Skocz do zawartości

Zdjęcie

Konto Firmowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

Perfekt

Perfekt

Początkujący

• Użytkownik
  • 27 postów
Ing ma darmową wypłatę we wszystkich bankomatach w Polsce, co jest dużą zaletą. W Mbank trzeba słono płacić poza Euronetem, chyba 5zł.
Biuro rachunkowe Perfekt - Działamy na terenie Sosnowca i jego okolic. Zapraszamy do współpracy małe i średnie firmy.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

anja87

anja87

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów

a testował ktoś Bosia albo ten bank vwbank.pl:  ? pamiętam że kiedyś w tym pierwszym banku było wszystko za free ale nie wiem czy tego nie zmienili. a z VM banku nie korzystałam ale kilka osób mi je polecało. i teraz mam zgryz bo mam dość płacenia co miesiąc 30 zł w pekao za obsługe rachunku :(

agawaga

agawaga

Praktyk

• Użytkownik
  • 119 postów

a ja mam w getininline obecnie

wystarczy jedna tranzakcja karta na minimum 200 zł na miesiac i wszystko jest darmowe

dosłownie wszystko

anja zapraszam po reflink jak by co

Tylko tutaj minimum 300 euro dziennie http://www.learnmoneystrategy.com/kot
bez ściemy , wejdz i przeczytaj

50 zł minimum i 8 zł za poleconego - zapraszam   https://www.moneymilioner.pl/7537

shejk

shejk

Stażysta

• Użytkownik
  • 88 postów

Ja mam w Banku Pocztowym. Generalnie żadnych opłat związanych z prowadzeniem rachunku. Przelewy też są za free. Nie mam niestety karty do bankomatu i jeżeli chce wypłacić środki to muszę przelać kasę na rachunek prywatny w mBanku i dalej z EuroNet lub inna sieć współpracująca z mBankiem. Generalnie wychodzi to za free, tylko trochę trzeba się naklikać. Jak zrobić to taniej i lepiej można np dowiedzieć się z dyskusji z tego forum bankowego http://www.forum-kredytowe.pl/f129/

krisuuu

krisuuu

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 8 postów

Ja mam konto firmowe w ING, średnio go sobie cenię, opłaty również nie są najtańsze, księgowanie 2 razy w ciągu dnia..

olga1

olga1

Nowicjusz

• Zbanowany
  • 6 postów

Wiesz , musisz  poszukać wszelkich informacji ponieważ banki non stop prześcigają się w ofertach . Najlepiej jak poczytasz sobie na tego typu stronach  [spam]  na pewno zdecydujesz w jakim banku założysz konto firmowe .Przecież każdy nie chce ponosić kosztów prowadzenia oraz opłat za korzystanie z bankomatów .

Użytkownik Thanatos edytował ten post 16 August 2014 - 17:26
wycięto spam

azaren

azaren

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Witam
Jakie polecacie banki żeby założyć konto firmowe? Wszyscy mi doradzają mbank, a znacie może jakieś inne?

Wszystko zależy czego oczekujesz od konta.

Dla małej fimy mBank zwykle się sprawdza. Warto ewntualnie skorzystać z inteligo.pl (należy do PKO BP)

shejk

shejk

Stażysta

• Użytkownik
  • 88 postów

Dobrą ofertę mają też w Pocztowym. Tylko karty nie wydają.

Hedonia

Hedonia

Początkujący

• Użytkownik
  • 28 postów

Dobrą ofertę mają też w Pocztowym. Tylko karty nie wydają.

W takim razie wypłata środków odbywa się tylko i wyłącznie w placówce banku tj Poczcie Polskiej? Pierwszy raz słyszę o takim rozwiązaniu i szczerze mówiąc wydaje mi się to być bardzo niewygodne, ale pewnie znajda się osoby, którym to nie przeszkadza.

Sama szukam dobre oferty konta firmowego. Zależy mi na tym, żeby nie ponosić żadnych kosztów prowadzenia rachunku i żebym bez większego problemu otrzymała kredyt odnawialny w koncie. Nie interesują mnie duże sumy i myślę, że 10-20tyś w zupełności by mi wystarczyło. Znajomy polecił mi bank Credit Agricole. Sprawdzałam już ich ofertę, która jest dostępna tutaj http://www.credit-ag...nie-firmy/konta , ale te wszystkie konta wydają mi się być bardzo podobne do siebie i nie mam pojęcia, które miałabym wybrać. Może ktoś z Was mi doradzi? Widzę, że macie sporą wiedzę o kontach firmowych.

necron217

necron217

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów

Ja jak miałem firmę miałem całkowicie darmowe w BZ WBK, darmowe przelewy do zus i us itp, jedynie jak więcej przelewów chciałem wykonać wtedy musiałem za nie dodatkowo płacić.

janbuk1

janbuk1

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów
  • Zainteresowania:Bankowość, finanse

Polecam zobaczyć sobie jakiś ranking. Np. tutaj przeczytasz jak wybrać najlepsze konto dla firmy.

jjusti18

jjusti18

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 11 postów

Ja ostatnio trafiłam na ciekawą stronę i może Wam pomóc porównania kont dla firm . Osobiście planuje skorzystać z pomocy tej strony, ponieważ również szukam odpowiedniego konta dla swojej firmy, a tutaj widziałam wiele interesujących opcji. Co fajne możemy porównać różne propozycje banków i zapoznać się z opinią o nich.

wlad

wlad

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 21 postów

Z doświadczenia mogę powiedzieć, że nie warto się nadmiernie przywiązywać do jakiegoś banku, bo w jednej chwili poprzez wprowadzenie jakiejś dodatkowe, ale uciążliwej opłaty może zepsuć dobrą współpracę. Wiadomo, że banki to nie instytucje charytatywne i nastawione są na zysk. OK, dlaczego więc są banki które nie wprowadzają takie opłaty jak np Nest Bank.

Na http://bank24.blox.p...obre-konto.html znajduje się interesujący tekst o tym o czym należy pamiętać jeżeli chciałoby się posiadać dobre i tanie konto.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

petrus2

petrus2

Początkujący

• Użytkownik
  • 27 postów

A ja mam konto w bz wbk i jestem na razie zadowolony. Firma profesjonalnie podchodzi do klienta, a ja akurat cenię sobie takie podejście. Niestety, dzisiaj przedsiębiorstw, które poważają swoich klientów, można ze świecą szukać. Przy okazji mam do Was pytanie natury trochę techniczno-biznesowej. Mianowicie czy opłaca się Waszym zdaniem inwestować w zabezpieczenia firmowe takie jak sejfy? znalazłem ciekawą ofertę na https://www.saffort.pl/

i zastanawiam się, czy z niej nie skorzystać.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych