Skocz do zawartości

Zdjęcie

Clixncash

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

igawar

igawar

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 539 postów
Od 3 dni chyba mam problem z obklikaniem linków w ClixnCash. Strona ładuje się bardzo wolno i w sumie to już klikanie tu przestało się opłacać, bo trzeba czekać 2 lub 3 minuty na zaliczenie linku za 0,1 centa. A jeszcze ostatnio często trafiają się linki z których jest przekierowanie na Linkbucks i wtedy nie ma siły, żeby zaliczyć taki link ;).
Nie wiem czy szukać przyczyny na swoim kompie ale raczej nie, bo mam 2 kompy i na obu jest to samo. Szkoda, bo może nieduże ale za to pewne wypłaty tu były.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

tomi135

tomi135

Uzależniony||Uzależniona

• Przyjaciel Forum
  • 3144 postów
Niestety, strona już jakiś czas prawie nie działa. Czasami zdarzało się to wcześniej, ale nigdy tak długo nie trwało. Co ciekawe, cały czas są realizowane wypłaty.
Co do linków zrywających ramki, to w momencie jak pojawi się timer, a jeszcze strona nie zrobiła przekierowania, wystarczy zatrzymać jej ładowanie. Nie jest to do końca fajne, dla reklamodawcy, bo w ten sposób zaliczysz klik nie oglądając reklamy.

igawar

igawar

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 539 postów

... to w momencie jak pojawi się timer, a jeszcze strona nie zrobiła przekierowania, wystarczy zatrzymać jej ładowanie...

Niestety Linkbucks jest tak szybki, że rzadko kiedy udaje mi się kliknąć ESC w odpowiednim czasie.

tomi135

tomi135

Uzależniony||Uzależniona

• Przyjaciel Forum
  • 3144 postów
Jak wyczyścisz od niego ciasteczka, to spokojnie zdążysz, tylko czy warto dla 0.1c się męczyć ?, ale się da, sprawdzałem.

igawar

igawar

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 539 postów
Może i dla 0,1 nie warto ale ten LinkBucks i w innych klikaczach się pojawia i warto byłoby zablokować go na stałe i właśnie to próbuję to zrobić.
PS
Zabroniłam witrynie linkbucks.com pisać ciasteczka i udało mi się wszystko obklikać ;)

... to w momencie jak pojawi się timer, a jeszcze strona nie zrobiła przekierowania, wystarczy zatrzymać jej ładowanie.Nie jest to do końca fajne, dla reklamodawcy, bo w ten sposób zaliczysz klik nie oglądając reklamy.

Reklamodawca sam sobie winien. Chyba jest zakaz reklamowania stron zrywających ramki i otwierających za dużo okienek.

Użytkownik igawar edytował ten post 01 February 2009 - 20:39

emdabelju

emdabelju

Rekin forum

• Użytkownik
  • 787 postów
  • Zainteresowania:money, money, money ;P

Od 3 dni chyba mam problem z obklikaniem linków w ClixnCash. Strona ładuje się bardzo wolno i w sumie to już klikanie tu przestało się opłacać, bo trzeba czekać 2 lub 3 minuty na zaliczenie linku za 0,1 centa. A jeszcze ostatnio często trafiają się linki z których jest przekierowanie na Linkbucks i wtedy nie ma siły, żeby zaliczyć taki link :(

Wczoraj napisałam e-maila do admina w tej sprawie, bo też mnie nieźle wkurzają przekierowania do Linkbuksa i pooowooolnyyy serwer.

Z Linkbuksem jest jest jeszcze jeden kłopot - otóż niemal każde z przekierowań ma inną subdomenę, np. 123blabla456.linkbux.com i raczej ciężko zatrzymać każdą tego typu stronkę za pomocą np. AdBlocka.

BTW.: czy wam też się sumują wartości kliknięć z poprzednich dni? :P

Użytkownik emdabelju edytował ten post 04 February 2009 - 19:48

tomi135

tomi135

Uzależniony||Uzależniona

• Przyjaciel Forum
  • 3144 postów

Tak, a co gorsze nie odświeżają się reklamy co 24h.

igawar

igawar

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 539 postów

Wczoraj napisałam e-maila do admina w tej sprawie, bo też mnie nieźle wkurzają przekierowania do Linkbuksa i pooowooolnyyy serwer.

Z Linkbuksem jest jest jeszcze jeden kłopot - otóż niemal każde z przekierowań ma inną subdomenę, np. 123blabla456.linkbux.com i raczej ciężko zatrzymać każdą tego typu stronkę za pomocą np. AdBlocka.

Ja już nawet do HOSTAa wpisałam Linkbuksa jako niechcianą domenę, w FF zabroniłam mu pisać ciasteczka a ten skubany ciągle posługuje się inną nazwą i się wpycha.
Jak na razie jedyna metoda jaką na niego znalazłam, to:
- wyłączyć JavaScript,
- kliknąć link
- kliknąć na ramkę z timerem
- dać pokaż tylko ramkę
- wyłączyć JavaScript
- odświeżyć
i wtedy doliczy do końca i zalicza klik.
Niestety ta metoda działa w wielu klikaczach ale w Clixncash nie, bo wyskakuje error.
Ta moja metoda działa też na inne paskudy zrywające ramki i wbrew pozorom (taki długi opis) nie jest uciążliwa jeśli na menu w FF mam wystawione przyciski on/off JavaScript i "Show only the currently selected frame"

Kliknięcia z poprzednich dni też mi się sumują a zazwyczaj były co dnia zerowane.

Użytkownik igawar edytował ten post 04 February 2009 - 20:12

emdabelju

emdabelju

Rekin forum

• Użytkownik
  • 787 postów
Hmm, ciekawe. Nie wiem jak u was, ale z mojej perspektywy TERAZ serwer działa jak powinien i póki co nie natknęłam się na linkbuksa. Może admin przeczytał parę e-maili i wyczaił o co biega.

igawar

igawar

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 539 postów
U mnie też dało się obklikać. LinkBucks znikł :P

APASoldier

APASoldier

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 6 postów
Hmm wiecie serwer clicxncash raz działa raz nie trzeba mieć farta żeby trafić jak się akurat nie wiesza, co do linknucksa to mi się wydaje że promowanie w autosurfah i firmach PTC jest nielegalne nie? Przynajmniej tak było jak się tam bawiłem.

P.S. Czy admin się odezwał co do zwiech na stronie?

Użytkownik APASoldier edytował ten post 05 February 2009 - 14:31

tomi135

tomi135

Uzależniony||Uzależniona

• Przyjaciel Forum
  • 3144 postów
Chyba coś zostało zrobione, działa w okrojonej wersji. Reklamy się dzisiaj odświeżyły, jest w co klikać i się nie tnie. Ramki niestety dalej na wielu reklamach zrywa.

igawar

igawar

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 539 postów
Zainstalowałam wtyczkę NoScript i obklikałam wszystko, nawet te reklamy, które zwykle zrywały ramki.

emdabelju

emdabelju

Rekin forum

• Użytkownik
  • 787 postów
Znów występują niemal te same problemy. Co prawda na linkbuksa jeszcze nie trafiłam, wczorajszy zarobek wyzerowany, ale jest mało reklam, serwer zaś ślimaczy się jak nigdy.

Ja się zastrzelę... :icon_mrgreen:

money24

money24

Znawca

• Użytkownik
  • 494 postów
jest może gdzieś łancuszek z zapisami do tego programu i czy wogóle warto teraz się zapisać, może ktoś doświadczony w tym programie napisze coś na ten temat!

emdabelju

emdabelju

Rekin forum

• Użytkownik
  • 787 postów
Chcesz znaleźć łańcuszek? To poszukaj. A jak nie znajdziesz, to możesz spróbować szczęścia w dziale "Aukcje- zapisy" :icon_mrgreen:
Jak dla mnie warto. Do minimum dojdziesz w trzy tygodnie jako Basic Member ($0.50 dla PP, $1.02 dla AP). Mnie wypłacili w sumie ponad $28 od momentu zapisu. A z linkami czasem jest lepiej, czasem gorzej - więcej łączy do wyklikania mają upgrade'owani użytkownicy.

tomi135

tomi135

Uzależniony||Uzależniona

• Przyjaciel Forum
  • 3144 postów
Mam idiotyczne wrażenie, że zawieszono mi konto, a już było prawie minimum.

emdabelju

emdabelju

Rekin forum

• Użytkownik
  • 787 postów
Odnoszę identycznie kretyńskie wrażenie, tomi135. Początkowo myślałam, że owa blokada zaistniała za sprawą posiadania dodatku NoScript w Firefoksie, potem przyszło mi na myśl co innego. A teraz nie wiem.

Chyba za wcześnie pochwaliłam ten program :|

tomi135

tomi135

Uzależniony||Uzależniona

• Przyjaciel Forum
  • 3144 postów
Poczekajmy, może coś poprawiają/naprawiają i nie chcą użytkowników. Czas pokarze, ja skryptów nie blokowałem.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

emdabelju

emdabelju

Rekin forum

• Użytkownik
  • 787 postów
A może trwają przenosiny na inny serwer? Na mój gust, byłaby o tym informacja, a strona zostałaby po prostu wyłączona. Tak to jest tylko popłoch i nie wiadomo o co chodzi :icon_mrgreen:

Edit: przeglądam sobie forum PTC Talk i widzę, że nie tylko my mamy z tym problem.
Edit 2: wygląda na to, że wszystko wróciło do tzw. normy. Jeno ciekawe na jak długo...

Użytkownik emdabelju edytował ten post 16 February 2009 - 13:26

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych