Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ebesuchertausch (profimailtausch)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

Franco18

Franco18

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 6 postów
Hejka, niech ktoś mi powie, jak już nazbieram punktów ebesucher to gdzie mogę je zamienić na pieniądze i od ilu ?
Dokładnie niech ktoś opisze bo nigdzie tego nie ma na forum

Bot Name

Bot Name
  • Advert

kaskader

kaskader

Maniak

• Użytkownik
  • 1357 postów
Ja mogę od Ciebie kupić punkty. Albo możesz je zamienić na tej strnie: http://www.ebesucher...-ebesucher.html

PS: taki temat był już :)

Franco18

Franco18

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 6 postów
Człowieku ja nie chcę nic kupować od ciebie tylko się pytam jak zamienić Ebesuchery na pieniądze prze PayPal i jaki jest kurs !!! i gdzie się je zamienia, bo w Ebesucher nawet nie wiem gdzie się wprowadza dane konta PayPal

ramses17

ramses17

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 23 postów
zamienie ebesucher ptk zwykle przeszlo 27000 i ebesucher MP 137 na LOSE przelicznik zawsze mozna sie dogadac prosze o wiadomosc na priv gdzie aktualnie mozna zamienic ptk na LOSE lub wasze oferty

kaskader

kaskader

Maniak

• Użytkownik
  • 1357 postów

Człowieku ja nie chcę nic kupować od ciebie tylko się pytam jak zamienić Ebesuchery na pieniądze prze PayPal i jaki jest kurs !!! i gdzie się je zamienia, bo w Ebesucher nawet nie wiem gdzie się wprowadza dane konta PayPal

Człowieku ja nie chcę ci nic sprzedać :D
Uspokój się, przeczytaj mój post jeszcze raz, pomyśl, przeczytaj jeszcze raz, pomyśl i odpisz :)

wziuu

wziuu

Praktyk

• Oczekujący
  • 131 postów
mozesz tez zajrzec na lose kingdom i poszukac tam chetnych..

PrzemoSiemo

PrzemoSiemo

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 21 postów
Panowie mam do Was pytanko, czy znacie inne stronki oprocz www.ebesucher-kauf.de do wymiany ebesucherów na pieniadze. Chodzi mi o lepszy przelicznik. Czy istnieja wogole takie stronki, które maja lepszy przelicznik niz 489 ebesucherów - 1 eurocent ? Za odpowiedz z gory wielkie dzieki. Pzdro!!

kaskader

kaskader

Maniak

• Użytkownik
  • 1357 postów
Ja mam lepszy przelicznik, ale to zależy ile chcesz sprzedać ;]

PrzemoSiemo

PrzemoSiemo

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 21 postów
kaskadersztos jesli bym sprzedawał tobie co trzy - cztery dzionki około 24450 ebesucherów ile mogłbym od Ciebie otrzymywać? (chodzi o złotówki badz euro płatne na paypal oczywiscie :hura: : Czekam na ciekawe propozycje :D

kaskader

kaskader

Maniak

• Użytkownik
  • 1357 postów
Poszło priv. Pozdrawiam

wziuu

wziuu

Praktyk

• Oczekujący
  • 131 postów
http://www.deine-ebe...?page=eb_kaufen
http://www.ebesucher-kaufen.de/
krotkie googlowanie zalatwilo sprawe :hura:

PrzemoSiemo

PrzemoSiemo

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 21 postów
dzieki wziuu za odpowiedz. Jestes pewny co do tych stronek korzystales sam z nich. Przelewaja pieniazki ? :hura: Mam do Was pytanko gdzie mozna w ebesucherze zobaczyc punkty uzbierane przez swoich poleconych i jaki jest system poleconych w tej firmie (chodzi mi o procent z sumy przez nich uzbieranej ?:D

wziuu

wziuu

Praktyk

• Oczekujący
  • 131 postów
Nie korzystalem z zadnej.. Ktos na forum niedawno chwalil deine.., ze zaplacili :hura: Wejdz w Freunde werben .. na dole tekstu ktory sie wyswietli bedzie tam "Hier[link] konnen sie den Downline anschauen" albo jakos tak..

\/ EDIT:niestety nie wiem, przypuszczam, ze nie mozna.. btw, za prad sie nie zwroci :D

Użytkownik wziuu edytował ten post 23 February 2008 - 23:08

PrzemoSiemo

PrzemoSiemo

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 21 postów
A orientujesz sie moze Wziuu czy mozna na dwoch kompach oczywiscie pod dwoma nickami korzystac z ebesuchera? (oczywiscie adres ip jest taki sam ) czy jest to karane zablokowanie konta?

weronika193

weronika193

Dyskutant

• Użytkownik
  • 242 postów
Wie ktos moze jak zamienic punkty w tej firmie na kase??Bo konic miesiaca juz byl ale nie widac zeby oni zamienili na kase zdobyte punkty

prosze o pomoc

wziuu

wziuu

Praktyk

• Oczekujący
  • 131 postów
punkty mozesz komus sprzedac (np. tu na forum), sama firma nigdy nie zamieniala na kase i nie wyglada na to, zeby sie cokolwiek w tej kwestii mialo zmienic..

weronika193

weronika193

Dyskutant

• Użytkownik
  • 242 postów
a jesli juz ktos zechce kupic to w jaki sposob ja mam je sprzedac???
Moze ktos zna stronke gdzie mozna sprzedac punkty??

wziuu

wziuu

Praktyk

• Oczekujący
  • 131 postów
stronki sa na pewno ebesucher kauf, deine ebesucher bank, a pewnie i wiecej.. poszukaj na forum
nigdy nie sprzedawalem przez skrypt, natomiast sprzedaz innemu uzytkownikowi to przelew (punktetransfer) i cierpliwe czekiwanie na zasluzona zaplate .. :icon_surprised:

weronika193

weronika193

Dyskutant

• Użytkownik
  • 242 postów
Ale jesli sprzedaje innemu uyztkownikowi to musye wiedziec komu, i musze miec jego adres email

Bot Name

Bot Name
  • Advert

weronika193

weronika193

Dyskutant

• Użytkownik
  • 242 postów
Ale ebesucher.de to co innego niz ebesuchertausch:)
NIe rozumeimy sie za bardzo:)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych