Skocz do zawartości

Zdjęcie

Web-ads.pl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
111 odpowiedzi w tym temacie

SCO

SCO

Uzależniony||Uzależniona

• Użytkownik
  • 1587 postów
A może i się podszkolił :)
Zdolny chłopak więc nie powinienn mieć z tym problemów :)

Pampers - czytałeś chyba opis Idka na GG ?
Do tego rozmawialem z nim ostatnio ;p .... i raczej z GPTR odszedl ;p

http://www.idealneupominki.pl - prezenty na każdą okazję!  A może zabawki dla dzieci - http://maxzabawki.pl :icon_biggrin:

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Guest_pampers_*

Guest_pampers_*
  • Gość
SCO źle mnie zrozumiałeś - pisałem nie odszedł a miałem na myśli robienie grafiki ogólnie.
Dla gptr już nie robi od dłuższego czasu.

Co do jego brata kiedyś miał coś dla mnie robić ale jakoś mu się nie chciało z tego
co mówił Idek więc dałem sobie spokój

Sorka za offtop

SCO

SCO

Uzależniony||Uzależniona

• Użytkownik
  • 1587 postów

SCO źle mnie zrozumiałeś - pisałem nie odszedł a miałem na myśli robienie grafiki ogólnie.
Dla gptr już nie robi od dłuższego czasu.

Co do jego brata kiedyś miał coś dla mnie robić ale jakoś mu się nie chciało z tego
co mówił Idek więc dałem sobie spokój

Sorka za offtop

To że z tworzenia grafik nie odszedł to ejst chyba jasen :), za dobry jest :nie_powiem:
a z jego bratem takze mialem spore ... problemy. ale juz jest wszystko ok :P

Ok, wracamy do tematu ;p

Mi osobiście akurat klikanie w te buttony i dźwięk przy tym wydawany nie przeszkadza w słuchaniu muzyki :), nie używa się tych buttonów tak bardzo często aby mogło mieć to jakiś decydujący wpływ.

Pozdrawiam
Jakub (SCO) Kuszyński

http://www.idealneupominki.pl - prezenty na każdą okazję!  A może zabawki dla dzieci - http://maxzabawki.pl :icon_biggrin:

anthony

anthony

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 622 postów
W sumie to te odgłosy w tych buttonach to nie są takie złe-przy odpowiednim najeżdzaniu na nie kursorem myszki można całiem melodyjne dzwięki wydobywać ;)

Tak bardziej na poważnie miałbym prośbę do admina web-ads.

Czy dałoby rade ustawić timer na weartość '0' w tych reklamach toplist?Jest tego pełno,a podwójne klikanie w kilkanaście takich bannerków jest trochę uciążliwe.Zatrzymywanie ładującej się strony przed złamaniem się ramki jest niezbyt uczciwe,tymbardziej,ze wtedy nie wchodzi się na daną topliste i nie głosuje się na daną stronę.Zapewne sporo userów pomija te reklamy właśnie z powodu łamiących się ramek.Myśle,że przy timerze ustawionym na 0 sporo osób głosowałoby w te toplisty-zawsze to mniej czasu zajmuje niż podwójne klikanie w te same bannery. Pozdrawiam.

J4r3K

J4r3K

Maniak

• Użytkownik
  • 1152 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, komputery, Get Paid :)

W sumie to te odgłosy w tych buttonach to nie są takie złe-przy odpowiednim najeżdzaniu na nie kursorem myszki można całiem melodyjne dzwięki wydobywać ;)

Tak bardziej na poważnie miałbym prośbę do admina web-ads.

Czy dałoby rade ustawić timer na weartość '0' w tych reklamach toplist?Jest tego pełno,a podwójne klikanie w kilkanaście takich bannerków jest trochę uciążliwe.Zatrzymywanie ładującej się strony przed złamaniem się ramki jest niezbyt uczciwe,tymbardziej,ze wtedy nie wchodzi się na daną topliste i nie głosuje się na daną stronę.Zapewne sporo userów pomija te reklamy właśnie z powodu łamiących się ramek.Myśle,że przy timerze ustawionym na 0 sporo osób głosowałoby w te toplisty-zawsze to mniej czasu zajmuje niż podwójne klikanie w te same bannery. Pozdrawiam.

Witam,

dziękuje za informację.
Jutro się tym zajmę.

Pozdrawiam

REKLAMKA

REKLAMKA

Początkujący

• Użytkownik
  • 28 postów
Grafika w webads jest katastrofalna (moim zdaniem)

Dziś na meila przyszło mi że zmieniają na cc ale zobaczyłem obciachową stronę i się zniechęciłem... Dla mnie wygląd jest ważny i nadaje profesionalizmu!

Co do odejścia idka to wcale się nie smucę... Jest masa super grafików!!!

Guest_pampers_*

Guest_pampers_*
  • Gość

Grafika w webads jest katastrofalna (moim zdaniem)

Dziś na meila przyszło mi że zmieniają na cc ale zobaczyłem obciachową stronę i się zniechęciłem... Dla mnie wygląd jest ważny i nadaje profesionalizmu!

Co do odejścia idka to wcale się nie smucę... Jest masa super grafików!!!

Moim zdaniem nie jest taka zła.

Co za zmiana na cc? Web-Ads.pl jest na cc od początku, może ci się programy pokićkały?

anthony

anthony

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 622 postów
Jak to jest wreszcie z tym konkursem na poleconych?!

Miało(i powinno) być tak-do 20 czerwca łapiemy poleconych.Dwa tygodnie czasu na sprawdzenie ich aktywności.Po czym osteczne wyniki.Tymczasem z tego co widze to pewne osoby ciągle zbierają poleconych i jest to uwzględniane w statystykach konursu na poleconych.Na pewno tak jest-wątpie aby nagle kilku refów pewnych osób zaczęło być aktywnych w programie.

Albo to błędy w statystykach,lub celowe nieuczciwe i wbrew zasadom owego konkursu działanie admina lub już sam nie wiem co.Proszę o wytłumaczenie w tej sprawie.Pozdrawiam.

J4r3K

J4r3K

Maniak

• Użytkownik
  • 1152 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, komputery, Get Paid :)
Konkurs jest ustawiony ze liczy tylko refow pozyskanych do 20 czerwca, tych co doliczylo to fakt
iz te osoby po prostu musialy sie zalogowac na konto lub kliknac jakiegos adsa, tak jest ustawione
i watpie zeby w skrypcie byla jakas luka a tym bardziej nie jest to moje celowe dzialanie :/

Wyniki zostana ogloszone 3 lipca.

Pozdrawiam

UWAGA !

Informacja dla zwycięzców konkursu, którzy podane mają w programie konto paypal.
Niestety ale wypłaty na paypal narazie nie mogą zostać zreazlizowane, ze względu na
przejściowe problemy z moim kontem pp.

Proszę o zmiane w profilu formy wypłaty najlepiej na konto polskie, wtedy pójdzie wszystko
gładko i sprawnie a wygrane trafią wprost na wasze konta.

Pozdrawiam
Admin Web-ads.pl

Użytkownik strusp edytował ten post 07 July 2008 - 06:39

czarny2012

czarny2012

Stażysta

• Użytkownik
  • 61 postów

CZEKAM NA ZLECONĄ WYPŁATĘ JUŻ 189 DNI I NIC TAM SIĘ NIE DZIEJE, CZY KTOŚ COŚ WIĘCEJ NA TEMAT

chuck76

chuck76

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 20 postów

Pisz do admina, o ile jest jakiś kontakt... ale jak już tyle czekasz to nie robiłbym sobie nadziei :D

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Meatezard

Meatezard

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 5 postów

Wygląda na to, że ta firma to żywy trup?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych