Skocz do zawartości

Zdjęcie

Legalne i nielegalne oprogramowanie i praca zarobkowa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

bed

bed

Grafik

• Użytkownik
  • 351 postów
  • Zainteresowania:web design, kolarstwo szosowe, motoryzacja i wiele innych rzeczy :)

Poza tym, jeśli byłoby to możliwe, to wydaje mi się, że na Allegro pojawiły już by się tańsze wersje z zagranicy.

I są ale niewiele tańsze - po 2000 je sprzedają. Czy wynika to z odpowiedniej kalkulacji czy ktoś zarabia 1000zł na sztuce tego sie nie dowiemy.

Użytkownik bed edytował ten post 10 March 2008 - 20:31

Bot Name

Bot Name
  • Advert

lexom

lexom

Znawca

• Użytkownik
  • 443 postów
Tutaj kolejny projektant stron internetowych :icon_mrgreen: [link]

prezes49

prezes49

Profitads.pl admin

• Oczekujący
  • 533 postów
Witryna(5stron) kosztuje 5zł !!! Teraz już rozumiem Lexom co mówiłeś o psuciu rynku.
Osobiście wierzę w bed, że w końcu się w 100% "ulegalni" - szkoda by było jego zdolności.
Profitads.pl - Najlepszy Polski PTR !!!
Praca przez internet, zarabianie w internecie - tylko płacące firmy, zawsze pewne informacje.

Tumalopolska

Tumalopolska

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 15 postów
Hm, widziałem tę stronę po 5 zł i to tylko jako promocja, tam pisze. Może koleś dopiero zaczyna i chce w ten sposób zachęcić pierwszych klientów. A poźniej nagle będą one po 500 czy 1000 zł.
A co do grafiki, zastanawiałem się i sądze, że przecież nie trzeba wcale kupować zdjęć, teraz każdego stać na własną cyfrówkę (mnie akurat nie :) ).
Jak ktoś chce mieć prowizoryczną strone, to nie musi do profesjonalisty lecieć od razu, tylko u takiego kogoś sobie zamówi. W końcu osób chętnych by mieć własną stronę jest dużo, a na usługi profesjonalne nie wszystkich stać.
A tak wogóle, to trzeba mieć jakieś pozwolenie na projektowanie stron komercyjnie? :icon_mrgreen:

homer

homer

Uzależniony||Uzależniona

• Przyjaciel Forum
  • 2273 postów

A co do grafiki, zastanawiałem się i sądze, że przecież nie trzeba wcale kupować zdjęć, teraz każdego stać na własną cyfrówkę (mnie akurat nie :) ).

A tak wogóle, to trzeba mieć jakieś pozwolenie na projektowanie stron komercyjnie? :icon_mrgreen:

Kupisz cyfrowke i co? Robienie zdjec nie jest takie proste jak mowia w reklamach, uwierz.

Nie trzeba miec zadnego pozwolenia, za to trzeba miec legalne oprogramowanie. Legalne nie znaczy platne, bo sa rowniez darmowe programy do tego (tylko ze za darmo nie dostaniesz tego co za pieniazki).

Użytkownik homer edytował ten post 12 March 2008 - 14:48

lexom

lexom

Znawca

• Użytkownik
  • 443 postów
W miarę rozsądny człowiek w życiu nie zrobiłby strony za 5 zł. 5zł za roboczogodzinę to na dzień dzisiejszy bardzo mało. A jaką stronę można zrobić w godzinę? Poza tym, jak już napisał @homer cyfrówką nie zrobisz takich zdjęć jak na giełdach zdjęć. Wystarczy na jakąś się zalogować i na pewno zobaczysz różnice :icon_mrgreen: Gimp to nie photoshop, OpenOffice to nie MS Office :)

homer

homer

Uzależniony||Uzależniona

• Przyjaciel Forum
  • 2273 postów

Gimp to nie photoshop, OpenOffice to nie MS Office :icon_mrgreen:

Pod wzgledem mozliwosci oczywiscie tak, ale do mniej skomplikowanych zastosowan wielkiej roznicy nie ma :).

Niestety wszyscy zaczynaja od najbardziej zaawansowanych narzedzi. Najwieksi "profesjonalisci" uzywaja photoshopa nawet do zmiany rozdzielczosci obrazkow ;).

Użytkownik homer edytował ten post 13 March 2008 - 00:11

lexom

lexom

Znawca

• Użytkownik
  • 443 postów
A swoja drogą ciekawe ile polskich firm get paid ma grafikę wykonaną na legalnym oprogramowaniu ?!:icon_twisted:

Bot Name

Bot Name
  • Advert

homer

homer

Uzależniony||Uzależniona

• Przyjaciel Forum
  • 2273 postów
Wydaje mi sie, ze statystyka bylaby porazajaca :icon_twisted:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych