Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bukmacherzy -- Bonusy Powitalne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

EclipseBlack

EclipseBlack

Stażysta

• Użytkownik
  • 98 postów
Witam

Próbował ktoś zarobić w internetowych serwisach bukmacherskich wpłacając pierwszy depozyt w ilości odpowiedniej, aby ściągnąć maksymalny bonus powitalny ? Potem z reguły należy nim obrócić w odpowiednim czasie by wykonać pierwszą wypłatę, w tym tkwi największy problem. Biorąc pod uwagę ilość bukmacherów i bonusy jakie oferują dla świeżych użytkowników, można na tym sporo wyciągnąć jednorazowo. Mam zamiar tak zagrać i mam pomysł na obrót depozytem zakładami piłki ręcznej, sprawdzone 1,5 rocznym graniem w serwisie betgun, moim kapitałem :icon_twisted: Bukmacher musi mi oferować bonus powitalny na warunkach minimum zawarcia pojedynczego zakładu za kwotę 1-2zł z kursem do 2,00. Jest osoba na forum, która próbowała się podjąć czegoś takiego ? Wygrała w taki sposób ? Jakieś uwagi, spostrzeżenia ? Wiem że to żadna nowość, ale sumy do zarobienia mogą być przyzwoite. Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.

DDE - zarobki do 7000zł wejdź i dowiedz się więcej
Pomagam w zeekrewards (zapewniam klientów) i JustBeenPaid
Kontakt i więcej informacji - PW

Bot Name

Bot Name
  • Advert

mistrz_cietej_riposty

mistrz_cietej_riposty

Znawca

• Użytkownik
  • 400 postów
Pewnie, że probowała :icon_twisted: i podejrzewam, że nie tylko ja i powiem szczerze, że to są konkretne pieniądze do zarobienia ale trzeba tez mieć wiedzę na temat dyscypliny na która grasz. Moje hobby to jedna z dyscyplin sportowych która pozwoliła mi już zarobić troche grosza. Są też oczywiscie wpadki bo sport nie jest do konca przewidywalny ale mając do tego jeszcze bonus w wysokosci np podwojonej wplaty fajnie sie gra :) A jak się później w tv ogląda i nie dosyc, że kibicujesz swoim to jeszcze wiesz ze TY tez możesz wygrac razem z nimi ... uwielbiam tą adrenaline :icon_thumleft:

mtx

mtx

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 896 postów
Każdy sposób jest dobry jak po jego zastosowaniu wyjdzie się na + ;)
Nie jest to łatwa sprawa wyrobić obrót na wypłatę ale nie ma nic nierealnego :icon_thumleft: zwłaszcza w sporcie i towarzyszących im zakładach

Guest_peyot_*

Guest_peyot_*
  • Gość
jest mozłiwość wyciągnięcia zawsze 60-70 bonusa bez żadengo ryzyka

grając u buka z bonusem na zakład 1, a u drugiego z tą sama kasą na zakład 2

Marcinforever

Marcinforever

Rekin forum

• Użytkownik
  • 788 postów

jest mozłiwość wyciągnięcia zawsze 60-70 bonusa bez żadengo ryzyka

grając u buka z bonusem na zakład 1, a u drugiego z tą sama kasą na zakład 2

a jak bedzie remis ?
MatrixMails --> Wyplacili mi juz 206$

Kokos -->Pożyczaj Pieniadze taniej niz w banku od 1% / Inwestuj pieniadze lepiej niz w banku do 21%

kaskader

kaskader

Maniak

• Użytkownik
  • 1357 postów

a jak bedzie remis ?

Są sporty w których nie ma remisów

Guest_peyot_*

Guest_peyot_*
  • Gość
tenis, siatkówka, koszykówka itp... bardzo bezpieczne !

EclipseBlack

EclipseBlack

Stażysta

• Użytkownik
  • 98 postów
Trzeba byłoby to obliczyć, bo niektóre bonusy muszą zostać obrócone kilka razy za nim się je wypłaci. Aktualnie udało mi się zedrzeć bonus z betclick, nie ma tam właściwie żadnego ryzyka. Rejestrując się tam pierwszy raz, możemy postawić zakład na mecz z trzema zdarzeniami i jeżeli go przegramy oni zwrócą nam pieniądze za ten kupon (max do 55zł). Opierając się na przykładzie: wpłacamy na przykład 60zł, stawiamy pierwszy zakład za 55zł na mecz z 3 zdarzeniami, przykładowo z kursem 1,80, co daje nam ewentualną wygraną w wysokości 99zł. W przypadku wygranej otrzymujemy nasze 99zł, gdy przegramy serwis zwróci nam te 55zł. Dalsze tego plusy? Wygrane pieniądze możemy od razu wypłacić, nie trzeba tym obracać i podobnie ma się sytuacja w przypadku przegranej kiedy bukmacher zwraca nam te 55zł. Tą kwotę również możemy wypłacić i pożegnać się z bukmacherem nic więcej tam nie ryzykując i nie tracąc. Dla mnie bonus ten to zero ryzyka. Zrobiłem dokładnie tak jak opisałem w przykładzie i zagrałem na zdarzenie 1,9 za 55zł. Udało mi się wygrać i po 3 dniach na konto wpłynęło 109,5zł :) Opłaca się. Teraz wpłynął kolejny bonus od nich w wysokości 10zł, jednak nie ryzykuje już tam swoich pieniędzy, tylko staram się obrócić tym bonusem i na razie idzie w dobrym kierunku. Po przekroczeniu 45zł i potrójnym obrocie 10 można wypłacić pieniądze. Jestem na etapie obrotu bonusem w unibet. Do kwoty depozytu dodają 50% bonusu w wysokości max 100zł. Należy kwotą depozytu i bonusu obrócić 7 razy. Pozdrawiam

DDE - zarobki do 7000zł wejdź i dowiedz się więcej
Pomagam w zeekrewards (zapewniam klientów) i JustBeenPaid
Kontakt i więcej informacji - PW

Guest_peyot_*

Guest_peyot_*
  • Gość
przeważnie obrócić trzeba 3 razy inawet jak za 3 razem się udaje to wtedy też się ejst do przodu ale mniejszą kwotę...

najlepiej u kliku z bonusem się zarejestrować i szukac kursów zbliżonych do 2,00 i w sportach gdzie jest tylko możliwe wygrana bądź porażka

JereManU

JereManU

Maniak

• Użytkownik
  • 1311 postów

Ja tam polecam piłkę nożną, ale trzba się choć trochę znać. Na razie obracam dla zabawy, małymi stawkami, a już jestem 50% mojej wpłaty na plusie nic nie ryzykując. wink.gif
Jak się dobrze przeanalizuje jakiś mecz to nawet kursik pod 4 można wygrać, wczoraj pięknie weszły wygrane Anglii i Polski (kolejno 3.55 i 3.5 kurs w bwin). icon_twisted.gif

http://typybukmacher...macherzy/bet365 - bet365 ma fajny bonus powitalny.

Użytkownik JereManU edytował ten post 02 May 2014 - 15:36

piciu22

piciu22

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 1 postów

najlepiej u kliku z bonusem się zarejestrować i szukac kursów zbliżonych do 2,00 i w sportach gdzie jest tylko możliwe wygrana bądź porażka

Nie trzeba koniecznie szukać kursów zbliżonych do 2.0 ale takich gdzie marża jest niska. Kalkulator surebetów policzy za was marże. Myślę że obstawianie spotkań ze stratą do 3% aby wyciągnąć bonus jest opłacalną sprawą. W tej chwili jest w sieci tyle bukmacherskich promocji że można spokojnie jakiś tysiąc złotych wyciągnąć.

bouhlarouz

bouhlarouz

Dyskutant

• Użytkownik
  • 203 postów
hehe fajny temat, dobre takie bonusy .... wręcz kuszące :P i wlasnie po to one są, moim zdaniem każdy kto typuje i sie na tym zna niepatrzy by dostac bonus i czekac aż ileś tam razy bede go musial obrócić.... prosta piłka jedno zdarzenie "upolowane" w miesiącu za 1000zł podwajasz i wypłacasz
"Totolotek buja, dasz 2 zł wygrasz uja, ograć buka to jest sztuka " 8)

Poemat2014

Poemat2014

Stażysta

• Użytkownik
  • 63 postów

a jak bedzie remis ?

Tak jest koszykówka np NBA

stefan201

stefan201

Początkujący

• Użytkownik
  • 30 postów

U legalnych bukmacherów na ogół można liczyć na kilkaset zł na początek. Najwięcej oferuje obecnie chyba LVBet, jakieś 1000 zł, na spory bonus można też liczyć u Milenium, ok. 800 zł - tu http://www.bet-line....macherskie.html widziałem listę aktualnych bonusów u bukmacherów, tylko tych legalnych.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

kathy

kathy

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów

A to ciekawe.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych