

tediboyz

tediboyz

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 588 postów
Google też zapewne niedługo skreśli ci akceptacje

MarcinMR

MarcinMR

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 4 postów
Witam...

Wiem że na stronie jest jeszcze dużo do zrobienia, niezamierzam spoczywac na laurach...Chciałem zaznaczyc tylko że dopiero zaczynam a to jest moja pierwsza strona, co oczywiście mnie nietłumaczy...

Dzięki za opinie i sugestie spewnością je przemyśle i postaram się to naprawic...

slightyboy

slightyboy

» Nie®efo®mowaln¥ ™ «

• Przyjaciel Forum
  • 2431 postów
  • Zainteresowania:To, tamto, siamto, owanto...

Wiem że na stronie jest jeszcze dużo do zrobienia, niezamierzam spoczywac na laurach...Chciałem zaznaczyc tylko że dopiero zaczynam a to jest moja pierwsza strona, co oczywiście mnie nietłumaczy...

Dzięki za opinie i sugestie spewnością je przemyśle i postaram się to naprawic...

Dyplomata... :D

Skoro jest jeszcze dużo do zrobienia to po kiego grzybka "reklamujesz/prezentujesz" stronę na forum? Chyba nigdy od nikogo (takiego jak Ty) nie otrzymam odpowiedzi na pytanie. Niedługo ludzie będę wrzucać "stronki" w formacie TXT z prośbą o ocenę... :icon_biggrin:

PS. Ja też kiedyś zrobiłem swoją pierwszą stronkę (być może nie o GPT), ale nie "chwaliłem się" nią wszędzie gdzie mogłem. Rozumiem, że to forma SPAMu, ale czy warto to robić dla kilku groszy?

megorasz

megorasz

W stanie spoczynku

• Przyjaciel Forum
  • 1470 postów

Dyplomata... :)

Skoro jest jeszcze dużo do zrobienia to po kiego grzybka "reklamujesz/prezentujesz" stronę na forum? Chyba nigdy od nikogo (takiego jak Ty) nie otrzymam odpowiedzi na pytanie. Niedługo ludzie będę wrzucać "stronki" w formacie TXT z prośbą o ocenę... :D

PS. Ja też kiedyś zrobiłem swoją pierwszą stronkę (być może nie o GPT), ale nie "chwaliłem się" nią wszędzie gdzie mogłem. Rozumiem, że to forma SPAMu, ale czy warto to robić dla kilku groszy?

akurat reklamowanie strony to nic złego, robi się ją po to, żeby ludzie na nią wchodzili nieprawdaż? :icon_biggrin: ale najpierw wypadałoby ją dopracować i pozbyć się błędów ortograficznych...pamiętaj, że tylko raz masz okazję zrobić dobre pierwsze wrażenie :icon_wink:

Legia Warszawa + Pogoń Szczecin + Olimpia Elbląg + Zagłębie Sosnowiec + FC Den Haag + Juventus Turyn

BRACI SIĘ NIE TRACI!

slightyboy

slightyboy

» Nie®efo®mowaln¥ ™ «

• Przyjaciel Forum
  • 2431 postów

akurat reklamowanie strony to nic złego, robi się ją po to, żeby ludzie na nią wchodzili nieprawdaż?

Czy aby ja temu przeczę?

Po prostu nie lubię podejścia "twórcy", który wrzuca stronkę na serwer wiedząc o tym, że jest niedokończona, jednak wierzy, że nikt tego nie zauważy i wszyscy będą go głaskać po główce, jakie to wszystko piękne. Ale kiedy ktoś zauważa jakiś błąd, czy niedopracowanie nagle "twórca" zaczyna się miotać i coś przebąkiwać, że to dopiero wersja beta, że jeszcze masa rzeczy do poprawki, czy nawet do dodania. Ja się pytam w tym momencie po co ten zamęt? Czy nie lepiej odczekać tydzień i wszystko dopracować? Pokazać najpierw 2-3 osobom, poprawić błędy przez nich wychwycone i dopiero wtedy pokazywać ją at forum.

Skoro chcecie swoje strony reklamować, to traktujcie je jako produkt. Ja reprezentuję takie właśnie podejście i najprawdopodobniej stąd wszystkie te "nieporozumienia" czy nawet scysje. Jeśli uważacie swój twór za dzieło sztuki (którego nie można krytykować), to po co ta reklama? Sztuka obroni się sama, ponadto z jej definicji wynika, że nie może/nie powinna trafiać do wszystkich.

Teraz praktyczne podejście: idziesz do sklepu i kupujesz odtwarzacz MP3, niestety w pudełku nie ma instrukcji, brakuje słuchawek (mimo, iż na pudełku wyraźnie napisane jest, iż znajdują się w zestawie) a sam odtwarzacz rozpada się po naciśnięciu przycisku "PLAY". Jak się czujesz dostając wybrakowany towar? Pewnie nie zbyt sympatycznie. Skoro strona internetowa to produkt, można tą sytuację odnieść bezpośrednio do niej. :icon_biggrin:

megorasz

megorasz

W stanie spoczynku

• Przyjaciel Forum
  • 1470 postów
nie no zgadzamy się ze sobą w zupełności :icon_biggrin: ja w każdym razie na tą stronę już nie wrócę...bo nie ma na niej nic, co by mnie zainteresowało

Legia Warszawa + Pogoń Szczecin + Olimpia Elbląg + Zagłębie Sosnowiec + FC Den Haag + Juventus Turyn

BRACI SIĘ NIE TRACI!

slightyboy

slightyboy

» Nie®efo®mowaln¥ ™ «

• Przyjaciel Forum
  • 2431 postów

ja w każdym razie na tą stronę już nie wrócę...bo nie ma na niej nic, co by mnie zainteresowało

I ta "agresywna reklama" nie zadziałała na Ciebie?

W takim razie (trywializując) błąd leży po stronie produktu, bo przecież należysz do tzw. "target group". :D

EDIT:

Oczywiście niezamierzam nikogo przepraszac, co nieznaczy że niemam tego w zwyczaju...

Tego akurat się spodziewałem - widocznie nazwać "pajacem" można każdego i zawsze, ale słowo "przepraszam" zarezerwowane jest dla nielicznych. :icon_wink:

Jakby co to ja przeprosin nie oczekuję, bo i te słowa raczej traktuję jako puszczone obok mnie, a nie w moim kierunku. Ale mimo wszystko szacunek do innych użytkowników z pewnością byłby mile widziany. :icon_biggrin:

MarcinMR

MarcinMR

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 4 postów
Może za bardzo się uniosłem...czsami bywam nerwowy ale nie agresywny...Oczywiście niezamierzam nikogo przepraszac, co nieznaczy że niemam tego w zwyczaju...Wiem że jeszcze dużo przedemną pracy i reklamując ją na forum powinienem byc przygotowany na krytykę...Wbrew pozorm nietraktuje tego jak cudowne i unikalne dzieło które niepodlega krytyce...z pewnością to przemyśle i zaczne poprawki...

megorasz

megorasz

W stanie spoczynku

• Przyjaciel Forum
  • 1470 postów

Może za bardzo się uniosłem...czsami bywam nerwowy ale nie agresywny...Oczywiście niezamierzam nikogo przepraszac, co nieznaczy że niemam tego w zwyczaju...Wiem że jeszcze dużo przedemną pracy i reklamując ją na forum powinienem byc przygotowany na krytykę...Wbrew pozorm nietraktuje tego jak cudowne i unikalne dzieło które niepodlega krytyce...z pewnością to przemyśle i zaczne poprawki...

ważne też jest, żebyś następnym razem, zanim pokażesz światu swoje dzieło, wyeliminował takie błędy :icon_biggrin:

BRACI SIĘ NIE TRACI!

Bot Name

Bot Name
  • Advert

jjusti18

jjusti18

Praktyk

• Użytkownik
  • 133 postów

Ja jeszcze nie mam swojej strony www, ale niedługo się to zmieni... Właśnie znajomi polecili mi firmę https://www.ltb.pl/o...e-stronami-www/  z której nawet sami korzystali i to właśnie oni zajmą się stworzeniem mojej strony internetowej zgodnie z najnowszymi teraz technologiami. Tak, że będzie ona wyglądać nowocześnie, atrakcyjnie i  będzie działać niezawodnie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych