Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ptc-ptr.nouveaux-parrainage.com

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

Jacekjabiz

Jacekjabiz

Początkujący

• Użytkownik
  • 32 postów

a no ja Ci powiem :)

20.000 (tyle kosztuje kod) / 665 pktów (dzienne zarobki) = 30,075188 dnia, czyli 31 dni.

665 * 30 = 19950, a sądzę, że 50 punktów uzbieramy z gratisowych partii.

Więc na kod będziemy zbierać 30 dni :D

Te 665 punktów , jakie sa to reklamy , czas trwania , ile punktów , i ile średnio trzeba wyklikać reklam na te 665 punkty ?

Bot Name

Bot Name
  • Advert

minimam

minimam

Początkujący

• Użytkownik
  • 40 postów

Te 665 punktów , jakie sa to reklamy , czas trwania , ile punktów , i ile średnio trzeba wyklikać reklam na te 665 punkty ?

10 reklam dziennie , zawsze jest 10

DawidG3

DawidG3

Znawca

• Użytkownik
  • 364 postów
3 reklamy * 10 punktów = 30 punktów
7 reklam * 5 punktów = 35 punktów
30 + 35 = 65 punktów z bannerów
bonus 600 punktów za wyklikanie 10 reklam
65 + 600 = 665 punktów dziennie

reklamy mają timer 30 sekund

wojadann

wojadann

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 907 postów
Admin (na innym Forum :) ) ogłosił oficjalnie, że od 1 października ruszą wypłaty na PayPal. Stawka wyniesie 1,20 Euro za 20 000 pkt i 5 Euro za 80 000 pkt.

Cała masa zadań i ofert =  Clixsense

DawidG3

DawidG3

Znawca

• Użytkownik
  • 364 postów
a kiedy będą kody na stronie?...

Edit: Jak z wypłatami na PP? Płaci? Jak długo trzeba czekać?

Użytkownik DawidG3 edytował ten post 25 October 2009 - 20:25

nieniesia

nieniesia

Stażysta

• Użytkownik
  • 71 postów
Czy wie ktoś kiedy będą dostępne kody?

newbie

newbie

Praktyk

• Użytkownik
  • 101 postów
Dostał ktoś może wypłatę w Euro na PayPal? A jeśli tak po jakim czasie. Bo już długo czekam (6 tygodni) i nie wiem czy jest sens tam dalej klikać?

adam0812

adam0812

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 18 postów
Witam ja już czekam 3 miesiące na wypłatę i kodów też nie ma nie wiem czy jest sens klikać reklamy.

newbie

newbie

Praktyk

• Użytkownik
  • 101 postów
No to mnie nie pocieszyłeś, ale dzięki.

KRAKUS

KRAKUS

Znawca

• Oczekujący
  • 437 postów
to moje pierwsze zamówienie 05.03.2009 15.00 € 19.04.2009 En cours Paypal 474 i jestem 474 hihihihihihihi (6 tygodni ;) ale się ubawiłem hihihihi

wojadann

wojadann

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 907 postów

to moje pierwsze zamówienie 05.03.2009 15.00 € 19.04.2009 En cours Paypal 474 i jestem 474 hihihihihihihi (6 tygodni :D ale się ubawiłem hihihihi

Temat dotyczy Ptc-ptr.nouveaux-parrainage.com, a nie EC Barre - jak zwykle Krakus ma problemy ze zrozumieniem słowa pisanego ;)

KRAKUS

KRAKUS

Znawca

• Oczekujący
  • 437 postów
Dostał ktoś może wypłatę w Euro na PayPal? A jeśli tak po jakim czasie. Bo już długo czekam (6 tygodni) i nie wiem czy jest sens tam dalej klikać?

a to co tutaj pisze????????

kusmider

kusmider

Rekin forum

• Użytkownik
  • 716 postów

a to co tutaj pisze????????

To pisze, że kolega pyta o wypłatę 5 euro na Paylpal z systemu Ptc-ptr.nouveaux-parrainage.com, a nie 15 euro z EC-Barre.com ;)

LANDOFBITCOIN- Centrum pozyskiwania darmowej kryptowaluty BTC :)  |||  Klasyka GetPaid - CLIXSENSE  |||  MXWORLD - coś bardziej dla ryzykantów ||| Packbarre - rzetelny surf, swoisty Neobux pośród surfbarów |||

KRAKUS

KRAKUS

Znawca

• Oczekujący
  • 437 postów
Teraz już wiem.

DawidG3

DawidG3

Znawca

• Użytkownik
  • 364 postów
Mam problemy z logowaniem. Wyskakuje komunikat:
Votre site Nouveaux-Parrainage est actuellement en cours de maintenance, veuillez repasser plus tard.
Nous nous excusons de la gêne occasionnée et faisons notre possible pour rétablir l'accès au plus vite.
Co się dzieje?

wojadann

wojadann

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 907 postów
Mniej więcej od czterech miesięcy strona jest nieczynna - admin tłumaczy się modnym określeniem "kryzys" - niemniej według informacji przesyłanych na e-maile podobno strona ma ruszyć "niebawem", wypłaty maja zostać zrealizowane i generalnie ma być cool :blush: - ja czekam na dwie wypłaty (w sumie 10 Euro - jedna z listopada 2009, kolejna z grudnia 2009).....

DawidG3

DawidG3

Znawca

• Użytkownik
  • 364 postów
Kryzys. He he. Niebawem - słowo aktualne w każdej chwili :blush: Mam nadzieję że firma nie okaże się kolejnym SCAMem...

Emsi

Emsi

Dyskutant

• Użytkownik
  • 202 postów
Trzeba odświeżyć temat ;)

Strona wróciła do życia jakiś czas temu a kilka dni temu uruchomiono surfbar więc teraz tym bardziej pasuje do działu z surfbarami :) co 45 sekund nalicza 3 punkty, pewnie niedługo wzrosną ceny w butiku.

kusmider

kusmider

Rekin forum

• Użytkownik
  • 716 postów
No i mamy przestój w surfowaniu. Surfbar w naprawie. ;)

LANDOFBITCOIN- Centrum pozyskiwania darmowej kryptowaluty BTC :)  |||  Klasyka GetPaid - CLIXSENSE  |||  MXWORLD - coś bardziej dla ryzykantów ||| Packbarre - rzetelny surf, swoisty Neobux pośród surfbarów |||

Bot Name

Bot Name
  • Advert

kusmider

kusmider

Rekin forum

• Użytkownik
  • 716 postów
W ogóle coś z tego surfa będzie? Ileż tego przestoju jeszcze? :/

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych