Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dolarek.com

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

kaskader

kaskader

Maniak

• Użytkownik
  • 1357 postów
Data zamówienia rekalmy:
31 października 2008 07:35

Data opłacenia

Data upomienia się o reklamę:
9 listopada 2008 15:37

Odpowiedz otrzymałem, ponośc adminka zaległych reklam nie ma.

Data drugiego upomienia.
14 listopada 2008 06:41

Odpowiedzi nie dostałem.

Reklama warta (uwaga, uwaga) 1$

Pozostaje życzyć smacznego

Użytkownik kaskader edytował ten post 20 November 2008 - 16:34

Bot Name

Bot Name
  • Advert

anthony

anthony

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 622 postów

Data zamówienia rekalmy:

Data opłacenia

Data upomienia się o reklamę:
9 listopada 2008 15:37

Odpowiedz otrzymałem, ponośc adminka zaległych reklam nie ma.

Data drugiego upomienia.
14 listopada 2008 06:41

Odpowiedzi nie dostałem.

Reklama warta (uwaga, uwaga) 1$

Pozostaje życzyć smacznego

O proszę.

Niedawno otrzymaliśmy ciekawego maila od Magdaleny.
To w ogóle ciekawa sprawa.Adminka decyduje się na drastyczne,gwałtowne zmiany w przejętych programach dążąc do ich pełnej legalności.Nagle w listopadowej aurze ocknęła się,że to byłoby zbyt nieopłacalne,czasochłonne.Szuka sposobów na ominięcie przepisów.To akurat typowo polskie-najpierw zapowiedzi zmian,a dopiero pózniej dokładne przenalizowanie tychże.

Szukania dochodów poprzez te smsy też jest ciekawe. Użytkownicy mają płacić za możliwosć podsuniecia pomysłu admince,fajno.Magda upiecvze dwie pieczenie na jednym ogniu-otrzyma pomysły jak i część dochodów z smsów.Użytkownicy będą mieli dwa dobre uczynki za jednym zamachem :icon_twisted:

Kaskader!Zapewne Twój drugi mail 'upomnienie' został potraktowany jako niegodny przeczytania o odpowiedzi nie wspominając.Wiesz czemu?Bo nie było w nim kodu z smsa!

:icon_mrgreen:

Pozdrawiam i dołączam się do 'życzeń' :D

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów
Panowie, czy Wy aby odrobinkę nie przesadzacie?
Oszustwo na kwotę AŻ jednego dolara? :icon_mrgreen:

Nie posądzałabym Magdaleny ani o oszustwo, ani o złą wolę i chęć zagarnięcia jednego dolara.
Nie wiem, dlaczego nie odpowiedziała na drugą wiadomość - o ile się orientuję z wypowiedzi wielu uczestników - nie uchyla się od kontaktu, przeciwnie, chętnie go podejmuje. Być może jej nie dostała, być może przeczytała odkładając wyjaśnienie na później i zwyczajnie zapomniała, albo przeoczyła w nawale innych spraw.
Można nie akceptować zmian, jakie Magdalena wprowadza i sposobu, w jaki to robi.
Warto jednak zauważyć, że na różne sposoby stara się wyprowadzić programy na prostą i odzyskać dobrą opinię, więc zarzut i to umieszczony w tym dziale brzmi trochę niepoważnie. :icon_twisted:

Mam wrażenie, że po prostu doszło do jakiegoś nieporozumienia.
W wielu programach i niejednokrotnie zdarzało się, że z powodu jakichś technicznych problemów nie dochodziły wiadomości.
Czasami zbiegało się to z przenoszeniem bazy, czasami przerwą w działaniu serwera czy zmianami wprowadzonymi w ustawieniach czy w skrypcie.
O ile webmaster zorientował się w sytuacji sam, lub otrzymał informacje od uczestników, zwykle powiadamiał o tym w admin-mailu i prosił o powtórne wysłanie wiadomości i treści reklam.

Kaskader, wiem, że nie chodzi o dolara tylko o zasadę.
Weź pod uwagę, że faktycznie Twoja wiadomość mogła zaginąć, napisz ponownie i zwyczajnie do Magdaleny, podaj datę i konto na które wpłaciłeś, ewentualnie batch - jeśli nawet nie otrzymała zamówienia i treści reklamy, to na podstawie tych danych łatwo odszuka i stwierdzi, że zamówienie wysłane było i należy je zrealizować.

kaskader

kaskader

Maniak

• Użytkownik
  • 1357 postów
:icon_mrgreen:
Komentować nie będę

12 listopada 2008 11:15
Zapomiałem jeszcze o tym wysłaneym mailu

akza

akza

Stażysta

• Użytkownik
  • 56 postów
To co dziś zrobili na dolarku, to przechodzi ludzkie pojęcie. Wyzerowali wszystkim zarobki z ostatniego roku.
Najpierw oczekiwanie na wypłatę 100 dni, potem wyzerowanie kolejki oczekujacych, następne 100 dni czekania na wypłatę. I dziś wyzerowanie kont zasłaniając się głupimi wymówkami. Oszuści i złodzieje nikomu nie polecam.

jaksana

jaksana

Stażysta

• Użytkownik
  • 78 postów
DOLAREK wyzerował konta pomimo że klikaliśmy i za jego kadencji, bo przecież dolarka nie ma od wczoraj , to nieuczciwe , bo jeżeli wiedział że nie da rady to powinien zrobić to od razu a nie przez miesiąc czekałam na wymiane punktów i na wypłate :)

logiczek

logiczek

Maniak

• Użytkownik
  • 1119 postów
ja bym jeszcze mógł to zrozumieć, gdyby stare zarobki można wykorzystać np na reklamę... Niestety to jest ZLODZIEJSTWO co zrobił obecny admin.

Guest_pampers_*

Guest_pampers_*
  • Gość
Sorka a czego się spodziewaliście po adminie bitmails.info, największego scamu w dziejach polskiego getpaidu? Nawrócenia?

endefis

endefis

Maniak

• Webmaster
  • 1285 postów
  • GG:2191900
  • Zainteresowania:plane-spotting, train-spotting
Pozwać gnoja do sądu za oszustwo!

mirqu

mirqu

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 995 postów
  • Zainteresowania:PTRPTP
sorry to see you

proponuje wam zrobić to samo

keraj65

keraj65

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 2 postów

Jak z wypłatami w dolarek.com. Bo nabyłem dośc fajne konto i mam nadziej że nie wyrzuciłem kasy w błoto. Dolarek płaci bo już dawno nik nie chwalił się wpłatą z tego systemu?

No własnie, racje masz, tylko te jaja trzeba mieć ... a jak widać wariat się z nimi minął.
Ale spoko, on pisze że wyplaci zarobki za swojej kadencji, ja na to ... sprawdzam. Dzisiaj mam przekroczoną kwotę do wypłaty własnie za jego kadencji. Jutro napisze do niego maila i zobaczymy co z tym fantem zrobi.

Pozwać gnoja do sądu za oszustwo!

Też zastanawiam się nad tym, ale u mnie jest zgoła inna sytuacja.

Klikałem nieomalże od samego początku w dolarek.com (zapisałem się przed sylwestrem 2005). I co się okazało chciałem się zalogować w 2008 roku, a tu automat komunikuje mi, że mnie niema w bazie danych. Myślałem ze pomyliłem login lub hasło zaglądam do kajetu wszystko się zgadza a w Dolarek.com mnie nie ma na liscie i rozpocząłem mozolną pisaninę maili przez "kontakt dolarek.com" i tak to trwa do dziś, a odpowiedzi nie mogę się doczekać i po wysłaniu widzę tylko czczą obietnicę: Twój e-mail został wysłany. Odpiszemy niebawem. Ile czasu trwa u Was niebawem ? zapytuję się na tym forum ?
A dodatkowo wkurzaja mnie reklamy dolarek.com : DOLAREK Firma prowadzona przez znanego, uczciwego i doświadczonego admina.
Pytam się więc : GDZIE TU SPRAWIEDLIWOŚĆ !!!

pozdrawiam keraj65

Guest_pampers_*

Guest_pampers_*
  • Gość

Też zastanawiam się nad tym, ale u mnie jest zgoła inna sytuacja.

Klikałem nieomalże od samego początku w dolarek.com (zapisałem się przed sylwestrem 2005). I co się okazało chciałem się zalogować w 2008 roku, a tu automat komunikuje mi, że mnie niema w bazie danych. Myślałem ze pomyliłem login lub hasło zaglądam do kajetu wszystko się zgadza a w Dolarek.com mnie nie ma na liscie i rozpocząłem mozolną pisaninę maili przez "kontakt dolarek.com" i tak to trwa do dziś, a odpowiedzi nie mogę się doczekać i po wysłaniu widzę tylko czczą obietnicę: Twój e-mail został wysłany. Odpiszemy niebawem. Ile czasu trwa u Was niebawem ? zapytuję się na tym forum ?
A dodatkowo wkurzaja mnie reklamy dolarek.com : DOLAREK Firma prowadzona przez znanego, uczciwego i doświadczonego admina.
Pytam się więc : GDZIE TU SPRAWIEDLIWOŚĆ !!!

pozdrawiam keraj65

Sprawiedliwość jest w przysłowiowej dupie. Nie ma co liczyć że oszust i scamiarz wariat który prowadzi program nawet Ci odpisze. Pewnie nie ma nawet przekierowanych maili żeby nie czytać bluzgów i ton wyzwisk które zapewne wysyłają ludzie po tym jak się zorientują z kim mają doczynienia.

SCO

SCO

Uzależniony||Uzależniona

• Użytkownik
  • 1587 postów
a w sprawie Twojego konta to jestem pewien w niemalże 100% ze zostało ono osunięte, przy czyszczeniu bazy, przenoszeniach, przypadkiem, czy jeszcze w jakiś inny dziwny sposób.
Z reszta szczerze mówiąc biorąc pod uwagę obecna sytuacje to nie ma czego żałować ... no może jedynie zmarnowanego czasu.

Pozdrawiam
SCO

http://www.idealneupominki.pl - prezenty na każdą okazję!  A może zabawki dla dzieci - http://maxzabawki.pl :icon_biggrin:

mirqu

mirqu

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 995 postów
  • Zainteresowania:PTRPTP
dajcie sobie spokoj z tym programem

valent

valent

Praktyk

• Użytkownik
  • 164 postów
więcej jak 20 zł na koncie a on sobie wyzerował moje konto. upomnienia, wysyłam przez Paypal a on nic. :(

jacek101

jacek101

Praktyk

• Użytkownik
  • 112 postów
Zwycięzca w kategorii:
:: Najlepszy serwis 2007

ciekawe czy ma prawo do wystawiania tego trofeum na stronie głównej
.

megorasz

megorasz

W stanie spoczynku

• Przyjaciel Forum
  • 1470 postów

Zwycięzca w kategorii:
:: Najlepszy serwis 2007

ciekawe czy ma prawo do wystawiania tego trofeum na stronie głównej

Po jaką cholerę odgrzebujesz temat o firmie, o której już nikt normalny nie pamięta? :icon_rolleyes:

Legia Warszawa + Pogoń Szczecin + Olimpia Elbląg + Zagłębie Sosnowiec + FC Den Haag + Juventus Turyn

BRACI SIĘ NIE TRACI!

Sphere44

Sphere44

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 9 postów
hehe bez komentarza :)

adaskost

adaskost

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 5 postów
Czy ktoś wie co z tym serwisem.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

wariat711

wariat711

Stażysta

• Użytkownik
  • 89 postów
  • Zainteresowania:biznes

Czy ktoś wie co z tym serwisem.

Serwis Dolarek.com cały czas działa i ma się dobrze.
Wypłaty są realizowane cały czas. Obecnie serwis wypłąca na Polskie konta bankowe oraz na PayPal.
Serwis Dolarek.com wyróżnia się na tle innych stron GPTR. Dolarek posiada kilka udogodnień których próżno szukać w podobnych witrynach.
W większości stron GPTR można zarabiać kilka groszy klikając w linki w mailach lub na stronie.
W Dolarek.com to jest tylko dodatkiem.
Głównym sposobem zarabiania w serwisie Dolarek.com jest pisanie tekstów zapleczowych do pozycjonowania innych stron WWW.
Budowanie złej opinii o serwisie Dolarek.com jest antyreklamą konkurencji i zawistnych ludzi dlatego nie należy brać pod uwagę innych wypowiedzi tylko samemu spróbować.

Użytkownik wariat711 edytował ten post 16 June 2012 - 15:40

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych