Skocz do zawartości

Zdjęcie

Webmasterbesucher.de

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

PrzemoSiemo

PrzemoSiemo

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 21 postów
Witam. Mam takie pytanie jesli chodzi o rejstracje w firmie Webmasterbesucher.de. Mianowice wchodzac na stronke tej firmy wszystko jest okey do czasu proby rejestracji w tej firmie. Czy ona jest zablokowana dla Polakow? Wchodzac w pole rejstracji wyskakuje nastepujacy komunikat "Forbidden
You don't have permission to access /script/signup.php on this server. Apache Server at webmasterebesucher.de Port 80 "jedynie co wiem o tej stronce jest przeznaczona dla webmasterow i mozna wiele w niej zarobic. Jesli wie ktos jak mozna sie tam zarejstrowac prosze o info z gory wielkie dzieki. Pzdro!

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Guest_Gugsen_*

Guest_Gugsen_*
  • Gość

http://www.webmaster...ript/signup.php

mi się wczytuje ok ;]

PrzemoSiemo

PrzemoSiemo

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 21 postów
Gugsen ja niestety mam chyba pecha. Skorzystalem z tego linku co mi podeslales (za co wielkie dzieki) ale niestety ponownie wyskakuje ten sam blad.
Nie wiem co jest nie tak Jest napisane ze niby nie mam dostepu do ich serwera moze cos jest z moim netem nie tak :D moze trzeba gdzies wczesniej podac swoja stronke czy cos takiego. Nawet w pracy probowalem wejsc na ich stronke i nie dalo rady :) moze mam jakies nieodpowiednie ip. Sam nie wiem :P

wziuu

wziuu

Praktyk

• Oczekujący
  • 131 postów
Mam ten sam problem, ale wydaje mi sie, ze jest ona nie dla Polakow..

PrzemoSiemo

PrzemoSiemo

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 21 postów
czyli wnioskuje ze kolega Gugsen korzysta z ip zagranicznego nie polskiego :)

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Payday

Payday

Początkujący

• Użytkownik
  • 27 postów
online signature loans installment loans for bad credit installment loans how to get cash fast

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych