Skocz do zawartości

Zdjęcie

Klan Packbarre

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

wojadann

wojadann

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 907 postów
Niektórzy wiedzą, ale większość pewnie nie, że na Packbarre (surfbar, w którym można zdobyć kody do stron z gierkami flash i do EC Barre) można zakładać klany :)

Rozpoczynam więc temat i pokrótce opiszę zasadę działania.

Ilość uczestników w klanie: 6 osób.

Założenie klanu:
- każdy może założyć sobie klan, jednak skutkuje to utratą 10% wysurfowanego dorobku; klan zakładamy w podsekcji Coupe des clans;
- lepszym (i tańszym) rozwiązaniem jest dołączenie do istniejącego klanu.

Dołączanie do klanu:
- oczywiście w sekcji Coupe des clans => klikamy na Rechercher un clan => wpisujemy nazwę klanu lub klikamy na listę klanów;
- obok interesującego nas klanu zobaczymy albo zielony albo czerwony symbol: czerwony oznacza, że w klanie wszystkie miejsca są zajęte, zielony, że możemy tam spróbować się dostać;
- klikamy na słowo Voir, wpisujemy tekst do okienka (lub nie, jeśli nie chcemy) i wysyłamy nasze zgłoszenie do szefa klanu;
- po akceptacji od razu jesteśmy w klanie i od tej pory uczestniczymy w konkursie.

Konkurs na Packbarre:
- puchar klanów rozgrywany jest w systemie cotygodniowym i wtedy należy uzbierać maksymalną ilość "procentów" (czyli po prostu mieć włączonego bara i klikać w linki w sekcji clicks remuneres) - premiowanych jest pierwszych 30 miejsc (nagrodami są Maxpacki i procentowe dodatki do bara);
- co jakiś czas na barze pojawiają się bonusy (oznaczone charakterystycznym złotym pucharkiem), które kliknięte podnoszą procenty w klanie - od 50 do 500% (!) lub dają nam różnego rodzaju tickety (np. superparraina dobrze znanego z EC Barre). Te wysokie procenty nie liczą się do dorobku indywidualnego! Zasilają jedynie klan. Zdarzają się jednak i bonusy indywidualne - trafiłem na bonus dodający 3% do stanu konta indywidualnego.

Generalnie uczestnictwo w klanie może spowodować przyspieszenie "procentów" na barze (które bardzo wolno od dłuższego czasu przybywają) jednak z założeniem, że cała szóstka będzie aktywna - coś za coś. Ma to ręce i nogi, bo wczoraj założyłem klan (Klan z Polski) i w ciągu niecałych 12 godzin surfowania w czwórkę z miejsca 500 przesunęliśmy się na 324.

Użytkownik wojadann edytował ten post 19 March 2009 - 17:16

Cała masa zadań i ofert =  Clixsense

Bot Name

Bot Name
  • Advert

loyton

loyton

Stażysta

• Użytkownik
  • 221 postów
Chętnie, ale juz nie ma miejsca!:)

Szukasz pracy! Polecam Agencje Pracy Tymczasowej Eurokadra! 

logo.png

wojadann

wojadann

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 907 postów
Miejsce się znalazło :) - jeszcze jedno miejsce może się zwolnić, ale potrzebujemy aktywnego zawodnika - najlepiej siedzącego od rana do nocy :icon_cheesygrin: - piszcze na PW lub gg1414829.

Użytkownik wojadann edytował ten post 22 March 2009 - 15:45

wojadann

wojadann

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 907 postów
Aktualizacja opisu Packbarre, bo zmiany są duże i na plus.
Pojawiła się gra Pacman (w zakładce Jeux) - codziennie do rozegrania 1 partia, po godzinie 18 następuje rozliczenie klasyfikacji i 150 osób z najwyższymi wynikami punktowymi zdobywa NewPacki (bo tak teraz nazywa się "waluta" na Packbarre) lub procenty do konta. Pojawiły się również nagrody rzeczowe (w zakładce Choisir mes cadeux): płyty DVD i Blue Ray, pendrive, kamerki internetowe, klawiatury, MP3, gry i konsole. Płatne w NewPackach. Procenty również szybciej się naliczają. Generalnie jest dobrze :dolary:

bilo22

bilo22

Dark Angel

• Użytkownik
  • 944 postów
  • Zainteresowania:zarabiam na CPA-adworkmedia, blamads i cpalead
czy ktos posiada team do ktorego mozna byloby dolaczyc?
http://www.adworkmed...er.php?ref=1683
GRUDZIEN=>$84.04 | STYCZEN=>$129.59 | LUTY=>$51.89 | MARZEC=>$106.88 | KWIECIEŃ=>$3.15[/center]

kondziu85

kondziu85

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 1 postów
Zapraszam do klanu PL Super Clan. Zbieramy chętnych, na raziesą 2 osoby bardzo aktywne i poszukujemy reszty z myślą o wynikach które dawałyby dodatkowe procenty z klanu.

mc260194

mc260194

Dyskutant

• Użytkownik
  • 222 postów
też wysłałem kandydaturę do Kondzia

Użytkownik mc260194 edytował ten post 05 December 2009 - 16:33

Dariusz9110

Dariusz9110

Początkujący

• Użytkownik
  • 37 postów
  • Zainteresowania:rower, rower, rower, get paid, pianino, gitara, transport towarowy i rower
kondziu85 wysłałem swoją kandydaturę do PL Super Clan :)

Użytkownik Dariusz9110 edytował ten post 04 December 2009 - 15:39

Oferuję comiesięczny refback z Surf-barre. Zainteresowany? Pisz na GG 291370

wojadann

wojadann

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 907 postów
Mam jedno wolne miejsce w klanie - zapraszam naprawdę aktywnego uczestnika :icon_question: - pisać PW lub gg 1414829
Edit: już nieaktualne, klanowicz przyjęty :icon_question:

Użytkownik wojadann edytował ten post 28 February 2010 - 17:40

bigfrik

bigfrik

Stażysta

• Użytkownik
  • 78 postów
jeśli ktoś chciał by dołączyć do klanu zapraszam do nas klan papeciontko

mc260194

mc260194

Dyskutant

• Użytkownik
  • 222 postów
Witam
Od niedawna powróciłem do włączania sobie packbarre, bo zauważyłem, że niewiele mi brakuje do kodu. Jest jakiś aktywny klan, do którego mógłbym się zapisać? A może znajdzie się te 6 aktywnych osób. Nie mam ambicji na wygrywanie klasyfikacji, ale w klanie zawsze jakoś szybciej się punkty zbierało.

KRAKUS

KRAKUS

Znawca

• Użytkownik
  • 436 postów
Trzeba szukać w PAC-BARRE klanów.Napisać do klanu i czekać na odpowiedź.

erebistus

erebistus

Początkujący

• Użytkownik
  • 34 postów
Klan PAPECIONTKO aktualnie rekrutuje.

Zainteresowani moga zasięgać bliższych informacji u szefa klanu - bigfrik`a - pod nr GG: 2073576

Użytkownik erebistus edytował ten post 10 January 2012 - 20:13

Spytałem kiedyś ojca czy zrobił jakąś głupią rzecz w swoim życiu...
On popatrzył na mnie...

.

erebistus

erebistus

Początkujący

• Użytkownik
  • 34 postów
Rekrutacja zamknięta.

Spytałem kiedyś ojca czy zrobił jakąś głupią rzecz w swoim życiu...
On popatrzył na mnie...

.

bigfrik

bigfrik

Stażysta

• Użytkownik
  • 78 postów
klan papeciontko szuka jednej aktywnej osoby kontakt gg 2073576

kownas

kownas

Praktyk

• Użytkownik
  • 127 postów
Jeśli nie jesteś jeszcze w żadnym klanie to zapraszam do mnie czyli klanu Pomorze. Nie obowiązują żadne limity ani napinania ;)

wojadann

wojadann

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 907 postów
"Klan z Polski" poszukuje jednej (może nawet dwóch) aktywnej osoby - tak na zachętę podam, że w tym tygodniu będziemy na 4 miejscu w konkursie klanowym i każdy z nas zdobędzie po 2 NewPacki. Chętni pisać na priv.

wojadann

wojadann

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 907 postów

"Klan z Polski" poszukuje jednej aktywnej osoby - najprawdopodobniej zwolni się pod koniec tygodnia jedno miejsce Chętni pisać na priv.

wojadann

wojadann

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 907 postów

Po raz kolejny poszukuję w miarę aktywnej osoby do klanu (a być może i dwóch) - aktywność 3-4 godziny dziennie oraz wyklikane wszystkie reklamy w clicks remunere w zupełności wystarczy. VIP'a nie wymagam. W momencie grupowego "ataku" dłuższa aktywność jak najbardziej wskazana. Kontakt na PW.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Heniek

Heniek

Stażysta

• Użytkownik
  • 134 postów

działa wam surfbar packbarre oraz stronka?

Zielonymail bardzo dobra firma zaufany admin Imperiumreklamy Również bardzo dobry system także zaufany adminv24dobry programPulsreklamyzaufany admin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych