Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kredyt

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

Marcinforever

Marcinforever

Rekin forum

• Użytkownik
  • 788 postów
Juz nvm :icon_cheesygrin: wniosek zlozony ale thx detmold

Użytkownik Marcinforever edytował ten post 12 November 2008 - 07:55

• RichardTox lubi to
MatrixMails --> Wyplacili mi juz 206$

Kokos -->Pożyczaj Pieniadze taniej niz w banku od 1% / Inwestuj pieniadze lepiej niz w banku do 21%

Bot Name

Bot Name
  • Advert

detmold

detmold

Praktyk

• Użytkownik
  • 141 postów
Za mało danych podaj stopień wkładu własnego, kwotę kredytową, okres kredytowania, walutę, wiek najstarszego kredytobiorcy. Teraz jest ciężko o kredyty ale jakbyś był zainteresowany to ukryty spam to podstawa

Użytkownik homer edytował ten post 11 November 2008 - 08:46

• RichardTox lubi to
Zainkasuj 10 zł za konto bankowe w mbank, lub 8zł za całkowicie darmowe i w pełni funkcjonalne konto młodzieżowe. Wystarczy 15 min na wypełnienie formularza online!

petrus2

petrus2

Stażysta

• Użytkownik
  • 67 postów

Ja tam nie lubię bawić się w zapożyczanie, jeśli już mam gdzieś  pożyczać pieniądze , to tylko w banku i to na najważniejsze w życiu człowieka potrzeby takie jak mieszkanie. Trzy lata temu wziąłem kredyt hipoteczny w bz wbk i mogę stwierdzić, że to był dobry wybór. Spotkałem się z profesjonalną obsługą, pani z banku wszystko wyjaśniła od a do z, wszelkie wątpliwości dotyczące umowy i zasad spłaty. Dodatkowo otrzymałem kredyt w wysokości 70% wartości mieszkania, więc sporo jak na polskie warunki. A poza tym o sprawach finansowych piszę na tym blogu, więc tam znajdziecie ine cenne informacje  :) - http://www.euromakler.pl/

adonis

adonis

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 5 postów

Ja bym omijał takie kredyty, warto przeanalizować na co uważać.

ajna

ajna

Początkujący

• Zbanowany
  • 29 postów

Wszystko zależy od tego czy to Twój pierwszy kredyt czy kolejny (w sensie czy aktualnie spłacasz jakieś zobowiązania). W tym drugim wypadku zamiast kolejnego kredytu gotówkowego warto rozważyć kredyt konsolidacyjny z dodatkową gotówką https://habzafinanse...acja-chwilowek/ . Nie tylko nie dołożysz kolejnej raty, ale możesz zmniejszyć wysokość tych, które spłacasz aktualnie i dostaniesz jeszcze dodatkową gotówkę do ręki.

caron

caron

Początkujący

• Użytkownik
  • 39 postów

Z tych na szybko chwilówek to Kredyt OK sprawdzony, brałem i nie narzekam na warunki. Najszybciej dostałem pieniądze i weryfikacja trwała. Nie ma porównania branie w takim miejscu a w banku, obsługa też lepiej mi odpowiada, w banku to się czułem jakbym miał im dziękować za to że w ogóle ze mną rozmawiają i mi formularz przeglądają. 

finansistka

finansistka

Stażysta

• Użytkownik
  • 71 postów

W swojej firmie też musicie pożyczać pieniądze? Jak inwestujemy to na pewno musimy wkładać pieniądze w firmę. Tu www.finiata.pl znajdziemy odnawialną linię finansowania. Pozwala ona na stały dostęp do gotówki.

targi

targi

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 10 postów

A jakie warunki są przy pożyczce na tej Finiacie o której wspominasz? Rozumie, że jest to pożyczka dla firm? Jakie koszty i jakie dokumenty są wymagane? 

moneta

moneta

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 9 postów

Finiata to odnawialna linia finansowania dla firm właśnie. Odblokowujesz określony limit nawet do 50 tysięcy i może z niego korzystać dowolnie, nie masz limitu wypłaty w miesiącu. Na www.finiata.pl zakładasz bezpłatne konto i przesyłasz dokumenty weryfikacyjne. Po otrzymaniu oferty ją zatrwierdzasz i masz odbkolowany limit na dowolne wydatki. 

targi

targi

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 10 postów

A czy wiesz może jaki okres prowadzenia działalności jest wymagany i jakie są koszty pożyczki? Bo tej informacji jakoś nie mogę znaleźć na stronie którą podałeś. 

moneta

moneta

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 9 postów

Z tego co wiem, to jest potrzebne wyciągi z konta za ostatnie 6 miesięcy. Czyli minimum 6 miesięcy trzeba prowadzić firmę. Na www.finiata.pl chyba są te informacje dokadnie podane. 

targi

targi

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 10 postów

No właśnie nie znalazłam, ale widzę, ze jest tam czat, więc może dobrym pomysłem będzie zadanie tam pytań. I czy jak wykonam rejestracje to od razu zostanie mi przyznany limit? 

moneta

moneta

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 9 postów

No jeśli masz pytania, to faktycznie lepiej pytać jak to mówią u źródła. W każdym razie z tego co wiem, to na www.finiata.pl zakładasz bezpłatne konto. Jeśli chcesz starać się o limit to przez specjalny formularz wysyłasz wniosek i dołączasz wymagane dokumenty. Tam masz listę. Finiata weryfikuje i przesyła Ci ofertę. Po jej zatwierdzeniu masz dostęp do pieniędzy. To w sumie tyle. 

pmmo

pmmo

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów

Ja jakoś sceptycznie podchodzę do pożyczek - każdych. Dla mnie najważniejsze są warunki a czesto okazuje się, że te najistotniejsze są pisane drobnym drukiem i okazuje się że to one powodują problemy. 

moneta

moneta

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 9 postów

Tu masz racje. Ja również jestem rozsądna. Dlatego z czystej ciekawości sprawdziłam tą Finiatę i warunki. I plucem jest to, że warunki są w niej jasne. Bezpłatna rejestracja, jasny spis dokumentów do weryfikacji zdolność, opłata za przyznanie limiti pobierana co miesiać i 2,9% odsetek od wykorzystanej kwoty, Czas na spłatę 6 miesięcy. Zadnych gwiazdek i ukrytych kosztów. 

targi

targi

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 10 postów

Czyli jak wejdę na www.finiata.pl i zarejestruję się, to wtedy mogę wysłać wszystkie dokumenty tak? 

moneta

moneta

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 9 postów

Jeszcze raz Ci wszystko wyjaśnię.

Wchodząc na www.finiata.pl i zakładasz BEZPŁATNE konto użytkownika. Po potwierdzeniu rejestracji przez e-mail i zalogowaniu się masz podaną listę dokumentów, jakie musisz przesłać. tak jak wspominałam, musisz przesłać wyciągi z banku za 6 miesięcy, fakturę wystawiona przez Twoją firmę, NIP, tam wszystko masz opisane. Jak prześlesz, to Finiata sprawdzi Twoją zdolność i prześlę decyzję. Jak ją zaakceptujesz, to masz dostęp do linii finansowania. 

Bot Name

Bot Name
  • Advert

KowalskaA

KowalskaA

Początkujący

• Użytkownik
  • 38 postów

Pożyczka daje spore możliwości, a na pewno też i spore ryzyko. Wiadomo, że każde pieniądze trzeba oddać i to jeszcze więcej niż pożyczaliście. Poczytajcie sobie na czym polega upadłość konsumencka na stronie https://wyzerujdlugi...sc-konsumencka/ Nikomu tego nie życzę oczywiście, ale nie raz będzie to jedyne rozwiązanie jeżeli chodzi o problemy z długami.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych