Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skąd Taka Wysoka Pozycja?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

prezes49

prezes49

Profitads.pl admin

• Oczekujący
  • 533 postów
Domyślam się, że wielu z Was powie, że powinienem się cieszyc, ale nie lubię niewiedzieć dlaczego coś się dzieje.

W związku z tym mam pytanie do ludzi mających pojęcie o pozycjonowaniu: skąd się wzięła tak wysoka pozycja mojej strony.

Chodzi mi o stronę fakty24.info.
Postawiłem ją jakieś 4-6 mies. wstecz i prawie nic z nią nie robiłem(kilka buttonów w firmach gp - to chyba nie są zbyt mocne linki, i z 5 innych liknków + lekko adderem), żeby nie powiedzieć, że prawie o niej zapomniałem.
Przypomniałem sobie o niej po updacie PR(lubię jak rośnie zielony pasek :icon_cheesygrin:).
Pierwsza miła niespodzianka PR=2, ale jak popatrzyłem na pozycję strony to dopiero się zdziwiłem.
Fraza:
fakty - 16,5mln - poz 6
fakty24, fakty 24 - tutaj niewiele jest stron - poz. 3-4
wiadomosci - 236mln - poz. 39.

Aż się boję sprawdzać pozostałe frazy :icon_thumleft:.
W związku z tym zastanawiam się czym jest to spowodowane(zakładam, że nie jest to FSB skoro stronka ma już z 1/2 roku)
Profitads.pl - Najlepszy Polski PTR !!!
Praca przez internet, zarabianie w internecie - tylko płacące firmy, zawsze pewne informacje.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

rotatio

rotatio

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 673 postów
  • Zainteresowania:Arsenal Arsenal Arsenal...
PR2... hmmm mam to samo z domeną e-kredyty.net. Tyle, że ja jej nie linkowałem wcale. Wstawiłem index i dodałem do jakiegoś katalogu. Po prostu to chyba bonus dla nowych stron (w sensie ich pierwszy update), nie potrafię tego wytłumaczyć. Zresztą PR nie ma nic wspólnego z pozycja. A co do pozycji:
Nie sugeruj się zapytaniami. Fraza 'fakty' wcale nie jest taka trudna; zobacz jesteś tylko dwie pozycje nad wiki. Co do 'wiadomości' - słabiutkie miejsce.

A co do zapytań:

http://www.google.pl...e...=Szukaj&lr=

spośród około 302,000,000 dla zapytania a and but so

Pozdrawiam :icon_cheesygrin:
Od kołyski, aż po grób... jedna wiara, jeden klub...
ARSENAL.

Thanatos

Thanatos

Zbereźnik

• Root Admin
  • 1364 postów
  • GG:779519
e-kredyty - konkurent :icon_exclaim:

co do faktow może jeszcze dzialac efekt FSB i stąd to powodzenie :icon_cheesygrin: Fresh Site Bonus ... ja bym polinkował :icon_thumleft:
Za pozycjonowanie forum odpowiada Zgred seo.zgred.pl.

rotatio

rotatio

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 673 postów
  • Zainteresowania:Arsenal Arsenal Arsenal...

e-kredyty - konkurent :icon_twisted:

Plany były... ale zrezygnowałem z kredytów... za duża konkurencja (?) :(
Jak ktoś chce kupić tą domenę zapraszam na PW xD
Od kołyski, aż po grób... jedna wiara, jeden klub...
ARSENAL.

REKLAMKA

REKLAMKA

Początkujący

• Użytkownik
  • 28 postów
FSB raczej napewno.

A co do PR a pozycja to sprawy jak niebo i ziemia bo nic wspólnego nie mają.

Możesz mieć PR5 a wejść z google 0. Ja tam mam na kilku www.

prezes49

prezes49

Profitads.pl admin

• Oczekujący
  • 533 postów
A jednak to nie było FSB. Co alkohol robi z ludzi ;). Jak się okazało zleciłem komuś pozycjonowanie i o tym zapomniałem, więc przepraszam panowie za zamieszanie.
Praca przez internet, zarabianie w internecie - tylko płacące firmy, zawsze pewne informacje.

Guest_pampers_*

Guest_pampers_*
  • Gość

A jednak to nie było FSB. Co alkohol robi z ludzi B). Jak się okazało zleciłem komuś pozycjonowanie i o tym zapomniałem, więc przepraszam panowie za zamieszanie.

Prezes weź mnie nie załamuj bo ja czasem pracuje przy piwku to nie wiadomo, kiedyś się obudze z 5 nowymi gptrami ;)

prezes49

prezes49

Profitads.pl admin

• Oczekujący
  • 533 postów
ale Ty popijasz tylko piwko, a ja się męczę(prawie jak bosman) tym swoim rumikiem ;). Chociaż poscieszające, że ostatnio coraz żadziej do takiego stanu żeby człowiek nie pamiętał B).
Poza tym co by było złego gdybyś otworzył kolejne PTR-y? Wielu z Nas, "Twoich wyznawców" chętnie by się zapisała...

lirb

lirb

Stażysta

• Użytkownik
  • 60 postów

W moim przypadku udało się uzyskać wysoką pozycje w google, dzięki pozycjonowaniu, jakie wykonuje mi agencja interaktywna https://solv.pl, ta reklama zwraca się jak mało która, dlatego nie zamierzam przestać w nią inwestować. 

Hedonia

Hedonia

Stażysta

• Użytkownik
  • 89 postów

Zacznę od tego, że prowadzę niewielki sklep internetowy z niszową odzieżą i obuwiem. Nie mam za dużej konkurencji, ale sklepy konkurencyjne istnieją od wielu lat i zdaje sobie sprawę z tego, ze ciężko będzie ich prześcignąć. Strona mojego sklepu nie była nigdy pozycjonowana, prowadziłam tylko działania na fb, ale nie było to Facebook Ads, a zwykła strona na Facebooku. Chciałabym zlecić pozycjonowanie firmie, która zajmuje się tym, ale prawdę mówiąc nie wiem, z którą firmą podpisać umowę. Rozważam nawiążanie współpracy z firmą, której strona internetowa znajduje sie tutaj 

http://efectownia.pl/ . Możecie napisać mi chociaż krótko co sądzicie o ofercie?

Bot Name

Bot Name
  • Advert

penx

penx

Praktyk

• Użytkownik
  • 149 postów

Wchodząc na portal http://www.syndicati...-licencjackiej/ dowiesz się mnóstwa rzeczy odnośnie prowadzenia własnej działalności gospodarczej i nauczysz się unikać błędów

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych