Skocz do zawartości

Zdjęcie

Konto Dla Studenta - Gdzie Najlepiej?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

Jannek

Jannek

Stażysta

• Oczekujący
  • 65 postów
nie chce zakladac nowego tematu , wiec odgrzewam , naczytalem sie wiele o roznego rodzaju kontach itp itd , ale chcialbym zasiegnac opinii zwyklego usera ktore konto bankowe jest dla was najlepsze ? jedyny warunek to karta debetowa , ktora da sie powiazac w paypalem , sam zastanawiam sie miedzy mbank inteligo i toyota bank (ciekawe rozwiazanie ) ale wyczytalem gdzies ze karty z mbanku nie da sie powiazac z paypalem , mam nadzieje na podparcie waszych sugestii jakimis argumentami , kosztami rocznymi prowadzenia rachunku i karty itp
Pozdrawiam

Bot Name

Bot Name
  • Advert

tomi135

tomi135

Uzależniony||Uzależniona

• Przyjaciel Forum
  • 3144 postów
Może konto Direct w ING. Ja jestem zadowolony. Konto bezpłatne, przelewy do polskich banków bezpłatne,karta debetowa, pod warunkiem, że raz w miesiącu coś na 100zł nią zapłacisz też bezpłatna, karta kredytowa 25zł/rok, z tym że 50zł dają promocyjne, czyli na 2 lata masz opłaconą.
Możesz łatwo konto powiązać z OKO, czyli takim rachunkiem oprocentowanym, gdzie możesz wpłacać i wypłacać ile chcesz.
Bank ma placówki w budynkach, a nie przenośne stoiska po hipermarketach i bardzo długo jest na polskim rynku.

Pozdrawiam

Użytkownik tomi135 edytował ten post 03 June 2008 - 18:02

petrus2

petrus2

Stażysta

• Użytkownik
  • 67 postów

Ja zaś mam jeszcze konto dla młodych w pko bp. Obowiązuje ono do 26. roku życia, także za pół roku będę musiał się z nim rozstać. Jest ono o tyle użyteczne, że wystarczy abym za zakupy albo paliwo, obojętnie co, zapłacił pięć razy w miesiącu kartą, a bank nie pobierze opłaty za konto. Ponadto mam dostęp do bankomatów w Polsce i za granicą za darmo, ale teraz to już raczej standard jest. W każdym razie teraz będę musiał wybrać nowe konto i czeka mnie dogłębny rekonesans.

EkspertPKO

EkspertPKO

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów

Jak najbardziej polecamy nasze PKO Konto dla Młodych, nie jest wymagany status studenta a jedynie warunek wieku (do 26 r.ż.). Zyskuje Pan bezpłatne bankomaty na całym świecie, bezpłatny rachunek oraz karta (wystarczy dokonać nią 5 dowolnych płatności w miesiącu rozliczeniowym). Jeżeli do 30.09.2017 r. zostanie uruchomiony rachunek, wyrazi Pan odpowiednia zgodę marketingową oraz zarejestruje się Pan na stronie pkobp.pl/sercenatalerzu zyska Pan nawet do 50 zł zwrotu za płatności kartą za jedzenie :)

Bot Name

Bot Name
  • Advert

petrus2

petrus2

Stażysta

• Użytkownik
  • 67 postów

A ja mogę ze swojej strony jako właśnie user zarekomendować konto w bz wbk. Dzisiaj na szczęście banki muszą rywalizować o klientów, więc mamy do wyboru coraz lepsze oferty, Dla mniej jednak również ważne jak korzyści płynące z konta, jest traktowanie mnie przez pracowników. W bz wbk czuję się rzeczywiście jak klient, nikt mnie nie goni, pracownicy mogą odpowiedzieć na każde moje pytanie. W innych placówkach spotykałem  się z diametralnie odmiennym podejściem, niestety. A tutaj odsyłam forumowiczów, jakby ktoś chciał wiedzieć więcej - https://www.bzwbk.pl...jakie-chce.html

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych