Skocz do zawartości

Zdjęcie

Konto Firmowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

Marek45

Marek45

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 3 postów
Witam
Jakie polecacie banki żeby założyć konto firmowe? Wszyscy mi doradzają mbank, a znacie może jakieś inne?

Bot Name

Bot Name
  • Advert

kw73ECBarre

kw73ECBarre

Znawca

• Użytkownik
  • 491 postów
  • GG:10684544
  • Zainteresowania:Wymiana e-walut
Aliorbank

kasiulam

kasiulam

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 8 postów
ING jest całkiem ok do mBanku się zraziłam.

adi1982

adi1982

Maniak

• Użytkownik
  • 1421 postów
Kasiula weź nie kop 3 latka to juz spore dziecko

dymionczyk

dymionczyk

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 21 postów
Również polecam ING, Mam tam 4 konta. - jednak zauważyłem, że coraz częściej dostęp do konta online jest awaryjny. (brak możliwości zalogowania).

Mimo wszystko jest to bezpieczny bank więc z czystym sumieniem polecam.
Tłumaczenie maszynowe w Google lub profesjonalne biuro tłumaczeń?

MMR

MMR

Znawca

• Użytkownik
  • 355 postów
  • Zainteresowania:e-commerce, programy partnerskie, marketing wielopoziomowy
Ja ostatnio też się zastanawiam nad kontem firmowym, tyle, że jak dostałem ofertę to zdziwiły mnie opłaty za przelewy do innych banków 0,90 zł Jedynie jak ktoś przelewa sobie na konto indywidualne i z niego robi przelewy do banków zewnętrznych to wtedy ma to jakiś sens. Jednakże konto indywidualne wymaga odpowiedniego salda żeby za kratę nie płacić. Niezły mętlik w głowie się robi od tego ing. Jeżeli jednak, źle myślę to niech ktoś mnie poprawi :)

dymionczyk

dymionczyk

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 21 postów

Ja ostatnio też się zastanawiam nad kontem firmowym, tyle, że jak dostałem ofertę to zdziwiły mnie opłaty za przelewy do innych banków 0,90 zł Jedynie jak ktoś przelewa sobie na konto indywidualne i z niego robi przelewy do banków zewnętrznych to wtedy ma to jakiś sens. Jednakże konto indywidualne wymaga odpowiedniego salda żeby za kratę nie płacić. Niezły mętlik w głowie się robi od tego ing. Jeżeli jednak, źle myślę to niech ktoś mnie poprawi :)/>

Przelewy płatne w Ing koncie indywidualnym? W firmowym owszem w indywidualnym wszystkie przelewy obsługuję gratisowo...

MMR

MMR

Znawca

• Użytkownik
  • 355 postów
  • Zainteresowania:e-commerce, programy partnerskie, marketing wielopoziomowy
Temat dotyczy konta firmowego, więc piszę o opłatach w koncie firmowym ING, które w porównaniu do konta indywidualnego ma kiepskie warunki i dziwi mnie ta tendencja wśród oferty nie tylko ING, ale również pozostałych banków. Dlatego jeżeli ktoś kombinuje i zakłada konto indywidualne i firmowe w jednym banku może ominąć niektóre opłaty, ale niestety trzeba się bardzo mocno pilnować. Nie spełnisz jakiegoś warunku i już opłaty lecą :)

Użytkownik MMR edytował ten post 26 January 2013 - 22:27

dymionczyk

dymionczyk

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 21 postów

Temat dotyczy konta firmowego, więc piszę o opłatach w koncie firmowym ING, które w porównaniu do konta indywidualnego ma kiepskie warunki i dziwi mnie ta tendencja wśród oferty nie tylko ING, ale również pozostałych banków. Dlatego jeżeli ktoś kombinuje i zakłada konto indywidualne i firmowe w jednym banku może ominąć niektóre opłaty, ale niestety trzeba się bardzo mocno pilnować. Nie spełnisz jakiegoś warunku i już opłaty lecą :)/>

Prawda. ja korzystam z przelewów na tym rachunku jedynie do US i ZUS pzosotałe lecą z innych :)) faktycznie mając do dyspozycji tylko firmowe konto w ING z perspektywą realizacji sporej liczby przelewów to już droga opcja. Może jakiś alior albo getin?

aneczka26

aneczka26

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów
Ja polecam Alior Bank. Zresztą za nim założy się konto firmowe to radziłabym zastanowić się kilka razy, bo później żeby takie konto, to trzeba kilo soli zjeść.

flaszek

flaszek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów

Ja mam konto firmowe w ING i jestem bardzo zadowolony. Wszystko jest bezpłatne. Jedynie płacę 7 zł na miesiąc jeśli skorzystam w danym miesiącu z karty bankomatowej (czasem w miesiącu w ogóle nie korzystam więc nie naliczają żadnych opłat).

Mam jeszcze 3 konta osobiste w innych bankach i niema nawet do tego w ING porównania.

Pozdrawiam

Użytkownik flaszek edytował ten post 05 February 2015 - 09:10

pola1984

pola1984

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 5 postów
  • GG:3567467768
  • Zainteresowania:To oczywista oczywistość, iż najbardziej interesuje się zarabianiem cashu przez Internet :D W wolnych chwilach lubię pływać, bo wtedy mam najwięcej pomysłów na nowe formy zarobku przez neta :P Ponadto, jak większość naszych rodaków znam się na piłce nożnej, medycynie i polityce :]

Citi Handlowy ma dobrą ofertę dla firm...

Użytkownik pola1984 edytował ten post 18 November 2013 - 14:23
usunięto link do spamu

flaszek

flaszek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów
Tylko uwaga na Idea Bank

Użytkownik strusp edytował ten post 29 April 2013 - 06:14

Guest_Miroka_*

Guest_Miroka_*
  • Gość
Dlaczego?
Mam tam konto chyba od roku i jeszcze niczym nieprzyjemnym mnie nie zaskoczyli.

dymionczyk

dymionczyk

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 21 postów

Dlaczego?
Mam tam konto chyba od roku i jeszcze niczym nieprzyjemnym mnie nie zaskoczyli.

Podpinam pod pytanie, dlaczego uwaga na idea bank? Chciałbym założyć tam konto.

flaszek

flaszek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów
Więc poczytajcie o ofertach tego banku na blogu dziennikarza Gazety Wyborczej Macieja Samcika... albo na www.kredyt-portal.pl. Wtedy załóżcie tam sobie konto firmowe, a nawet skorzystajcie z bezzwrotnej pożyczki, którą tak oferuje dla firm ;)/>/>/>

Ostatnio nawet widać coraz więcej reklam tego banku

Pozdrawiam

Użytkownik flaszek edytował ten post 21 August 2013 - 10:31

pati78

pati78

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów
Miałem ING i Alior. Wróciłem do mBanku. Zraziła mnie obsługa płatności online. Na weekendach nie były one realizowane. Do tego jakieś głupie opłaty za karty. w mBanku płacę tylko 1zł za przelewy zdefiniowane. Prywatne i firmowe mam w mBanku i nie zamierzam się z nimi rozstawać. Szkoda tylko, że usługa wypłaty we wszystkich bankomatach kosztuje 5zł.

Sylli

Sylli

Nowicjusz

• Zbanowany
  • 6 postów
Tak chwalicie, muszę się chyba zainteresować tym MBankiem ;)

PiMo

PiMo

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 20 postów
  • Zainteresowania:Komputery, Internet, podróże
Najbardziej popularny i lubiany jest chyba mbank. Ja mam konto Credit Agricole i jestem zadowolony.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

amadauesz

amadauesz

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 5 postów
Uważam, że ING jest ok. Choć ja na działalności to robię kilka przelewów, tak więc dla mnie praktycznie nie ma to znaczenia gdzie mam konto.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych