Skocz do zawartości

Zdjęcie

Moneybookers - Problem Z Otwarciem Strony!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

kpk4

kpk4

Praktyk

• Użytkownik
  • 166 postów
Witam!

Mam do was pytanie: Czy ładuje wam się strona moneybookers?? Ja juz proboje od kilku dni kilka razy dziennie i ciągle komunikat:

Cannot find "http://moneybookers.com/"

DNS Error - Server cannot be found

:)

Macie to samo czy tylko ja to mam? ;)

Użytkownik kpk4 edytował ten post 26 June 2008 - 22:24

Bot Name

Bot Name
  • Advert

adi1982

adi1982

Maniak

• Użytkownik
  • 1421 postów
ładuje bez problemu

kpk4

kpk4

Praktyk

• Użytkownik
  • 166 postów

ładuje bez problemu

Hmmmmmmm ;)

Nie ma ktoś jakiejś koncepcji dlaczego się tak dzieje że mi się wogóle nie ładuje? :) Może to oni mają możliwość zablokowania strony tak ze sie nie da wejsc? Nie mam pomysłu co tu zrobić ;/ Pisac na meila do supprtu czy co? Help :P

P.S Jak możecie to podajcie meila do supportu moneybookers bo ja nie dam rady wejsc.

Użytkownik kpk4 edytował ten post 27 June 2008 - 08:31

luis

luis

Rekin forum

• Użytkownik
  • 762 postów
Spróbuj wyczyścić pamięć offline. Jak to nie pomoże, to zobacz przez jakieś proxy (proxy.org) czy da się na tą stronę wejść. Tylko nie loguj się przez proxy - możesz stracić kasę.

A przy okazji, to mi strona działa bardzo dobrze. Może admin sieci zablokował tą stronę? Masz sieć osiedlową?

Użytkownik luis edytował ten post 27 June 2008 - 08:54

Szukam pomysłów na stronki.
Żyje w realu. Pozostał jedynie sentyment do forum i kilku firm...

kpk4

kpk4

Praktyk

• Użytkownik
  • 166 postów

Spróbuj wyczyścić pamięć offline. Jak to nie pomoże, to zobacz przez jakieś proxy (proxy.org) czy da się na tą stronę wejść. Tylko nie loguj się przez proxy - możesz stracić kasę.

A przy okazji, to mi strona działa bardzo dobrze. Może admin sieci zablokował tą stronę? Masz sieć osiedlową?

przez Proxy.org normalnie wchodzi na strone a jak proboje bez proxy.org to nie da rady :) Mamy siec osiedlowa na 5-6 osob. Hmmm admin czasem blokuje różne porty, ale czy to moze byc spowodowane zablokowanym portem?? ;)

luis

luis

Rekin forum

• Użytkownik
  • 762 postów

przez Proxy.org normalnie wchodzi na strone a jak proboje bez proxy.org to nie da rady :) Mamy siec osiedlowa na 5-6 osob. Hmmm admin czasem blokuje różne porty, ale czy to moze byc spowodowane zablokowanym portem?? ;)

Raczej to nie przez blokadę portów, ale możliwe, że została zablokowana domena. Napisz maila(zadzwoń, przejdź się osobiście) do admina i zapytaj, co może być przyczyną. On będzie najlepiej wiedział. :P
Szukam pomysłów na stronki.
Żyje w realu. Pozostał jedynie sentyment do forum i kilku firm...

homer

homer

Uzależniony||Uzależniona

• Przyjaciel Forum
  • 2273 postów
Tak jak jest napisane w komunikacie, to problem z serwerem DNS.
Sprawdz czy masz odpowiednio skonfigurowane polaczenie sieciowe, a jesli wszystko jest w porzadku pisz do admina swojej sieci.

Mozesz jeszcze sprobowac wejsc przez http://83.220.158.17/ .

Użytkownik homer edytował ten post 27 June 2008 - 17:53

kpk4

kpk4

Praktyk

• Użytkownik
  • 166 postów

Tak jak jest napisane w komunikacie, to problem z serwerem DNS.
Sprawdz czy masz odpowiednio skonfigurowane polaczenie sieciowe, a jesli wszystko jest w porzadku pisz do admina swojej sieci.

Mozesz jeszcze sprobowac wejsc przez http://83.220.158.17/ .

Przez http://83.220.158.17 też nie wystartuje. Ten sam komunikat. Chyba jedyne co mi zostało to obskoczyć do admina sieci ;)

kpk4

kpk4

Praktyk

• Użytkownik
  • 166 postów
Kurcze chłopaki byłem u admina i mówi że on nie blokował żadnych domen. Do tego jemu też nie działa kilka stronek które wcześniej działały. Podobnie jest u kolegi który jest w naszej sieci. ;) :) Proszę jak macie jeszcze jakieś pomysły to piszcie bo ja juz nie wiem co mam robic :P

slightyboy

slightyboy

» Nie®efo®mowaln¥ ™ «

• Przyjaciel Forum
  • 2431 postów
  • Zainteresowania:To, tamto, siamto, owanto...
Cóż tu można począć, skoro admin sieci nie wie co się dzieje... ;)

Bot Name

Bot Name
  • Advert

kpk4

kpk4

Praktyk

• Użytkownik
  • 166 postów
Noi lipa dalej nie działa ;/ Możliwe że coś tpsa poblokowała? A gdybym się zalogował przez te proxy to co? Myslicie ze byloby po koncie? ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych