Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mozna Cofnac Przelew W Bzwbk

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

money1980

money1980

Początkujący

• Zbanowany
  • 34 postów
Mam takie pytanie mozna cofnac przelew w banku bzwbk?

Bot Name

Bot Name
  • Advert

indexx

indexx

Praktyk

• Użytkownik
  • 185 postów
Chyba nie, masz raczej dwa wyjścia, skontaktować się z osobą której wysłałeś pieniądze i poprosić o zwrot wierząc w jej uczciwość :D , lub skontaktować się z obsługą banku i wyjaśnić sytuacje, wtedy może coś z tego wyjdzie.

homer

homer

Uzależniony||Uzależniona

• Przyjaciel Forum
  • 2273 postów
Jesli przelew byl poprawny (zgodny z procedurami i prawidlowymi danymi odbiorcy) i juz "poszedl" to nie ma takiej mozliwosci. Bank nie ma prawa sciagnac tych pieniedzy z konta odbiorcy.

Jesli to byla pomylka mozesz zglosic sie do osoby, ktorej przelales pieniadze. Nie masz jednak gwarancji, ze odzyskasz srodki.

Odbiorca wcale nie musi zwrocic przelewu (szczegolnie w przypadku, gdy sam zuzyl uzyskane pieniazki). Mozesz dochodzic swoich praw przed sadem, co wiaze sie z kosztami i wciaz nie daje gwarancji, ze odzyskasz pieniadze.

Czytalem o przypadkach, w ktorych udalo sie zablokowac przelew, ktory nie wyszedl z banku, ale reki nie dalbym sobie za to uciac.

Użytkownik homer edytował ten post 30 March 2008 - 11:13

money1980

money1980

Początkujący

• Zbanowany
  • 34 postów
a jeszcze jedno pytanie kiedy dojdzie przelew z bzwbk wyslany w sobote wieczor na mbank

homer

homer

Uzależniony||Uzależniona

• Przyjaciel Forum
  • 2273 postów
Dojdzie dopiero w poniedzialek.

kuss115

kuss115

Dyskutant

• Oczekujący
  • 232 postów
Przelew powinien być na liście oczekujących na realizacje i możesz go edytować/usunąć zanim zostanie zrealizowany.

petrus2

petrus2

Stażysta

• Użytkownik
  • 67 postów

Ja zaś z kolei, jako że jesteśmy przy temacie dotyczącym bz wbk, poradzić się Was w jednej sprawie dotyczącej tego banku. CHodzi o to, że mam tam konto osobiste i bank zaproponował mi, abym założył konto oszczędnościowe. Sprawdziłem dokładnie ofertę w necie - https://www.bzwbk.pl...ednosciowe.html 

i wygląda to całkiem sympatycznie. Z jednej strony mogę liczyć na wpłatę i wypłatę pieniędzy w dobrowolnym czasie, z drugiej nie tracę odsetek. Praktyka może jednak różnić się od teorii i dlatego zwracam się do Was z prośbą. Jeśli ktokolwiek korzystał z konta oszczędnościowego w bz wbk, będę wdzięczna za komentarz

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Forsa

Forsa

Początkujący

• Użytkownik
  • 33 postów

To przydatna usługa. W innych bankach różnie to wygląda - https://darmowekonto...ulowac-przelew/

Użytkownik Forsa edytował ten post 20 May 2019 - 14:06

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych