Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dotacje Unijne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Marcinforever

Marcinforever

Rekin forum

• Użytkownik
  • 788 postów
Witam

Chcialbym napisac wniosek o dotacje unijne na rozszerzenie dzialanosci gospodarczej . Branza niezwiazana z rolnictwem chodzi tutaj o magazyn na sklep . Dzwonilem ktoregos dnia do firmy ktora zajmuje sie wnioskami i powiedzieli mi ze wnioski bedzie mozna skladac na poczatku pazdziernika . I ze najpierw trzeba kupic np dzialke pod budowe przed zlozeniem wniosku poniewaz jezeli cos kupimy ( wybudujemy ) przed zlozeniem wniosku niebedzie to uwzgledniane .

Wracajac do tematu chcialbym napisac wniosek o dotacje jednak niemam zielonego pojecia jak to zrobic i jak najlepiej go napisac by miec wieksze szanse na dostanie jak najwiekszej ilosci dotacji . Sa specjalne firmy z tego co sie orientowalem ale oni chca potworne kwoty za pomoc w napisaniu takiego wniosku .

Z gory dziekuje za wszelka pomoc
MatrixMails --> Wyplacili mi juz 206$

Kokos -->Pożyczaj Pieniadze taniej niz w banku od 1% / Inwestuj pieniadze lepiej niz w banku do 21%

Bot Name

Bot Name
  • Advert

s

s

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 627 postów
A jestes zarejestrowany w PUP?

Marcinforever

Marcinforever

Rekin forum

• Użytkownik
  • 788 postów

A jestes zarejestrowany w PUP?

tak
MatrixMails --> Wyplacili mi juz 206$

Kokos -->Pożyczaj Pieniadze taniej niz w banku od 1% / Inwestuj pieniadze lepiej niz w banku do 21%

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Hedonia

Hedonia

Początkujący

• Użytkownik
  • 25 postów

Ja z własnego doświadczenia wiem, że samodzielne wypełnianie wniosków i staranie się o dofinansowanie z reguły nie wychodzi i tracimy na tym zazwyczaj sporo czasu. Przygotowanie projektu szkoleniowego, pozyskanie dofinansowania, a następnie rozliczenie dotacji wymaga dużo doświadczenia oraz pracy. Nie prawdą jest też, że firmy pomagające i kierujące nami podczas ubiegania się o dofinansowanie są drogie. Oczywiście to kosztuje bo nikt nie zrobi dla nas tego za darmo, ale istnieją firmy, które są tańsze bo dla nich liczy się bardziej sukces klienta niż ogromne pieniądze. Przykładem takiej firmy jest np. https://dotacjenainnowacje.taxand.pl/ Polscy przedsiębiorcy mogą ubiegać się o dofinansowanie dla firm w trakcie całego procesu tworzenia innowacji, począwszy od badań przemysłowych, poprzez prace rozwojowe, stworzenie prototypu czy też samo wdrożenie prac B+R do działalności gospodarczej. Warto pamiętać, że dotacja na wdrażanie innowacji dostępna jest wyłącznie dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych