Skocz do zawartości

Zdjęcie

Konto Walutowe - Gdzie ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Spookie

Spookie

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 1 postów
Potrzebuje konta w usd/euro może za jakiś czas jeszcze inne waluty do tego dojdą - gdzie proponujecie ?

Konto powinno na siebie zarabiać i przydały by się "zjadliwe" prowizje na przelewy zagraniczne.

Wstępnie szukając natknąłem się na MultiBank - może ktoś ma jakieś dobre/złe doświadczenia z tym bankiem ??

Użytkownik Spookie edytował ten post 08 April 2008 - 19:38

Bot Name

Bot Name
  • Advert

kalisz1278

kalisz1278

<3 Parkour. ;)

• Użytkownik
  • 927 postów
ja Mam konto w mBanku i mam eKartę, (Niestety 25 zł i 25 rocznie ;/ kosztowała ale trudno) No i tam możesz wybierać w jakich chcesz się rozliczać, to ja dałem w USD... Ale do końca nie wiem... mi się wydaje że to nie możliwe..
Pzzzzzzzzzzzz, wyleciałem z GPT. : ) Jak coś pw. ; )

Kamil101

Kamil101

Znawca

• Użytkownik
  • 449 postów
no chyba najlepsze w mbanku, zalezy ile chcesz kasy przechowywac na koncie...

jul23

jul23

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów
Ja do walut używam BZWBK mam 3 konta walutowe i PLN, w tej chwili nie pamiętam czy się za nie płaci, ale na 80% nie płacisz nic chyba że chcesz kartę do konta walutowego
Podziękówa dla WM Advertising-mails.com

adi1982

adi1982

Maniak

• Użytkownik
  • 1421 postów

Ja do walut używam BZWBK mam 3 konta walutowe i PLN, w tej chwili nie pamiętam czy się za nie płaci, ale na 80% nie płacisz nic chyba że chcesz kartę do konta walutowego

Od września studia na archeologii ?? :)

megorasz

megorasz

W stanie spoczynku

• Przyjaciel Forum
  • 1470 postów

Masz konto i nie wiesz, czy się za nie płaci? Brawo...

Wstawiam Ci do dzienniczka 5+ z archeologii :)

Legia Warszawa + Pogoń Szczecin + Olimpia Elbląg + Zagłębie Sosnowiec + FC Den Haag + Juventus Turyn

BRACI SIĘ NIE TRACI!

gregorus

gregorus

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów
Proponuję poczytać na ocenbank.pl/forum Toczą sie tam ciekawe dyskusje na temat prowadzenia kont walutowych oraz ogólnie dyskusje na temat finansów, kredytów, lokat itp. Pozdrawiam!

Użytkownik Thanatos edytował ten post 02 July 2013 - 21:37
zapewne o spamie też dyskutują

dymionczyk

dymionczyk

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 21 postów

Proponuję poczytać na ocenbank.pl/forum Toczą sie tam ciekawe dyskusje na temat prowadzenia kont walutowych oraz ogólnie dyskusje na temat finansów, kredytów, lokat itp. Pozdrawiam!

W jakiej walucie to konto?

Polecam ING. Mam w 3 walutach, założenie przez internet, wszystko gratis (wyłączając kartę do konta) Naprawdę dobre konto.
Tłumaczenie maszynowe w Google lub profesjonalne biuro tłumaczeń?

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Mateusz432

Mateusz432

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 20 postów

Polecam również ING, naprawdę fajny bank, jak na początek oczywiście i jak na rozsądne kwoty. Można łatwo dokonywać przelewów, wpłat, wszystko co się da. Procedura otwarcia konta jest łatwa, można mieć wiele rachunków na jednym koncie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych